Кошари в Метро?

  • 1 107
  • 11
  •   1
Отговори
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Интересува ме дали има кошари в Метро и на какви цени?Може би нещо като тази newsm78        http://shop.danet.bg/images/bertoni_travelkid1_3.jpg

# 1
  • на морския бряг
  • Мнения: 30
Да,имат такива сглобяеми(преносими)кошарки и са на промоция-мисля,4е бяха към 85-90лв.Миналата седмица вземахме такава Бертони и ве4е е в употреба!

# 2
  • Мнения: 5 299
Около 100 лв са(без матрак)

# 3
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
 Peace

# 4
  • Мнения: 4 970
Около 100 лв са(без матрак)
Какво зна4и "без матрак" newsm78Извинявайте за тъпия въпрос,но тези сгъваеми кошарки не се ли продават с едни сгъваеми дунапренени дюше4ета,които играят ролята на матрак?!?! ThinkingИЛи е необходим отделно матрак да с екупува?Ние мислим да си вземем и такава сгъваема за пътуване,но ако има отделно матрак,май се обизсмисля мобилността  на този тип кошари.Моля- запознатите да кажат как е ...

# 5
  • София
  • Мнения: 105
Ние имаме две такива кошари - ма Бертони и на Чиполино. И двете имат една доста твърда сгъваема подложка, която в никакъв случай не може да се нарече матрак. Ако е за игра е идеална, но за спане - не мисля. Аз постилам отдолу някое одеялце и отгоре чаршафчетата и така става. Ако я взимаш за почивка или нещо такова - във всеки хотел има допълнителни одеяла или завивки, които могат да се постелят отдолу.

# 6
  • Мнения: 678
Нашата е същата на 1 ниво,взехмея от Метро за 72 лева.Ползваме обаче матраче-дунапренено от 20 лева.

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Нашата е същата на 1 ниво,взехмея от Метро за 72 лева.Ползваме обаче матраче-дунапренено от 20 лева.



 Peace

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Понеже ме вълнува и мене в Стара Загора в Метро има в момента и цената и е 87 лева.

# 9
  • Мнения: 953
Ние ползваме но само с матраче става или както свеки и уши от донапрен дюшече. така става много удобна и малката с удоволствие спи в нея.

# 10
  • на морския бряг
  • Мнения: 30
Ами ние взехме отделно и матра4е-кокосово,цената му бе6е към50лв.

# 11
  • Мнения: 8 917
Нашето матраче за тази кошарка, която беше първата на Гери и сега я ползваме само като пътуваме, е от дунапрен - сгъваемо и има специален калъф. Беше към 30-тина лв Peace

Общи условия

Активация на акаунт