Майка и татко казаха така

  • 4 094
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 379
Никога не ме е интересувало кой какво мисли за решенията ми
Не ми е приятно мнението на останалите, все пак всеки си има чиния да си я гледа. Никои няма право да си дава мнението щом не му го искат.

# 46
  • Мнения: 2 237

 Отначало бяха скептично настроени,щото веднъж вече ме беше зарязвал,ама после го приеха. Peace А към днешна дата май го обичат пповече и от мен Sad

# 47
  • Мнения: 295
Моят отговор го няма - не го одобриха тогава, сега го благославят и обичат като роден! Зет като мед се оказал бил! Grinning
И при мен се оказа така.

# 48
  • Мнения: 1 761

Родителите ми нокога не са харесвали бившите ми гаджета- поне тези, които са имали възможността да познават.И аз разбрах,че ако искам да имам щастлив семеен живот, трябва да живея далече от тях и да нямаме абсолютно никакви финансови отношения и зависимости.
Когато с мъжа ми решихме да се оженим,нито той нито аз се познавахме с родителите на другия.Но и двамата бяхме самостоятелни и живеехме отделно от тях ( аз иначе едва ли бих се навила да се женя).
Още преди да се срещнем с родителските тела,се разбрахме,че каквато и да е тяхната реакция,няма да им позволяваме да ни се бъркат- нито неговите,нито мойте родители.
Мойте родители бяха много изненадани,когато им казах,че на Коледа искам да ги посетя ( ходя при тях два пъти годишно).Отидохме с мъжа ми,майка ми все се опитваше да ме привика насаме,та да ме разпита, но аз все намирах начин да се измъкна.Когато мъжа ми им каза,че ще се оженим,малко се стреснаха.Баща ми излезе навън да плаче,майка ми и тя с него.
Свекитата бяха страшно изплашени каква ли съм,коя ли съм-още не ме бяха виждали, а мъжа ми им беше казал,че ще се оженим.Оглеждаха ме като кон на пазар,после свеки се опитала да ме коментира, но мъжа ми я отрязал.

Рядко се виждаме с родителите си,живеем отделно, не им искаме пари или услуги,не зависим от тях.И на двама ни не ни  е интересно кой от тях какво си мисли-важното за нас е ние двамата заедно да сме щастливи.

# 49
  • Мнения: 1 097
а  Mr. Green
родителите ни са се познавали от ергенските си години, а ние се запознахмеедва миналата година  Joy hahaha

# 50
  • Мнения: 35 962
Родителите ми застанаха  зад избора ми, както винаги Simple Smile

особено майка ми, баща ми малко се нацупи, защото не се оженихме, но отдавно го е преживял Simple Smile

# 51
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ами мама само каза ,че вече има още един син............и до сега е така .
А свеки е друга работа - никога не ме е харесвала, но бабето на мъжо изби рибата като ден преди сватбата ни заяви на майка ми -"Взимай си я и се махайте"- няма да коментирам по-вече.

# 52
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Исках да гласувам с два варианта-Не ме интересуваше и Не го харесаха, ама сега...направо ме стряскат, че и него  Mr. Green
Откак баща ми предаде по телефона да го целуна от него, аз съм в шах и мат, освен това тотално впечатлена и още заеквам, но го докарвам чаровно  Mr. Green

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Моите все не ми харесваха гаджетата. Не, че много ме е вълнувало какво мислят. Едно харесаха и аз взех, че се омъжих за него! hahaha Но определено от първата среща го харесаха, а сега наистина са "влюбени" в него! Simple Smile

# 54
  • Мнения: 6 390
и аз мога с две опций да гласувам  Wink
Не ме интересуваше мнението им
Не го харесваха... ама сега ела да видиш Whistling
Едва ли е зет като мед, но са супер щастливи с избора ми  Wink Laughing

# 55
  • Мнения: 5 299
Ми те не го познаваха лично Joy А сега не ми се разказва чак. Tired

Нито един от бившите не беше одобрен. Blush

Общи условия

Активация на акаунт