Кога да слагам бебо седнал?

  • 1 086
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 508
След 6-ти навършен месец Peace

... да не му става голямо дупето на бебо ...

Все бях чувала градски легенди, но това определено е ново  Laughing сега поне си имам оправдание, ако някой ме пита защо ми е голямо д-то  Flutter

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 23:27 от Никол

# 16
  • Мнения: 817
От 6-тия месец го слагам без да се притеснявам.Не мисля че е от значение за размерите Laughing
И аз я слагам от 6-тия месец!
Ей това с голямото дупе направо ме разби rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

# 17
  • Мнения: 507
При нас беше когато успяха сами да си седнат. (Каката на 4-5м. а бебо - 6-7м.)

# 18
  • Мнения: 4 621
  От шестия месец. А това за голямото дупе е нещо смешно.
newsm10

# 19
  • София
  • Мнения: 3 823
Нашия бебо го слагаме да седи откакто направи 6 месеца,за по няколко минути,но още му е трудно и като се умори си поляга на една страна.

# 20
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
От шестия месец. Преди това може само за няколко минути, за да не му се измори /деформира/ гръбчето. Аз поне си спазвах това правило. Даже не го слагах полуседнал в количката преди шестия месец, въпреки че другите мами го правят / и съответно може/, но аз го вдигах на ръце да гледа, а в количката го държах легнал по корем с лице към дръжката, за да си гледа. След шестия месец много седеше, първо подпрян и с пазене, след това сам започна да си пази равновесие.

# 21
  • Мнения: 22 835
Края на 5, началото на 6-я й "позволихме" - иначе желанието си го имаше и от преди Peace Mr. Green
PeaceДаже около 5-тия,но той отпреди това се вдигаше и държеше сам в количката.

Общи условия

Активация на акаунт