Как Световното влияе на семейният ви живот?

  • 3 682
  • 99
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
Сядате ли заедно да викате за Отбора или има фенове и сърдити? У нас никой не гледа спорт, освен аз  фигурно пързаляне Mr. Green и въобще не усещам, че има Световно първенство. При вас как е?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 780
Подобно е и при нас. Мъжото има желание понякога да гледа, но слава Богу не е върл фен.

Гледаше му се мача с Украйна, обаче Вики като се размрънка, че иска "мультики" (анимация  Laughing), нищо не му остана като да заспи на дивана.

# 2
  • Мнения: 9 990
Ми досега един мач не е гледан-били тъпи, казва моят мъж, можело към края нещо да позагледа....Аз-ми не си падам...и нашите да играеха, пак нямаше да гледам.Или казано имаче-никак не ни влияе...и ние гледаме филми май повече...той мъж ми е навън главно по това време де, та аз с детето миткам някъде или вкъщи нещо се мотаме, но не и да гледаме мачове...

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 21:18 от пенелопа

# 3
  • Мнения: 46 403
Ние си свалихме 2-ри сезон на "Desperate Housewives" и си ги пускаме, когато има мач Grinning

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Никак не влияе на живота ни . Laughing Никои не гледа в къщи мачовете .

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Обикновено вечеряме с късния мач, нямам оплаквания, дори се зазяпвам и ругая щом видя причина.  Crazy Но все не виждам къде имало засада и к`ъв корнер, к`ви пет ле`а, но харесвам футболь.
Мая също харесва мачове и спортни новини, редовно крещи за "гол" или вика баща си за "мачаааа"...  Laughing

# 6
  • Мнения: 396
Компютъра ми е свободен Grinning Grinning Grinning.

# 7
  • Мнения: 5 790
Много добре ми влияе, с мъжо обсъждаме мачовете, гледаме ги заедно, пием бира и ядем картофки. Въобще - идилия.

# 8
  • Мнения: 295
Той гледа мач  а аз на рс.

# 9
  • Мнения: 1 202
Никак не влияе поради простата причина ,че мъжо не гледа футбол!

# 10
  • на път
  • Мнения: 2 804
Много е спокойно - всеки си гледа кефа ....  Laughing

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Много добре ни се отразява и двамата ги гледаме и двамата сме запалянковци и сега е празник.

# 12
  • Мнения: 2 910
Когато си е вкъщи мъжа ми постоянно гледа мачове или спортни предавания, а сега с това световно направо се побърквам Crazy Добре, че е компютъра, за да може и двамата да сме доволни в тази ситуация.

# 13
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Той гледа мачове, аз във форума!Кеффф!

# 14
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Наслаждаваме се на един невероятен футболен празник  Mr. Green Гледаме сега заради аутсайдерите, а и заради свободното време на жената, на предходното европейско ли беше, от работа и кръчми нищо не бяхме гледали, та сега наваксваме.
А и спечелихме купа във формата на чаша или чаша във формата на купа от Кока-кола, сега чакам от чипса да излязат две столевки и ш`си купим най-после вафла с лимоната  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт