Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sofiq

daite mi suvet kak da si iztriq boqta  za kosa ot kojata.Edna priqtelka me boqdisa i sega ushite i vratut mi sa v boq kajete s kakvo moga da go maxna, blagodarq vi predvaritelno
Цитирай
Предполагам, че не ти се намира къдрин или препарат за сваляне на боя от кожата, така че към момента май единственото решение е ако си пушачка (или имаш пушач под ръка) да се почистиш с пепел от цигара. Мокриш памуче, топиш в чиста пепел (без фасофе имам предвид) и търкаш лекичко. Пада всичко. Само внимавай да не търкаш прекалено силно да не се разраниш.  Smile
Цитирай

sofiq

mnogo blagodarq shte probvam vednaga
Цитирай

София

С кислородна вода също става  Peace
Цитирай
За нищо.
Само внимателно и лекичко търкай.  Аз от това не съм имала проблеми, но на някои им драска и за това предупреждавам. Embarassed
Цитирай

Може да пробваш и с лимонов сок. Днес го прочетох някъде... newsm78 и се сетих, че една приятелка скоро ме пита...
Цитирай

София

Аз доколкото знам с някакъв по-мазен крем или директно с ексфолиант. Thinking
Иначе съм чувала, че и пепел от цигари помагала, ама как се ползва не знам, а и не искам да знам! Sick
Цитирай

софия

Пепел от цигари newsm10а за да не стигаш следващия път до нея ,преди бядисването се намажи с кремче по ушетата, вратлето и около слепоочието Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.