Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте! Със съпруга ми не сме почивали близо 1г. и искаме да отидем за един уикенд двамата сами. Дайте съвет за някое хубаво хотелче, близо до София, от което сте доволни. Благодаря предварително!
Цитирай

London, Sofia

Здравейте! Със съпруга ми не сме почивали близо 1г. и искаме да отидем за един уикенд двамата сами. Дайте съвет за някое хубаво хотелче, близо до София, от което сте доволни. Благодаря предварително!
Поразрови се в другият подфорум - Пътуване и т.н. Peace Имаше и темичка за местенце около София Smile
Цитирай

София

Поразрови се в другият подфорум - Пътуване и т.н. Peace Имаше и темичка за местенце около София Smile

БЛАГОДАРЯ!
Цитирай

ние този уикенд бяхме но заедно с детето което е на 1,2г. на Спанчевци и много ни хареса. намира се като спуснеш Петрохан на около80км. от София . базата се казва Минкови бани и разполага с минерални басейни , ауна, солариум, фитнес и т.н. нощувката в двойна стая е 30лв. а в апартамент 40лв. за базата можеш да погледнеш като напишеш в Гугъл минкови бани.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.