Седмичката 19-25.06 - Скара, бири и оркестъра да свири!

  • 2 540
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Малко е висока захарта Tired, но не като преди, което ми дава надежда. Ще се консултирам с д-р Тодорова и да видим какво ще правя нататък

# 16
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Малко е висока захарта Tired, но не като преди, което ми дава надежда.

Браво, все е нещо.Една крачка напред, пък била тя и малка. Grinning

# 17
  • Мнения: 4 000
Ва, стискам палци и при теб нещата да вървят към оправяне.

Аз от няколко часа съм с понеделнишка лелка Sad Но поне е така мила и добра, да не ми причинява болка.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 10
Ва стисках палци за профила ама явно не достатачно SadКак е  Гликирания Хемоглобин все пак той е по важен.........Айде ще чакам да се похвалиш Laughing Praynig   

# 19
  • Мнения: 529
Току що се връщам от цветна снимка.
За всички които искат подробности за процедурата - готова съм да отговаря
Сима, много се радвам за хубавите новини покрай теб, а дано скоро да има и още по-хубави. Wink Кажи къде прави снимката, как беше, болеше ли те, че нали на мен ми предстои...евентуално в края на седмицата същата процедура  Rolling Eyes
Ва, дано да имаш напредък и да продължи да пада пустата захар  Praynig
А аз нямам търпение да стане 6 часа и да ходя на срещичката.  Grinning Хич не ми се работи днес. Само бири и мезета ми се въртят в главата, както е видно и от името на темата  Mr. Green

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ва стисках палци за профила ама явно не достатачно SadКак е  Гликирания Хемоглобин все пак той е по важен.........Айде ще чакам да се похвалиш Laughing Praynig   
Не толкова лошо, колкото преди-
7:16- 6.90
12:00- 5.99
15:00 - 7,02
Гликирания в четвъртък, но имам съмнения, че ще е висок, защото преди месец беше много висока захарта.
Като чета из форумите, не е толкова зле, защоте преди месец стойностите бяха двойни, с авандията бяха по-ниски разбира се, но изкуствено.
Сега си поръчах един списък с билки и започвам и тях в петък, дано успея и с Тодорова да говоря!
Мерси за палците, има ефект

# 21
  • Мнения: 10
Мали...... забравих че резултата ще е готов след 4 дни Нищо де ще стискам палци до тогава Grinning

# 22
  • Мнения: 10
Бих казала че профила ти никак  ама никак не е зле.Де да бяха и мойте стойности такива Wink

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Бих казала че профила ти никак  ама никак не е зле.Де да бяха и мойте стойности такива Wink
Благодаря, действа ми успокояващо
Другия понеделник пак Grinning

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Весела седмица и от нас с бебчо Heart Eyes
С тази песен , която ми е любима ви пожелавм успех и прекрасно лято Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 029
Ва, браво!Успех нататък!  bouquet
Сима, честито и на теб успех!  bouquet
Херич, страхотна песничка, тенкс и на теб успех! Hug Hug Hug
Хихи, абе на всички!
Ние снощи си изкарахме много весело!
Хубав ден!

# 26
  • Мнения: 343
Весела и слънчева седмица и от мен.
Сима браво за хубавия резултат, аз също правих тест за проходимост и си имам две проходими тръби.
queen of rain мисля, че стойностите ти не са толкова високи, дано другите са още по добри.
Успех на всички ви Grinning

# 27
  • Мнения: 1 441
Сима, честити ти тръбопроводи  Mr. Green
Ва, радвам се резултатите ти са добри  Laughing

Успех на всички, които имат в какво да успяват  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 415
Седмицата започва прекрасно  Grinning
Продължавайте така момичета, само добри новинки да има  Laughing

Успех на всички   bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 553
Добро утро момичета  Hug
Аз малко ще прекъсна серията добри новини  Confused. Днес теста ми е отрицателен и лелята всеки момент ще дойде, както усещам  Sad. Даже нямам сили да се ядосвам  ooooh!. Следващото явно ще е хистероскопията, няма да ми се размине, както се надявах  Sad.

Лек ден на всички и дано това да е последната лоша новина тази седмица   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт