Добър ендокринолог в София

  • 691 032
  • 849
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 934
Да,това е! А дали там работи д-р Емил Начев,защото ми го препоръчаха?

# 31
  • София
  • Мнения: 250
Да, там работи, но в момента отделението, в което работи го преместват и той приема само ако предварително си записан.

Аз съм с Хашимото и от 4 години се лекувам при д-р Еленкова и тя е от същото отделение като д-р Начев. Много съм доволна от нея. Много е внимателна и я препочъвам с 2 ръце
Тя приема в
МЦ "Асцендент" на ул.Бачо Киро 47 , понеделник и четвъртък 14.30-18.00
983-94-94

# 32
  • Мнения: 56
Да,това е! А дали там работи д-р Емил Начев,защото ми го препоръчаха?

Да, там приема.
Наистина правят някакви ремонти, но приема без предварително записване, само че в друг кабинет.
Току що разговарях с него по телефона, защото в четвъртък ще съм в София /аз съм от Бургас/ и исках да съм сигурна дали ще ме приеме.
Най- добре е предварително да се уговорите с него, за да няма изненади.

СБАЛЕНГ Акад. Иван Пенчев    
Специализирана болница по ендокринология Акад. Иван Пенчев.
адрес: 1303 София,  ул. Даме Груев No.6 , тел.: +359 2 9877201, +359 2 9877203

# 33
  • София
  • Мнения: 934
И аз се уговорих с него newsm44 Отивам в Четвъртък или Петък и се зареждам още от сутринта пред кабинета му smile3521

galli_  може да се засечем!

# 34
  • Мнения: 56
И аз се уговорих с него newsm44 Отивам в Четвъртък или Петък и се зареждам още от сутринта пред кабинета му smile3521

galli_  може да се засечем!

Дааа.., аз ще съм при него утре към 10.30-11ч. newsm10

# 35
02/896 12 11 д-р Красимир Атанасов и 0887/457 008 д-р биоинж. А. Николов

# 36
  • Мнения: 902
момичета, а вие как ходиете на тези прегледи в ендокринологията - с направление ли?

Искам някой ендокринолог да ме приеме с направление, че ми писна да пръскам пари за лекари  #Cussing out все пак си плащам здравните осигуровки

# 37
  • София
  • Мнения: 250
момичета, а вие как ходиете на тези прегледи в ендокринологията - с направление ли?

Искам някой ендокринолог да ме приеме с направление, че ми писна да пръскам пари за лекари  #Cussing out все пак си плащам здравните осигуровки

Да, с направление! В ендокринологията в поликлиниката минаваш през регистратура и там палщаш само потребителска такса

# 38
  • Мнения: 444
Моля, кажете ми този д-р Начев, добър ли е наистина? Притеснявам се, трябва да отида спешно на ендокринолог-гинеколог, а не знам къде???  Rolling Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 304
Дайте отзиви за д-р Начев. Изчетох всичко във форума и попаднах на добри отзиви за д-р Каменов, но отпреди 2 години. Някой ходил ли е по-скоро и какви са впечатленията?

# 40
  • Мнения: 56
Здравей, Iskrena!

Аз съм пациентка на д-р Начев и съм изключително доволна.
С две ръце съм за него!

По- нагоре в темата съм дала координатите на Ендокринологията, а ако решиш на лични ще ти пратя и мобилния му телефон.

# 41
Zdraveite,vijdam che profesor Lozanov e dosta tarsen i s pravo,mopita maika e bivsha negova kolejka zatova moga da vi dam negovi koordinati-tel-0888680343 na bul Bratia Miladinovi 65 do jenskia pazar predi priemashe ponedelnik i vtornik no moje da si e promenil grafika a oficialno e v bolnica Lozenec.Uspeh na vsichki i poviarvaite nai dobria e v Balgaria Grinning

# 42
Като си толкова сведуща по въпросите на психиатрията предложи си услугите да им коригираш сайта.  Май си лично засегната, защото ти явно няма да се справиш с тези заболявания и професионалната ти злобичка е съшита с бели конци. НЕ си мисли че това е твоята непристъпна зона.

# 43
Ей,тези с тази импулсна терапия явно нямат никаква работа и по цял ден пускат съобщения във форумите!!!Където и да влезна-импулсна,та импулсна терапия.Само дето не виждам някой доволен.

Ако искаш да видиш някой доволен отиди в Ендокринологията и питай тълпата там като правят по 2-3 операции дали са доволни. Питай ги и колко са платили на такива като Сечанов и компания. Последния така ме осакати, че не знам дали ще се оправя изобщо.
Вече са ми ясни на какъв принцип работят. Той си бил свършил работата защото тава повелява медицината, а че ти се чувстваш като парцал .... не ги интересува.

# 44
  • София
  • Мнения: 56
Като си толкова сведуща по въпросите на психиатрията предложи си услугите да им коригираш сайта. 

Предполагам, че това е насочено към мене и затова ще отговоря.

Не съм сведуща в психиатрията - даже не мога да отгатна дали Лиана и Ралица-Л са едно и също лице (т.е. множествена личност Laughing).

А и не всички правописни грешки се коригират с методите на психиатрията.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт