Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Там където се чувствам най-добре

Здравейте, мили дами!  Можете ли да ми кажете от къде мога да си купя дрехи за бременни?   Thinking
Цитирай

в сърцето му

Младост 1А, преди пътеката с магазини има един тенискорт, зад него - едно малко магазинче точно на ъгъла.
Малко след спортната палата в посока Попа по Васил Левски от дясно, преди магазин Букет
Peace
Цитирай

София

Младост 1А, преди пътеката с магазини има един тенискорт, зад него - едно малко магазинче точно на ъгъла.
Малко след спортната палата в посока Попа по Васил Левски от дясно, преди магазин Букет
Peace
Да, там има страхотни неща!  Very Happy Аз си купих едни джинси с коремче, с които изкарах половината зима и цяла пролет! Най-важното е, че дрехите изглеждат нормално, а не като за бъчви /като в повечето такива магазини/! #2gunfire
Цитирай

London, Sofia

Peace
Мнооооого са хубави. Като минавам оттам и редовно се заглеждам. Вярно, имат страхотни неща. За цени - незнам newsm78
Цитирай

Там където се чувствам най-добре

много ви благодаря за отговорите, много сте мили
Цитирай

Градът на котките и белите птици...

Не знам как се казва улицата - като тръгнеш от колелото на тр.N5 при Съдебната палата в посока към пл.Македония има един магазин на ъгъла - по нищо не му личи, че вътре има и дрехи за бременни - щандът е доста навътре. Там и дрехите, които не са за бременни, са хубави кройки и нещо може да се приспособи.
Цитирай

сф

има 4 магазина за дрехи за бременни в района на съд. палата, всичките са на пресечки на алабин.
Цитирай

София

В малкия ЦУМ, на втория етаж има магазин на една варненска фирма. Имат разнообразни стоки. Миналото лято се обзаведох от там с две сладурски роклички  pregnant
Цитирай

София

Аз си купувах от магазин МАММА на ул. "Цар Самуил" 33. Страхотни неща има там, няма да се разочароваш! И най-хубавото е, че след раждането могат да ти направят корекция на закупеното облекло.
Цитирай

София

На пл. Гарибалди, под колоните, има едно много симпатично магазинче, малко е скъпичко, но има хубави дрешки. Освен това на Пиротска, в отсечката между Централен пазар и  бул. Христо Ботев, също има един магазин - Мис Макси. Там също има сладурски костюмчета! Успех и приятно пазаруване! Smile  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.