Триколката Пчеличка на Чиполино.

  • 1 437
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 115
Ползвала ли е някоя от вас триколката-Пчеличка на Чиполино?Бихте ли ми казали доволни ли сте от нея?Благодаря  bouquet[/color

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Нели редовно се вози на такова колело, когато сме на разходка, нищо, че е на друго дете. Според мен е удобно и стабилно, а пък и децата го харесват.

# 2
  • Мнения: 177
Яна има такова колело. Много съм доволна. Стабилно е, и е с доста изчистен дизайн, че повечето са ми много натруфени.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 280
Ползваме по-малко от месец, но съм доволна засега, единствено ме притесняв да не сщупя дръжката като се казчвам на тротоари.
Наистина е много стабилно, моя бандит се качава сам на него, изправя понякога върху седалката и засега проблеми няма (чукам на дърво).
Единственото което ме проитесни при покупката бе че всички (4 бр.) колелета в магазина имаха един и същдефект. на пръчката ковто минава под седалката почти до кормилото явно при транспортирането и опаковането да очукани и после много аматьорски бяха цапнати с боя. Е аз това го видях в къщи и като се върнах д го сменя се оказа, че моето е с най-малък проблем. Трън ми е в очите, но го купих с толкова много чакане и обаждане по магазини, че не ми се почваше отначало а и да се разправям да ми връщат парите,е еот самолет не се вижда

# 4
  • Мнения: 89
Боже какво им харесвате на тези колела толкова са грозни и шарени - пчели  кучета самолети и какво ли не още  там.  Егати кича и точно през два дена някой пак ще попита - Доволнили сте  от триколката пчелчка осичка или нещо подобно - ами пуснете търсачката бе жени то все едно QUINNY BUZ  ще купувате  Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 5 228
Боже какво им харесвате на тези колела толкова са грозни и шарени - пчели  кучета самолети и какво ли не още  там.  Егати кича и точно през два дена някой пак ще попита - Доволнили сте  от триколката пчелчка осичка или нещо подобно - ами пуснете търсачката бе жени то все едно QUINNY BUZ  ще купувате  Joy Joy Joy

pamilia, спокойно, вече всички разбрахме, че количката ти е Куини, че това е твоята гордост,  най-важното нещо за теб и че осмисля живота ти. Приеми факта, че има хора, които се интересуват и от други неща освен от твоята количка и ще станеш един много по-щастлив човек.

# 6
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Боже какво им харесвате на тези колела толкова са грозни и шарени - пчели  кучета самолети и какво ли не още  там.  Егати кича и точно през два дена някой пак ще попита - Доволнили сте  от триколката пчелчка осичка или нещо подобно - ами пуснете търсачката бе жени то все едно QUINNY BUZ  ще купувате  Joy Joy Joy

pamilia, спокойно, вече всички разбрахме, че количката ти е Куини, че това е твоята гордост,  най-важното нещо за теб и че осмисля живота ти. Приеми факта, че има хора, които се интересуват и от други неща освен от твоята количка и ще станеш един много по-щастлив човек.
smile3501

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 917
За триколката да си кажа мнението.На мойта дуда й беше мъничка.Доста търсихме и пробвахме и накрая се спряхме на тази на Бертони,дето е като мотор или нещо подобно.Мен ми харесва на външен вид пчелата,но мисля,че за едро дете е малка.

# 8
  • Мнения: 177
Боже какво им харесвате на тези колела толкова са грозни и шарени - пчели  кучета самолети и какво ли не още  там.  Егати кича и точно през два дена някой пак ще попита - Доволнили сте  от триколката пчелчка осичка или нещо подобно - ами пуснете търсачката бе жени то все едно QUINNY BUZ  ще купувате  Joy Joy Joy

pamilia, спокойно, вече всички разбрахме, че количката ти е Куини, че това е твоята гордост,  най-важното нещо за теб и че осмисля живота ти. Приеми факта, че има хора, които се интересуват и от други неща освен от твоята количка и ще станеш един много по-щастлив човек.
newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 679
Ние сме от доволните куповачи на триколката Пчеличка, много си я харесваме. Купихме си я през март и от тогава до сега всеки ден правим по няколко кръгчета.

# 10
  • София
  • Мнения: 115
Благодаря на всички за отговорите.  bouquet Аз също ползвам Quinny Buz - пълен комплект, но не смятам, че не мога да попитам и за една "проста" триколка, нали? newsm78

# 11
  • Мнения: 89
Цитат
Боже какво им харесвате на тези колела толкова са грозни и шарени - пчели  кучета самолети и какво ли не още  там.  Егати кича и точно през два дена някой пак ще попита - Доволнили сте  от триколката пчелчка осичка или нещо подобно - ами пуснете търсачката бе жени то все едно QUINNY BUZ  ще купувате   


pamilia, спокойно, вече всички разбрахме, че количката ти е Куини, че това е твоята гордост,  най-важното нещо за теб и че осмисля живота ти. Приеми факта, че има хора, които се интересуват и от други неща освен от твоята количка и ще станеш един много по-щастлив човек.
 
 
 

Фукло в грешка си НЯМАМ КУИНИИИ  А КАМЪКА да не пляска много много
Не е нужно да имаш пари за да имаш вкусссссссссссссссссссссссссссс

# 12
  • София
  • Мнения: 8 280
Боже какво им харесвате на тези колела толкова са грозни и шарени - пчели  кучета самолети и какво ли не още  там.  Егати кича и точно през два дена някой пак ще попита - Доволнили сте  от триколката пчелчка осичка или нещо подобно - ами пуснете търсачката бе жени то все едно QUINNY BUZ  ще купувате  Joy Joy Joy

Не съм и фен на тези колелета, но децата много ги харесват, дърпах се, но като виждам как детето се лепи на чуждите, какво да правя.
Спрях се на това, тъй като ми се видя най-сносно като вид и цена, а и както казах е доста стабилно при катерене от детето, пробвала съм поне 6 вида в квартала. Бях харесала и едно друго като триколка с дръжка (с която само можеш да буташ, но не и да управляваш, а и има опасност да загубиш бебока тъй като няма предпазител около кръста), но след като го пробвахме в магазина се оказа голямо за нас.

.... а между другото, триколите са освен пчелички-в синьо и жълто, и мечета- в розоро-лилаво, няма осички. Пък за колко е покупката май не е от значение. Човек може да си позволи и скъпи неща, но това не означава, че трябва непременно да си ги купи.
Имам приятелка с Бъз, но тя я кара не защото може да си я позволи (а може определено), а защото така са решили колегите на мъжа й, иначе щеше да ползва предишната си "немаркова" количка от голямото дете. Аз също съм ги гледала, но нещо се бях отказала от 3-колките, а на мен не ми харесаха, въпрос на вкус.

# 13
  • Мнения: 17 407
ЗА мен са пълен боклук- чупят се много бързо Peace

# 14
  • Мнения: 58
Много съм доволна. Преди имахме едно куче със сенник, но за два месеца се разпадна. Но това е много добро.

Общи условия

Активация на акаунт