Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

София

Една приятелка ме запали на тема антицелулитни масажи, и за един месец нямам и помен от целулит, може би много малко от вътрешната страна, но само при стискане, а масажите са толкова ниски цени, че си заслужава само 7 лева Hug
Цитирай

София

А колко пъти за 1 месец си ходила? И къде, ако не е тайна?
Цитирай

Габрово

И аз имам известна нужда от антицелулитен масаж,но не знаех дали изобщо има ефект.Ефекта зависи и от типа целулит.
Но пък на тези цени си заслужава да се опита.
Цитирай

Една приятелка ме запали на тема антицелулитни масажи, и за един месец нямам и помен от целулит, може би много малко от вътрешната страна, но само при стискане, а масажите са толкова ниски цени, че си заслужава само 7 лева Hug
Много се радвам за теб,дано ефекта не е временен. Говорих скоро  с една козметичка...моя позната за въпросните масажи...каза,че спре ли се с масаж всичко се трупа отново. Ще чакам да опровергаеш Smile
Цитирай

София

Мимка, пускай координати и допълнително инфо - болезнен ли беше масажът, колко често ходи, намаля ли ти и обиколката, условията там какви са?

Не стига че си пуснала 2 теми за това да се фукаш, ами никаква те няма, ама ха!
Цитирай

София

Честито, Мимка !  Peace
Цитирай

Варна

За какъв по- точно масаж става дума?
 Честито Мимка   bouquet
Цитирай

в сърцето му

Честито !
Само че дай повече инфо къде си ходила, да идем и ние 
Mr. Green
Цитирай

London, Sofia

smile3501
Цитирай

София

Ми попаднах там съвсем случайно, салончето е малко и квартално, но масажиста се оказа със златни ръце, бях скептично настроена към него, попринцип ми беше писнало да давам луди пари по хубавите салони и то за нищо, иреших да пробвам.
Салона се намира до хотел Принцес близко до Мария Луиза ако някой иска повече инфо нека пише на лични ще помогна с каквото мога  bouquet
Цитирай

София

мимка , поздравления и от мен  bouquet
Цитирай

Честито,Мимка! Peace
Цитирай

Браво  bouquet
Цитирай

Sofia

Браво   bouquet!
Цитирай

Под Тепетата

Браво на теб! Flutter
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора