Женско списание...

  • 3 208
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Какво списание четете? Аз от мин месец си купувам Космополитан, не е лошо,но май не е моето списание  newsm78 Това пък Вирджиния нещо много клюкарско ми се струва...Кажете вие какво предпочитате и какви теми най-често се обсъждат...  Thinking

# 1
  • Мнения: 5 622

 Лелеее..от кога не съм чела женски списания..не е истина

# 2
  • Мнения: 2 220
Космополитън!

# 3
  • Мнения: 636
Аз и преди не съм чела такива, но сега пък хич. Чиста загуба на време.

# 4
  • Мнения: 7 474
Няколко пъти съм си купувала АННА! Много реклами в тия списания  ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 793
по принцип не купувам, защото са ми скъпи , но когато купувам ,това определено е ЕВА Peace

# 6
  • Мнения: 5 622
по принцип не купувам, защото са ми скъпи , но когато купувам ,това определено е ЕВА Peace

Ииии, на времето и аз купувах това. Ма накрая се чудих къде да ги слагам тези прочетени списания  Thinking и ги слагах до кофата за боклук, може някой клошар да се е възползвал от хартиения амбалаж  newsm78

А относно рекламите в списаинето и цените на рекламираните стоки/дрехи, няма да говоря въобще  Stop

# 7
  • Мнения: 2 978
Редувах ги доскоро...наистина бълват от реклами.

Но отдавна не съм си купувала нищо.

# 8
  • София
  • Мнения: 463
Преди Beauty  и Коса и стил- дори си ги пазя -имам цял шкаф smile3502
Сега само Cosmo -има статии за  всичко , което ми е интересно smile3502

# 9
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Купувам си Грация, ако има нещо интересно в нея.

# 10
  • Мнения: 667
КОСМОПОЛИТЪН е май по-скоро за  млади хора под 20 год. / в един бр.имаше подробни указания за предпазване от нежалана бременност/.
Ако чета нещо е ЕВА, но рядко го купувам. Може да се чете и в сайта им http://www.eva.bg/

# 11
  • Мнения: 4 473
Космополитън и Ева предпочитам, но не ги купувам - чета ги онлайн Wink

# 12
  • Мнения: 6 887
Аз харесвам Ева и Максимум. Космополитън по принцип ми харесва, но само в оригинал...или нещо друго, но само не и българското. Изключително тъпо е направено Sick

# 13
  • Мнения: 1 243
Космополитън и Ева предпочитам, но не ги купувам - чета ги онлайн Wink

Извинявам се за сигурно тъпия въпрос,но какъв е сайта от където четеш Космо онлайн? Предполагам обаче,че не всички статии са публикувани или поне не са пълни  newsm78

# 14
  • Мнения: 4 473
Космополитън и Ева предпочитам, но не ги купувам - чета ги онлайн Wink

Извинявам се за сигурно тъпия въпрос,но какъв е сайта от където четеш Космо онлайн? Предполагам обаче,че не всички статии са публикувани или поне не са пълни  newsm78

Наистина не всичко го има публикувано Rolling Eyes, но ме устройва Wink
http://cosmopolitan.bg/

Общи условия

Активация на акаунт