Има ли мераклии за Big Brother!

  • 2 474
  • 38
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Гледам по Нова телевизия върви реклама за кастинг за BIG BROTHER.Има ли някои от вас,които ще се пробват. Може сред нас да е бъдещият победител  Joy

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 15:51 от bgbubu

# 1
  • Мнения: 5 622
 И да рискувам да бъда оплюта? А, не  Crazy  Joy

Плюнките и сега не са малко по мой адрес  rotfImbo

# 2
  • Мнения: 4 718
За един от предните сезони бях попълнила анкетната карта...какво ли ме е било прихванало Thinking , защото сега като се замисля не ми се нрави идеята Naughty

# 3
  • Мнения: 4 195
ако обещаете да гласувате за мен Joy Joy Joy Party

# 4
  • Мнения: 7 837
Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 153
Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green
Joy Joy

# 6
  • Мнения: 4 195
Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green
хахахах верно ли , тея съвсем са откачили, е това вече ще е интересно, хахахахахах, представям си какви ще се изпосъберат, пригответе кърпичките за нос и да видим Sick

# 7
  • Мнения: 812
на мене ми се иска,но не ми стиска!

# 8
  • Мнения: 4 371
Има една мама от форума, която ще се пробва, ама нека тя сама си каже Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 1 105
Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green


На какво ли ще станем свидетели този сезон? Tired

# 10
  • Мнения: 5 622
Има една мама от форума, която ще се пробва, ама нека тя сама си каже Wink

И сега пак ще получиш ЛС от любопитните да разберат кой е този човек аджеба  hahaha

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
И поне една не-мама има, която иска. Не съм аз.

# 12
  • Мнения: 3 569
Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green


На какво ли ще станем свидетели този сезон? Tired

Търсят хора с дълбока лична драма... Сигурно искат някой да се обеси... И после да пуснат питанка "Одобрявате ли постъпката на съквартиранта, който се самоуби? Пращайте смс-и с "да" и "не" на 1063.

# 13
  • Мнения: 3 447
Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green
хахахах верно ли , тея съвсем са откачили, е това вече ще е интересно, хахахахахах, представям си какви ще се изпосъберат, пригответе кърпичките за нос и да видим Sick
Добре де... тая формула може и да работи в богатите и презадоволени страни, но не ми се струва уместна за тук, с цялото ни тегаво битие newsm78 Достатъчно сме изтормозени, за да гледаме дълбоки лични драми. Аз поне предпочитам да се хиля на някой тъпанар като Нидялко, отколкото да се натоварвам допълнително, като гледам нещастни хора по ТВ.

# 14
  • Мнения: 3 447
Търсят хора с дълбока лична драма... Сигурно искат някой да се обеси... И после да пуснат питанка "Одобрявате ли постъпката на съквартиранта, който се самоуби? Пращайте смс-и с "да" и "не" на 1063.[/b]
Неее - "Трябва ли според Вас Х да се обеси?". И в зависимост от резултата от гласуването той се беси или не Party

Общи условия

Активация на акаунт