През колко време на гърнето?

  • 15 022
  • 262
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 839
Да го вдигам ли да пиша, да махам ли памперса или има време?
На пазара по складовете има памперс-чаршаф. Мисля, че е добър вариант за начало.
Уж момчетата по-трудно отвиквали от нощния памперс  ooooh!

# 61
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Винаги съм се чудела какво значи "слагаме детето на гърнето за 30 или 40мин" 

нещо не си разбрала, може би си чела някъде, че някои майки слагат детето ПРЕЗ 30, 40 мин, а не че ги държат по толкова.

# 62
  • Мнения: 5 713
Про4етох вси4ко и виждам, 4е съм направила грешка.
От на4алото на април ходи на гърнето. Махнах памперса и сложих гащи, но само вкъщи. Първите дни ми скъса нервите, бях на ръба да се откажа. Минаха 2 седмици и една сутрин стана, махна си памперса, взе си гърнето и седна сама. Пове4е не съм я подканяла.
Навън и когато спи слагам памперс. Имаше дни когато се е прибирала или се е будила със сух. Даже 1 нощ беше изкарала без да пишка. Ето 4е явно това са били сигнали, но съм ги подминала и съм изпуснала момента.
Вчера я изкарах следобед по гащи, еми напишка се и то 2 пъти. Верно 4е не бяхме около нас и излезнахме за 3 4аса. Бях взела резервни дрехи. Хем 1-я път не й беше хи4 приятно, 4е е мокра.
При нея има някакъв страх като я взема в ръцете си, за да си свърши работата, запо4ва да пла4е. Имам 4увството, 4е иска единствено и само на гърнето. Ина4е ако се напишка в памперса, идва и ми вика ииии ауууу. За акането се стиска и 4ака да се приберем.
Днес мисля пак да излезне по гащи.

# 63
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Да го вдигам ли да пиша, да махам ли памперса или има време?
На пазара по складовете има памперс-чаршаф. Мисля, че е добър вариант за начало.
Уж момчетата по-трудно отвиквали от нощния памперс  ooooh!

ама разбира се, това е вариант също чудесен, ако те е страх за матрака, не е приятно, но щом е сух няма да слагаш пампа и при това сух цял месец.
сега за момчетата нищо не мога да кажа. все още Mr. Green

# 64
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Ето 4е явно това са били сигнали

 Rolling Eyesабсолютно Rolling Eyes

махай го окончантелно и това е, край, иначе се отива на изходна позиция
казваш си, от днес край и толкова.

а малко офф, имаш страхотен бонбон, ама страхотен просто, пу пу, да е жива и здрава, страхотен сладкиш Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 2 839
сега за момчетата нищо не мога да кажа. все още Mr. Green
АБе жена, ти да не си бременна? Нещо ме съмняваш  Mr. Green

# 66
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
сега за момчетата нищо не мога да кажа. все още Mr. Green
АБе жена, ти да не си бременна? Нещо ме съмняваш  Mr. Green

офф: ха ха, не съм пиле, ще те информирам като стане, работим по въпроса, хи хи Mr. Green

# 67
  • Мнения: 5 713
а малко офф, имаш страхотен бонбон, ама страхотен просто, пу пу, да е жива и здрава, страхотен сладкиш Heart Eyes
Благодаря ти, много мило.   bouquet

# 68
  • Мнения: 5 239
DiVA би ли ми дала малко повече инфо  Rolling Eyes
Защото мислех да купувам протектор за матрака от Бебчо, но щом има такива чаршафи  Peace

# 69
  • Мнения: 3 164
..баткото като му махнах пампата и съм му се карала и съм го пошляпвала

 Rolling Eyesтова с каква цел е било? да се научи по-бързо ли?

с цел да разбере, че не е редно да се напикава в гащите или на килима, а само на предназначеното за това място Crossing Arms Grinning мисълта ми беше, че ТОЗИ метод не действа положително при малкото Twisted Evil и ще се наложи да сменя тактиката ooooh!

# 70
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
DiVA би ли ми дала малко повече инфо  Rolling Eyes
Защото мислех да купувам протектор за матрака от Бебчо, но щом има такива чаршафи  Peace

в краен случай може и това
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=22&products_id=1653

# 71
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826

че ТОЗИ метод не действа положително при малкото Twisted Evil и ще се наложи да сменя тактиката ooooh!

и слава Богу Grinning

# 72
  • Мнения: 303
разбрах 1е  се слага през окол 1ас-а за колко време-40 мин?
ми това ме озадачи..а съм чувала и други че ги държат по 30мин

# 73
  • Мнения: 2 839
DiVA би ли ми дала малко повече инфо  Rolling Eyes
Защото мислех да купувам протектор за матрака от Бебчо, но щом има такива чаршафи  Peace
От непропускаща материя е, в средата има попиваща част като на нормален памперс която да попие аварията.
Аз не съм купувала, показа ми го приятелка, тя ги взима от складовете на пазара. По-точно от този най-новия, в най-долната част на блока. На бройка ги продавали.
Хитра работа, мързелива  Twisted Evil

# 74
  • Мнения: 2 266
Моето дете също не иска да сяда на гърнето,а вече е на две години.Една детска лекарка ми каза да го слагам на всеки час по 15 минути.Да не му се дават през това време никакви играчки,а само вода.Хубаво е детето да не се кара насила да сяда на гърнето,за да не се травмира.
Това с детската тоалетна чиния е много хитро.Къде се продават?

Общи условия

Активация на акаунт