имам въпрос.....

  • 1 724
  • 26
  •   1
Отговори
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Здравейте мамчета, имам един въпрос- Моята приятелка е бременна в края на 2-рия месец, но има един кофти проблем трудно ходи по голяма нужда. Има ли опасност за бебо ако тя пие някакви разхлабителни? Не е ходила вече четири дни, а генекологът и не и позволява да пие нищо до края на 3-ия месец. Моля ви дайте съвет какво да прави Praynig Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 426
Сутрин на гладно чаша топла вода с една лъжица мед.Аз така правих.Или пък сега е сезона на черешите(те разхлабват)

# 2
  • Мнения: 2 125
Наистина е най-добре да пробва с разхлабващи плодове - круши, праскови, череши....Активия дали няма да помогне newsm78

# 3
  • Мнения: 425
Чай сена - може да се пие от бременни и кърмачки.При мен това беше спасението.

# 4
  • Мнения: 1 272
Сутрин на гладно чаша топла вода с една лъжица мед.Аз така правих.Или пък сега е сезона на черешите(те разхлабват)
+
Овесени ядки, плодове

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Чай Блевит - разлабващ - за бебета и бременни. Действа безотказно.

# 6
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
от месец и половина пробва с вода и мед, череши, прясно мляко, но  ефект никакъв. Ако пие дуфалак, има ли проблем?

# 7
  • Мнения: 11 003
Чай сена - може да се пие от бременни и кърмачки.При мен това беше спасението.
Ако наистина може да се пие сена, има един зелен китайски чай Sanie с бамбук. Действа безотказно, за разлика от дуфалак, лаксит и др. подобни  Peace Peace

# 8
  • Мнения: 8 917
Сутрин на гладно чаша топла вода с една лъжица мед.Аз така правих.Или пък сега е сезона на черешите(те разхлабват)
Или чай за разхлабване за бременни и кърмачета или пък повечко сливи/круши/тиква Peace

# 9
  • Мнения: 3 034
овесени ядки / или  мюсли/ + кисело мляко + мед = на закуска + тоалетна сутрин  Peace

# 10
В краен случай може и дуфалак - ако не греша така се казваше. Най-добре да попита, когато ходи на консултация

# 11
  • Мнения: 4 621
Да пробва с чай от сена - подходящ е за бременни и има ефект.

# 12
  • Мнения: 1 986
  МОЛЯ ВИ!!!!Сена-та е забранена за бременни Naughty NaughtyПредизвиква контракции!!! Всеки гинеколог може да го потвърди! Единствено разрешени са естествените разхлабители-плодове,сушени сливи,овесени ядки,мед с вода и т.н.,и Блевит-разхлабващ чай за бременни,който съдържа НЕ сена,а екстракти от мандарина,киви и ябълка! Дуфалак може да се пие от бременни Peace

# 13
  • Мнения: 68
Няма проблеми да пие Дуфалак. Особено щом е толкоз зле положението. Аз понякога пия и една билка Радирекс, която също ми я предписа гинеколожката - но нея я пазя за тежки случаи.

# 14
  • Мнения: 318
Да хапне два-три портокала мила!!! Хем е приятно, хем има ефект. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт