Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте, за пръв път ще участвам във форума и малко се притеснявам Embarassed Чакам първото си бебе през януари 2007г . Насочила съм се към д-р Тодорова от Окръжна болница. Бихте ли си дали мнението, ако имате впечатления от нея? Предварително Ви благодаря.
Цитирай

Карлово

Добре дошла във форума!Това е точното място за всичките ти проблеми и вълнения.
Не пишеш от кой град си.
Лека бременност!
Цитирай

London, Sofia

Добре дошла си  Hug и леко раждане ти желая  bouquet Колкото до мение за лекарката - нямам такова Rolling Eyes
Цитирай

ГО

Добре дошла си  Hug и леко раждане ти желая  bouquet Колкото до мение за лекарката - нямам такова Rolling Eyes
  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

най-хубавото място

Според мен е от Варна.Аз раждах в окр. във Варна и там има лекарка с такова име но лошите неще които съм чувала за нея са повече от добрите.
Добре дошла във форума!Това е точното място за всичките ти проблеми и вълнения.
Не пишеш от кой град си.
Лека бременност!
Цитирай

Варна

Според мен е от Варна.Аз раждах в окр. във Варна и там има лекарка с такова име но лошите неще които съм чувала за нея са повече от добрите.
Не пишеш от кой град си.
Лека бременност!
Същата лекарка ме изражда и мога да кажа само хубави думи за нея Peace
Цитирай

София

Добре дошла  Hug
Лека и безпроблемна бременност и леко раждане ти желая Very Happy
Цитирай

най-хубавото място

Не пишеш от кой град си.
Лека бременност!
Същата лекарка ме изражда и мога да кажа само хубави думи за нея Peace
абе и аз като я виждах на визитациите не ми се виждаше лоша ама другите момичета казваха че била мн.груба. cry
Цитирай

Варна

Благодаря на всички за посрещането Laughing, много сте мили, но сега вече проблемът е не кой ще ме наблюдава, а дали ще изкарам цялата бременност, защото вчера ми откриха миома на матката. Много съм уплашена, въпреки, че се консултирах с д-р Савулева и с д-р Яков и според тях това е най-малкото зло в моя случай, тъй като съм на 12г.с. и плода се развива много добре.
Много Ви моля, ако има майчета с подобен проблем пишете ми.Ще се радвам, ако мога да почерпя от вашия опит.
В притеснения забравих да напиша, че съм от Варна и съм Ива. Laughing
Цитирай

Карлово

Ива, моят съвет е да пуснеш нова тема с по-конкретно заглавие. Така повече мами с подобен проблем ще се отзоват.
Стискам палци всичко да мине добре!
Цитирай

Варна

Благодаря. LaughingМежду другото в събота бях в Карлово, виждам че си от там, защото родът на съпруга ми е от Сопот. Винаги съм чувала, че балканджиите са топли хора, но се убедих едва преди наколко години, когато имах удоволствието да се запозная лично със това семейство. Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.