Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 95 отговора

sofia

Аз по принцип гледам да се въздържам от коментар кой как си гледа детето, защото мразя да ми дават акъл, ако не съм поискала. Но! Имам една позната дето направо така пренавлича детето си, че ми става жал като го видя. Правя и забележка, защото не мога да се въздържа, но тя не слуша. Все го пази да не настине. Моето дете по тениска и 7/8 панталон, а нейното с чорапогащник, термо чорапи, дебела блуза и зимно яке. Аз преценявам, че като съм по потник и ми е добре, значи на детото с тениска му е добре. Не си извежда детето дори при лек вятър. Мисля, че много ще го изнежи, това е нейна работа, но ме е жал като видя детето пренавлечено в тия жеги. 
Основно правило: Майката си знае най-добре, та въпросът ми е вие как бихте реагирали?
Цитирай

Щом вече си и казвала и не реагира  ooooh! не виждам какво може да се направи.  newsm78 Наистина жалко за детето, така не му прави услуга, но хора всякакви!
Цитирай

на Север

Аз си казвам какво мисля, знам че може и да дразня ама не мога да се стърпя Embarassed
Цитирай

Въздържам се.Не гледам чуждите деца. как са облечени или какво ядат.Кой както иска да си гледа детето,стига да не ми пречи на мен да си го гледам според моите представи. Wink
Цитирай

Стара Загора

Aз правя забелжка ако познавам мамата.Ако втори път я видя да прави нещо нередно според моите разбирания -повече не коментирам(съжалявам бебенцето,защото то страда де).Заговарям я на ежедневни теми.Просто няма смисъл .
Цитирай

Sofia

"Не прави на другите това, което на теб искаш да не правят!" Peace
Цитирай

по принцип се въздържам, но ако много ме издразни нещо ще си кажа.
В твоя случай непременно, може ли на 30 С да е така облечено това дете! еми то не виновно ,че майка му няма връзка с главния мозък!
А и не винаги важи това за майката, която знае най-добре, почти никога де  Mr. Green
това да си мислиш и да си убеден ,че нещо е така не означава , че в действителност е така Mr. Green
Цитирай

Ако се заговорим на тази тема, бих и казала какво мисля по въпроса за обличането. Но иначе не бих и направила забележка или коментар, все пак това си е нейна работа... Peace
Цитирай

София

Бих й направила забележка ако е моя близка,но ако не възприема не бих повторила.Горкото детенце... Tired Една приятелка на майка ми преди години доста навличала децата си и те все боледували защото били прекалено изнежнени.
Цитирай

София

Ще си трая. Ако ме попита - ще кажа, иначе не.  Tired
Цитирай

sofia

Прави ми впечатление, защото детето мрънка и се върти в количката, а то горкото не може да си каже "Умирам от жегаааааааа".
Цитирай

София

В конкретната ситуация и аз не бих издържала и бих й обърнала внимание, ама такива не се контролират...Направо ми е жал за детенцето.
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Бих казала възможно най- тактично!
Цитирай

BG

Аз съм на същото мнение. Но ако мамата ми е близка, бих й казала мнението си, но не и да повтарям, потретям.
Цитирай

Аз съм на същото мнение. Но ако мамата ми е близка, бих й казала мнението си, но не и да повтарям, потретям.

И аз мисля така
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 95 отговора