Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

В центъра на Вселената...

Гледам по Нова телевизия върви реклама за кастинг за BIG BROTHER.Има ли някои от вас,които ще се пробват. Може сред нас да е бъдещият победител  35
« Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 15:51 от bgbubu »
Цитирай

Springfield, VA

И да рискувам да бъда оплюта? А, не  Crazy  35

Плюнките и сега не са малко по мой адрес  rotfImbo
Цитирай

За един от предните сезони бях попълнила анкетната карта...какво ли ме е било прихванало Thinking , защото сега като се замисля не ми се нрави идеята Naughty
Цитирай

Нови Искър

ако обещаете да гласувате за мен 35 35 35 Party
Цитирай

Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green
Цитирай

София-Париж-София

Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green
35 35
Цитирай

Нови Искър

хахахах верно ли , тея съвсем са откачили, е това вече ще е интересно, хахахахахах, представям си какви ще се изпосъберат, пригответе кърпичките за нос и да видим Sick
Цитирай

на мене ми се иска,но не ми стиска!
Цитирай

Има една мама от форума, която ще се пробва, ама нека тя сама си каже Wink
Цитирай

София

На какво ли ще станем свидетели този сезон? Tired
Цитирай

Springfield, VA

Има една мама от форума, която ще се пробва, ама нека тя сама си каже Wink

И сега пак ще получиш ЛС от любопитните да разберат кой е този човек аджеба  hahaha
Цитирай

UK

И поне една не-мама има, която иска. Не съм аз.
Цитирай

Луксозенец

На какво ли ще станем свидетели този сезон? Tired

Търсят хора с дълбока лична драма... Сигурно искат някой да се обеси... И после да пуснат питанка "Одобрявате ли постъпката на съквартиранта, който се самоуби? Пращайте смс-и с "да" и "не" на 1063.
Цитирай

София

хахахах верно ли , тея съвсем са откачили, е това вече ще е интересно, хахахахахах, представям си какви ще се изпосъберат, пригответе кърпичките за нос и да видим Sick
Добре де... тая формула може и да работи в богатите и презадоволени страни, но не ми се струва уместна за тук, с цялото ни тегаво битие newsm78 Достатъчно сме изтормозени, за да гледаме дълбоки лични драми. Аз поне предпочитам да се хиля на някой тъпанар като Нидялко, отколкото да се натоварвам допълнително, като гледам нещастни хора по ТВ.
Цитирай

София

Търсят хора с дълбока лична драма... Сигурно искат някой да се обеси... И после да пуснат питанка "Одобрявате ли постъпката на съквартиранта, който се самоуби? Пращайте смс-и с "да" и "не" на 1063.[/b]
Неее - "Трябва ли според Вас Х да се обеси?". И в зависимост от резултата от гласуването той се беси или не Party
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора