Как Световното влияе на семейният ви живот?

  • 3 683
  • 99
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
Сядате ли заедно да викате за Отбора или има фенове и сърдити? У нас никой не гледа спорт, освен аз  фигурно пързаляне Mr. Green и въобще не усещам, че има Световно първенство. При вас как е?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 780
Подобно е и при нас. Мъжото има желание понякога да гледа, но слава Богу не е върл фен.

Гледаше му се мача с Украйна, обаче Вики като се размрънка, че иска "мультики" (анимация  Laughing), нищо не му остана като да заспи на дивана.

# 2
  • Мнения: 9 990
Ми досега един мач не е гледан-били тъпи, казва моят мъж, можело към края нещо да позагледа....Аз-ми не си падам...и нашите да играеха, пак нямаше да гледам.Или казано имаче-никак не ни влияе...и ние гледаме филми май повече...той мъж ми е навън главно по това време де, та аз с детето миткам някъде или вкъщи нещо се мотаме, но не и да гледаме мачове...

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 21:18 от пенелопа

# 3
  • Мнения: 46 403
Ние си свалихме 2-ри сезон на "Desperate Housewives" и си ги пускаме, когато има мач Grinning

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Никак не влияе на живота ни . Laughing Никои не гледа в къщи мачовете .

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Обикновено вечеряме с късния мач, нямам оплаквания, дори се зазяпвам и ругая щом видя причина.  Crazy Но все не виждам къде имало засада и к`ъв корнер, к`ви пет ле`а, но харесвам футболь.
Мая също харесва мачове и спортни новини, редовно крещи за "гол" или вика баща си за "мачаааа"...  Laughing

# 6
  • Мнения: 396
Компютъра ми е свободен Grinning Grinning Grinning.

# 7
  • Мнения: 5 790
Много добре ми влияе, с мъжо обсъждаме мачовете, гледаме ги заедно, пием бира и ядем картофки. Въобще - идилия.

# 8
  • Мнения: 295
Той гледа мач  а аз на рс.

# 9
  • Мнения: 1 202
Никак не влияе поради простата причина ,че мъжо не гледа футбол!

# 10
  • на път
  • Мнения: 2 804
Много е спокойно - всеки си гледа кефа ....  Laughing

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Много добре ни се отразява и двамата ги гледаме и двамата сме запалянковци и сега е празник.

# 12
  • Мнения: 2 910
Когато си е вкъщи мъжа ми постоянно гледа мачове или спортни предавания, а сега с това световно направо се побърквам Crazy Добре, че е компютъра, за да може и двамата да сме доволни в тази ситуация.

# 13
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Той гледа мачове, аз във форума!Кеффф!

# 14
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Наслаждаваме се на един невероятен футболен празник  Mr. Green Гледаме сега заради аутсайдерите, а и заради свободното време на жената, на предходното европейско ли беше, от работа и кръчми нищо не бяхме гледали, та сега наваксваме.
А и спечелихме купа във формата на чаша или чаша във формата на купа от Кока-кола, сега чакам от чипса да излязат две столевки и ш`си купим най-после вафла с лимоната  Mr. Green

# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Не ни влияе, просто не гледаме мачове! Wink

# 16
  • Мнения: 655
Аз гледам когато мога,защото обичам футбола, а мъжа ми въобще не гледа футбол. Така че Световното по никакъв начин не влияе на семейния ни живот.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 673
Докато откраднах няколко минути за вечеря гледах няк'в мач. После бегом пак пред компа. Мъж ми бил догледал мача. Ми к'о да кажа... и със световно и без световно се тая. Мъж ми е запален... по английския футбол, зяпа. Аз хърлям по едно око, но доста рядко.

# 18
  • Мнения: 1 761
Изобщо не ни влияе първенството.Когато сме си и двамата у дома предпочитаме да си пуснем някой хубав филм.Слава Богу,мъжа ми не е запалянко.

# 19
  • Мнения: 2 040
Грам не ни влияе .. не гледаме Световното  Grinning
А ми се ще да гледа, само така щях да мога вечер да се доредя до комп. .. но уви, нямам късмет  Sad Laughing

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ни влияе. Моят мъж твърди, че, ако дойдат да играят в хола, той ще излезе. Което не е съвсем вярно, защото 1994г. излизаше по улиците с трикольора...
Чакаме заключителната фаза - от четвъртфиналите нататък, когато е останал каймакът... Grinning
Но по принцип - никой на никого не пречи в гледането, защото само в банята /още Mr. Green/ нямаме телевизор Joy.

# 21
  • Мнения: 394
Много добре ни влияе.И аз и той гледаме яко.Не изпускаме засега мач.Развъртат се едни бири едни мезета.Много ни е забавно,кефиме се,радваме се,викаме,целуваме се-абе веселба.От колко време го чакахме,та няма да му се насладиме ooooh!

# 22
  • Мнения: 945
Във фирмата му даже са си органиzирали zалагане. И ние двамата участваме там. Вече сме на 8 мо място от 30 участника.

А вчера и поzнахме точен реzултата zа мача Испания Тунеzия (добре, че испанците се сетиха да играят второто полувреме, де).

Абе голям кеф е у нас.

# 23
  • Мнения: 2 241
Влияе някак, но не отрицателно Simple Smile Просто мъжете сега са много "заети", а аз си се занимавам със свои си неща (чета или съм на компа) и косвено участвам във вълненията покрай световното.

# 24
  • Мнения: 2 978
Много добре ни влияе. Той не гледа футбол..е, само някои мачове...

По телевизията няма нищо интересно и има повече време за мен Mr. Green Laughing

# 25
  • Мнения: 5 577
Ние зяпаме, макар и не много разпалено.
Добре се отразявам, стоиме си в къщи повече.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 793
Добре ни влие  Laughing изчетох доста  книги, снощи гледах филм на които се бях наточила от доста време  Wink Наспах се    Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 999
Не влияе, защото не го следим. Laughing

# 28
  • Мнения: 4 473
В нашето семейство Аз съм запалянкото Heart Eyes bowuu. Обожавам футбола и почти не пропускам мач. Половинката не се интересува изобщо от този спорт и намира други начини за развлечение. Компютърът след 16ч е негов Wink

# 29
  • Мнения: 2 550
До сега нямахме възможност да го следим и някак си бяхме далеч от тези емоции.
Вчера се опитахме да гледаме уж, но не стана Confused
Надявам се скоро да сядаме да го гледаме с кеф Simple Smile)

# 30
  • Мнения: 8 917
Почти не се усеща newsm44

# 31
  • Мнения: 819
Аз пък да се оплача!  Rolling Eyes  Направо го намразих тва световно! По принцип мъжът ми не е запалянко, почти не гледа мачове,ама сега,щтото било световно-не пропуска!  И като заседне в 10,та чак до 12! А аз по това време вече съм труп,толкова съм изморена,и си лягам по-рано. Бъзикам го, че 1 месец ше трябва да издържи без секс!  Joy
Имаме още един ТВ, ама на мен ми е скучно сама да гледам филм... Mr. Green /нахална съм,нали,ама кво да направя?  Rolling Eyes / Та  мога да кажа,че световното ни /ми/  се отразява зле и с голямо нетърпение чакам да свърши!

# 32
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами никак не влияе - не гледаме мачове. Simple Smile

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Без изменение сме... Не е голям запалянко...
Виж, ако има състезание по Ф1, тогава семейството е на заден план... Confused

# 34
  • Мнения: 22 369
Не влияе по-различно от обикновено.Мъж ми излиза с приятели за някой интересен мач,аз използвам да си легна рано или пък да се видя с приятелки.Ако има някой мноооого интересен мач го гледам и аз,защото съм фен на футбола,но не запален,естествено. GrinningТа всичко по старому.

# 35
  • Мнения: 1 446
Много добре ми влияе, с мъжо обсъждаме мачовете, гледаме ги заедно, пием бира и ядем картофки. Въобще - идилия.
Peace
Много добре ни влияе , особено биричката. И двамата сме футболни фенове.

# 36
  • Мнения: 8 447
Аааа,Световно май тече в момента! hahahaАма къде точно беше Wink и кои отбори играят,не ме питай.Мъжа ми също,хабер си няма човекът от футбол,за мое щастие Laughing.

# 37
  • Мнения: 6 990
Каза ми ,че ако си взема и бира, докато гледам мач, ще се разведе Crazy Laughing От тогава си гледам мачовете, само в София.

# 38
  • Мнения: 5 475
Гледаме,обикновено когато играе Италия(нали съпруга ми е италианец),но не е запалянко,даже се ядосва на последния мач със САЩ,че италианците играели като баби..понеже хич не им пука за играта милиони печелят от реклами и разни такива! Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 112
Ооо, аз много мразя футбола, и често имаме спорове дали да се гледа мач или нещо друго, тъй като имаме само 1 телевизор. А сега с това световно...... Е, и той и аз правим компромиси, иначе става война. Ама така като се замисля  newsm78 от 2-3 вечери не сме гледали световното

# 40
  • Мнения: 819
Ооо, аз много мразя футбола, и често имаме спорове дали да се гледа мач или нещо друго, тъй като имаме само 1 телевизор. А сега с това световно...... Е, и той и аз правим компромиси, иначе става война. Ама така като се замисля  newsm78 от 2-3 вечери не сме гледали световното

Кажи как го постигна! Аз не мога да се справя!  Mr. Green/ нищо,че имаме 2 ТВ .../
Ама само му мрънкам,а той казва, че ще ми го върне като започне BIG BROTHER!  Joy  Joy  Joy

# 41
  • Мнения: 112
Ооо, аз много мразя футбола, и често имаме спорове дали да се гледа мач или нещо друго, тъй като имаме само 1 телевизор. А сега с това световно...... Е, и той и аз правим компромиси, иначе става война. Ама така като се замисля  newsm78 от 2-3 вечери не сме гледали световното

Кажи как го постигна! Аз не мога да се справя!  Mr. Green/ нищо,че имаме 2 ТВ .../
Ама само му мрънкам,а той казва, че ще ми го върне като започне BIG BROTHER!  Joy  Joy  Joy



Ами и аз като тебе мрънкам  fight Но приложих и друга тактика - уговарям се с приятели за биричка и мъжа ми като чуе и тръгва с мене  Laughing И уж все гледат да седнем на заведение, където да има телевизор, за да хвърлят по едно око, ама като сме компания и се заприказваме, забравят за мача  newsm62

# 42
  • Мнения: 819
Ооо, аз много мразя футбола, и често имаме спорове дали да се гледа мач или нещо друго, тъй като имаме само 1 телевизор. А сега с това световно...... Е, и той и аз правим компромиси, иначе става война. Ама така като се замисля  newsm78 от 2-3 вечери не сме гледали световното

Кажи как го постигна! Аз не мога да се справя!  Mr. Green/ нищо,че имаме 2 ТВ .../
Ама само му мрънкам,а той казва, че ще ми го върне като започне BIG BROTHER!  Joy  Joy  Joy



Ами и аз като тебе мрънкам  fight Но приложих и друга тактика - уговарям се с приятели за биричка и мъжа ми като чуе и тръгва с мене  Laughing И уж все гледат да седнем на заведение, където да има телевизор, за да хвърлят по едно око, ама като сме компания и се заприказваме, забравят за мача  newsm62

Хитро, ама доста солено ще ни излезне, поне докато са всяка вечер мачовете.. newsm78 А и да оставяме малката всяка вечер на баба и..

# 43
  • София
  • Мнения: 607
Много добре ми влияе, с мъжо обсъждаме мачовете, гледаме ги заедно, пием бира и ядем картофки. Въобще - идилия.

И при нас е така, но вместо картофки - семки Joy После няма да ви разправям каква мръсотика е под масата hahaha

# 44
  • Мнения: 112
Ооо, аз много мразя футбола, и често имаме спорове дали да се гледа мач или нещо друго, тъй като имаме само 1 телевизор. А сега с това световно...... Е, и той и аз правим компромиси, иначе става война. Ама така като се замисля  newsm78 от 2-3 вечери не сме гледали световното

Кажи как го постигна! Аз не мога да се справя!  Mr. Green/ нищо,че имаме 2 ТВ .../
Ама само му мрънкам,а той казва, че ще ми го върне като започне BIG BROTHER!  Joy  Joy  Joy



Ами и аз като тебе мрънкам  fight Но приложих и друга тактика - уговарям се с приятели за биричка и мъжа ми като чуе и тръгва с мене  Laughing И уж все гледат да седнем на заведение, където да има телевизор, за да хвърлят по едно око, ама като сме компания и се заприказваме, забравят за мача  newsm62

Хитро, ама доста солено ще ни излезне, поне докато са всяка вечер мачовете.. newsm78 А и да оставяме малката всяка вечер на баба и..

Ааа, така ако я караме до края на световното...... както казваш соленко ще ни излезе. Но гледам да му създавам задачки и да му уплътнявам времето с други занимания, като ремонтите дейности, които текат в момента в къщи  newsm62

# 45
  • Мнения: 819
Ооо, аз много мразя футбола, и често имаме спорове дали да се гледа мач или нещо друго, тъй като имаме само 1 телевизор. А сега с това световно...... Е, и той и аз правим компромиси, иначе става война. Ама така като се замисля  newsm78 от 2-3 вечери не сме гледали световното

Кажи как го постигна! Аз не мога да се справя!  Mr. Green/ нищо,че имаме 2 ТВ .../
Ама само му мрънкам,а той казва, че ще ми го върне като започне BIG BROTHER!  Joy  Joy  Joy



Ами и аз като тебе мрънкам  fight Но приложих и друга тактика - уговарям се с приятели за биричка и мъжа ми като чуе и тръгва с мене  Laughing И уж все гледат да седнем на заведение, където да има телевизор, за да хвърлят по едно око, ама като сме компания и се заприказваме, забравят за мача  newsm62

Хитро, ама доста солено ще ни излезне, поне докато са всяка вечер мачовете.. newsm78 А и да оставяме малката всяка вечер на баба и..

Ааа, така ако я караме до края на световното...... както казваш соленко ще ни излезе. Но гледам да му създавам задачки и да му уплътнявам времето с други занимания, като ремонтите дейности, които текат в момента в къщи  newsm62

Да, ама моя до 22.00  ако е трябвало нещо да свърши по къщата-го е свършил и трудно толково късно да му измисля няква работо/ не че е трудно да измисля Mr. Green , а е трудно да го накарам да ми уйдиса на акъла / Joy

# 46
  • Мнения: 112
Ооо, аз много мразя футбола, и често имаме спорове дали да се гледа мач или нещо друго, тъй като имаме само 1 телевизор. А сега с това световно...... Е, и той и аз правим компромиси, иначе става война. Ама така като се замисля  newsm78 от 2-3 вечери не сме гледали световното

Кажи как го постигна! Аз не мога да се справя!  Mr. Green/ нищо,че имаме 2 ТВ .../
Ама само му мрънкам,а той казва, че ще ми го върне като започне BIG BROTHER!  Joy  Joy  Joy



Ами и аз като тебе мрънкам  fight Но приложих и друга тактика - уговарям се с приятели за биричка и мъжа ми като чуе и тръгва с мене  Laughing И уж все гледат да седнем на заведение, където да има телевизор, за да хвърлят по едно око, ама като сме компания и се заприказваме, забравят за мача  newsm62

Хитро, ама доста солено ще ни излезне, поне докато са всяка вечер мачовете.. newsm78 А и да оставяме малката всяка вечер на баба и..

Ааа, така ако я караме до края на световното...... както казваш соленко ще ни излезе. Но гледам да му създавам задачки и да му уплътнявам времето с други занимания, като ремонтите дейности, които текат в момента в къщи  newsm62

Да, ама моя до 22.00  ако е трябвало нещо да свърши по къщата-го е свършил и трудно толково късно да му измисля няква работо/ не че е трудно да измисля Mr. Green , а е трудно да го накарам да ми уйдиса на акъла / Joy


Еее, мила, незнам какъв друг съвет да ти дам, освен да продължаваш да си мрънкаш и да чакаш сезона на Big Brother!   bouquet

# 47
  • Мнения: 819
Ооо, аз много мразя футбола, и често имаме спорове дали да се гледа мач или нещо друго, тъй като имаме само 1 телевизор. А сега с това световно...... Е, и той и аз правим компромиси, иначе става война. Ама така като се замисля  newsm78 от 2-3 вечери не сме гледали световното

Кажи как го постигна! Аз не мога да се справя!  Mr. Green/ нищо,че имаме 2 ТВ .../
Ама само му мрънкам,а той казва, че ще ми го върне като започне BIG BROTHER!  Joy  Joy  Joy



Ами и аз като тебе мрънкам  fight Но приложих и друга тактика - уговарям се с приятели за биричка и мъжа ми като чуе и тръгва с мене  Laughing И уж все гледат да седнем на заведение, където да има телевизор, за да хвърлят по едно око, ама като сме компания и се заприказваме, забравят за мача  newsm62

Хитро, ама доста солено ще ни излезне, поне докато са всяка вечер мачовете.. newsm78 А и да оставяме малката всяка вечер на баба и..

Ааа, така ако я караме до края на световното...... както казваш соленко ще ни излезе. Но гледам да му създавам задачки и да му уплътнявам времето с други занимания, като ремонтите дейности, които текат в момента в къщи  newsm62

Да, ама моя до 22.00  ако е трябвало нещо да свърши по къщата-го е свършил и трудно толково късно да му измисля няква работо/ не че е трудно да измисля Mr. Green , а е трудно да го накарам да ми уйдиса на акъла / Joy


Еее, мила, незнам какъв друг съвет да ти дам, освен да продължаваш да си мрънкаш и да чакаш сезона на Big Brother!   bouquet

Ааа, не се отказвам !  Naughty Ще се боря докрай!

# 48
  • Мнения: 4 473
К`ви чаршафи сте спретнали леле #Crazy
Компромиси са му майката, компромиси.  Peace Пък и какво по-хубаво от един задоволен от емоционално естество мъж Flutter (в моя случай жена Mr. Green)

# 49
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Чудно даже си ни влияе - график сме си направили почти - мъжът ми е страшен фен и със световно и без световно си гледа де що има мачове. Аз много рядко се заглеждам, ама ако се загледам обикновено ми допада.
 И така той си гледа мач, аз хойкам по кръчмите по женски и се веселя, или съответно той е някъде да си ги гледа въпросните мачове, аз се вея из къщи. Ако по някаква случайност се засечем двамата и на мен непременно нещо друго ми се гледа - има втори ТВ, Предпочитам да съм навън обаче.

# 50
  • Мнения: 5 391
Той не гледа мачове, аз с удоволствие бих го правила както други години, но заниманията около детето ме изморяват и предпочитам да положа морно тяло Wink

# 51
  • Мнения: 1 881
Оооо, чудно ми се отразява. Мъжа е голям фен, компютъра свободен....И много секс, ама то съвпада и оставянето на бебката при баба, та не знам дали световното му действа така...но си имам девиз:

"Световно всяка година от догодина" newsm03
 

# 52
  • София
  • Мнения: 3 421
Дразнещо ми влияе!

Прави струва и телевизора все на някой мач или коментар или репортаж.
Аз говоря той се прави, че ме слуша  Close

Спасението е, че излизаме с приятели и си спестявам единият мач, но късният обикновено(щото като сме на работа не върви да стоим по нощите на кръчма) се гледа много задълбочено- разбирай "нито приема, нито предава".

# 53
  • Мнения: 54
Няма голяма разлика, защото мъжът ми не е голям фен. Друго щеше да е, ако играеха нашите обаче.

# 54
  • Мнения: 179
Мразя футбола,изобщо не ми пука ,че има първенство.За мен е загуба на време.Мъжът ми,обратно - голям фен е и "по- важните" мачове редовно ги гледа(би ги гледал всичките,ама работи много).Както казваше баба ми :"Какво мразиш,това газиш". За потвърждение на правилото,взех че спечелих от в-к "Марица" футболна енциклопедия! JoyИ това ако не е майтап!Точно на мен да се падне...

# 55
  • София
  • Мнения: 3 390
Моят мъж уж щеше да го гледа, ама всеки ден се случва едно и също...Пуска ТВ на мача, сяда на компютъра и си слага слушалките Shocked После, уж ще гледа мача от 22, ляга и тъкмо се загледам и се развълнувам и си избера някой отбор и след 30 минути "Оф, не мога да издържа!Спи ми се!"Та общо взето не ни влияе.Влияе ни компа.

# 56
  • Мнения: 3 089
изобщо не ни влияе. мъжът ми от футбол не се интересува. и по-добре.

# 57
  • Мнения: 2 000
Никак не влияе, защото и двамата не гледаме футбол.

# 58
  • Мнения: 1 364
В къщи много рядка се гледа мач.

# 59
  • Мнения: 1 925
Ами не влияе  Mr. Green Мъжо не гледа мачове... Само ако е някой важен мач сяда, но определено не е запалянко  Heart Eyes  Peace

# 60
  • Мнения: 1 512
Добре, много добре. Мъжът ми не е голям запалянко, нито световно, нито местно първенство гледа. Наслаждава се на мен Mr. Green

# 61
  • Мнения: 114
Гледаме само ако баща ми ни е на гости, моя не е футболен запалянко

# 62
  • Мнения: 5 647
Световното ми влияе много добре. На спокойствие си отивам в стаята и си пускам някой филм. Не ми е гузно, че не обръщам внимание на половинката.  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 182
Много добре ми влияе, с мъжо обсъждаме мачовете, гледаме ги заедно, пием бира и ядем картофки. Въобще - идилия.
Ами и ние така Simple Smile Даже се чувствам по - добре , отказава всички гадни нощни смени , забавляват се с по - големия отрок , коментират , смеем се , абе много ми е добре Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 403
Мъж ми не е запалянко и това много ме радва

# 65
  • Мнения: 8 505
Гледаме заедно мачовете.Не всичките-той на работа,аз-навън с малката...Но късните-задължително.

# 66
  • Мнения: 1 107
Не ни влияе, защото и двамата яко гледаме футбол - целогодишно  Grinning
На Световното аз викам за Англия, той - за Франция, но не очаквам да се разведем по тази причина  Sunglasses

# 67
  • Мнения: 6 167
много хубаво влияе/
той си гледа
аз съм си свободна да си правя каквото искам
мир и любов.

# 68
  • Мнения: 99
У дома първо новините , после задължително Елиза, т.к. дъщеричката ми беше влюбена в граф Ристорий и сега пак го споменава, ама май някакъв Тино го измества от сърцето и  Mr. Green После Анатомията на Грей, ЧЕ МАМА И ТАТИ СА ДОКТОРИ, ТА НИ Е В КРЪВЧИЦАТА ТОВА И НАКРАЯ, АЗ ПРЕД КОМПА ,а тати гледа мач /най-после/

# 69
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Алекс направи първото много разумно изречение  Grinning. Баща му си подремва между мачовете в спалнята, той отива да рови за книжки, питам го "Какво прави баща ти, спи ли пак" и той ми вика  "Спи" и добавя " За мача стане"  smile3521  Стане 100%, право е детето  Grinning ...

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 504
Влияе - скоро ще го пращам пак в командировка.  Twisted Evil Не гледа мачове, но и мен не оставя да гледам.  #Cussing out Само да се завърти пред телевизора и сменя канала. Ама от другата седмица ще има да взема.

# 71
# 72
  • Мнения: 7 914
Събирахме се със съседите, което беще супер...

Иначе на личния ни живот..никак!

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Супер! Жалко само, че е толкова кратко Confused

# 74
  • София
  • Мнения: 35 770
Мъжът ми гледа, аз не , но съм за Бразилия.Wink

# 75
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Офф... Защо всички са за фаворита?
Аз си мисля, че тръпката е да стискаш палци не на най-силните Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 277
И ние сме от тези, на които влияе много добре  Grinning Когато можем, гледаме заедно мачовете. Имаме още една тема за разговор освен детето и дома  Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 5 079
Не ни влияе никак нито аз, нито половинката сме фенове!!! Все дно го няма, гледаме други канали! Peace

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Ами никак...

Нито благоверният, нито аз гледаме мачове. Naughty
Най-много да подскочим при някой мощен изблик наемоция откъм съседите. #Crazy

# 79
  • Sf
  • Мнения: 808
Искам официално и аз да се оплача от това футболно първенство, мамка му прасе... Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Нямало скучни мачове и Ентересни, всички били супер важни... И като останат 10 минути, примерно 3:0, и не дава да се обръща на друг канал...  newsm78 Е, това не го разбирам - не е ли ясен мачът?!?!? Какво има още да се гледа...
Но, както казва Кейси, компромисът е важен Simple Smile

Никол, скъпа, завиждам ви на вас... Това сериалче как ли не се придумвахме вкъщи да го гледаме Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 80
Без проблеми е и вкъщи. И двамата не сме фенове, но мъжът ми гледа сега, нали е световно. Не ми пречи, разнообразие е. Той все за аутсайдерите вика и все като си изберем някой отбор, той губи. Никак не е честно

# 81
  • Мнения: 603
мойто мъж не е запален по футбола,гледа само, когато ходи да пази мачовете по стадионите(защото е полицай),иначе казва така-"У нас в мивката да играят ще им пусна малко водичка" Joy

# 82
  • Мнения: 1 100
Страхотно, от малка съм фен, пък сега с мъжа е оЩе по забавно. А и той много се вълнува от успехите на родната си Италия Simple Smile

# 83
  • Мнения: 7 362
Страхотно, от малка съм фен, пък сега с мъжа е оЩе по забавно. А и той много се вълнува от успехите на родната си Италия Simple Smile
newsm10 newsm44 newsm44  Е,сега ще викаме и двамата за Италия .Съобщи на мъжа ти ,че си спечелила още един фен за неговата Италия.Аз иначе мачове не гледам и за това на световно ни е супер.Моят си гледа в хола,а аз в спалнята филмчета такива,каквито той не понася.  bouquet

# 84
  • Мнения: 1 065
заради световното поне единия от нас забеляза, че у дома има телевизор- иначе на трима ни общо се събират по- малко от 5 часа седмично гледане

# 85
  • Мнения: 2 804
При нас няма запалянковци , но ще се радвам да спечели Италия след като България не участва !

# 86
  • Мнения: 2 672
обикновено тогава вечеряме, та така със салатата и ракийката минава някой друг мач Sunglasses

# 87
  • Мнения: 4 629
Не гледаме мачовете, така че Световноното не ни се отразява никак

# 88
  • Мнения: 54
Гледам с него Hug

# 89
  • Мнения: 2 494
Хм, чак сега я видях тази тема LaughingТуй Световно влияе зле върху семейния живот, от тази гледна точка, че мъжа ми ХИЧ НЕ ГЛЕДА МАЧОВЕ, а аз съм им върл фен на туй Световно и гледам ако поне не мога да гледам мачовете, поне навреме да се информирам за резултатите GrinningНякоя друга на моето място би се радвала, че мъжа й не гледа мачове, ама на мен ,знаете ли какво ми е кофти, като няма с кой да си бъбря за мачове Cry

# 90
  • Мнения: 1 416
Много добре ни се отразява - и двамата обожаваме футбол... Гледаме си всяка вечер, радваме се, ядосваме се...
Отборът ни - Италия - е и на финал...  Heart Eyes
За нас световното си е празник!  Party

# 91
  • Мнения: 1 117
Никак не влияе!Мъжо гледа мачовете, когато може, но не е някакъв върл запалянко. Аз гледам от време на време  Simple Smile

# 92
  • Мнения: 515
Аз мач не пропускам обичам я тази игра!!!!!  Виж с мъжо чат пат спорим защото той не обича да гледа изобщо казва "че дори в двора да започнат да играят едва ли ще им обърне внимание".Все пак успявам да се преборя за дистанционното или отива в спалнята на малкия телевизор. Wink

И аз съм за Италия newsm10

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
oh oh elate da ni vidite nas, ne prosto zapalqnkovci ... istinska euforiq e .Ludnica. Laughing
ama 6toto i dvamata gledame, 4e ostei tva ami ako sme za razli4ni otbori sa zaformqt edni slovesni
prestrelki  #2gunfire #Cussing out kato zapazvame priqtelskiq ton de  Hug  Vsi4ko svar6va burzo s karq na ma4a i zapo4va na nov glas o6te pri sledva6tiq sadiiski signal. I taka e ne samo s futbola, gledame vsqkakvi sportove i komentirame mnogo.  Ama kato se ima predvid 4e az sum ve4e biv6a sportistka go namiram za normalno  Heart Eyes

# 94
  • София
  • Мнения: 5 289
Гледа мачовете или в Арена,или в заведение с приятели.

# 95
  • Мнения: 1 520
Ами, не влияе особено. Имаме два телевизора и ако има разногласия всеки  отива в отделна стая. Някой от мачовете и аз ги гледах, по-скоро слушах. И свикнах. Последните дни само ходех из къщи ипитах "Днес има ли мач. Има ли мач."

Но не съм фен. То и мъжът ми толкова разбира.  Peace

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 3 721
Щастлива съм, че даже не го усетихме.  Grinning Grinning Grinning

# 97
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
мъжо много обича футбол и гледа но аз съм му свикнала и не ми прави впечатление

# 98
  • Мнения: 2 152
Няма проблем. Гледаме си двамката мачове, ако не са интересни си пускаме филм. Всичко ни е супер Heart Eyes

# 99
  • Мнения: 3 457
ами малко ме изнервя-ето тази вечер трябваше сама да си ям-добре че свърш-ва Sick

Общи условия

Активация на акаунт