Добър ендокринолог в София

  • 690 664
  • 849
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 575
Много пъти съм си разказвала историята във форума. След всички светила в ендокринологията, намерих правилния лекар, въпреки, че няма титли пред името си - д- р Галева от поликлиника Младост. Благодарение на адекватното лечение, което ми проведе, от 6 мес. съм без лекарства. Пратила съм доста хора при нея, никой не се е оплакал.

# 91
  • Мнения: 17
           Здравейте! Прочетох всички страници за "Добър ендокринолог в София".Аз съм на 47 и съм с "Хашимото", а от две години съм и в климакс. Посещавала съм д-р Демирчев във ВМА. Доволна съм от него като отношение към пациент. Според него жлезата ми е с утихващи функции и в скоро време ще спре да функционира. Това го каза, след като ме видя на ехографа си. Според него ,тъй като хормоните са ми горе-долу в граница,заместителна терапия трябвало да се предприеме,ако те са извън нормата. Аз обаче си имам редица оплаквания и естествено е да не мога съвсем да преценя кои са от "Хашимотото" и кои от климакса. Затова реших да отида и на още една консултация - при проф.Борисова. За пари няма да говорим. Който е ходил при нея, знае за какво става въпрос. След направените отново кръвни изследвания и нова ехография на щ.жлеза, естествено от нея, ми се предписа Еутирокс и Фосаванс/според нея най-добрия/, тъй като имам и разреждане на костната плътност/остеопения/.Няма да ви казвам какво стана след 4-месечен прием на този Фосаванс - ГЕРБ 4-та степен. Втори месец лекувам силните си болки зад гръдната кост и останалите симптоми.Не знам какво да правя. Естествено, спрях веднага Фосаванс-а, но от тук насетне не знам какво да правя и къде да ходя.Моля за съвет. На всичкото отгоре проф.Борисова иска всичките кръвни изследвания да се правят в "Бодимед", което за мен направо е разоряващо, тъй като не всичко е по каса, а аз имам други варианти, където някои изследвания са по-евтини. Чух добри отзиви за двама ендокринолози от МЦ"Роберт Кох" - семейство.В момента не мога да се сетя за имената им. Мъжът е управител на центъра. Дали някой е чувал за тях? И въобще кой според вас от ендокринолозите, които познавате не е корумпиран и е добър професионалист, тоест може да се ориентира добре, когато има съчетание от няколко заболявания? Много моля да ме извините за дългото описание, но исках да съм максимално ясна и конкретна.Ще се радвам, ако някой откликне.   

# 92
  • Мнения: 19 473
Боже, нямам думи.....няма ли някаква отговорност да поеме все пак тази лекарка при такова неблагоприятно лечение. Съжалявам, за Робърт Кох не съм чувала нищо скоро. Те май бяха в Драгалевци според Гугъла. Ако някой сподели нещо, ще ми е от полза. За пореден път се убеждавам обаче в нещо - не се доверявайате сляпо на  език на лекари с титли, които по медиите ръсят сладки и медени как за тях пациентите за по-важни от живота им, а като отидеш при тях се държат все едно им искаш 1000 лв. назаем. Добре че е форума, който беше причина да не потърся тази лекарка. Също така искам и аз да кажа, че съм в процес на търсене на добър лекар за София, тъй като и аз имам комбиниран ендокринологичен проблем и не съм милионер на всичкото отгоре, за да плащам по 100-200 лв. за консултация и изследвания /въпреки осигуровката/.

# 93
  • София
  • Мнения: 480
Здравейте Simple Smile Прочетох цялат темичка,а и не само тази..доста се въртях из сайтовете по въпроса за ендокринолог Simple Smile
Вие сте по-навътре в нещата,а на мен ще ми е за първи/втори път да ходя на подобно нещо.
Искам да ви попитам малко смешни неща,за което се извинявам предварително..просто ми писна да ме доят като крава  Embarassed Личната ми каза да отида във Военно-медиц. академия,но от прочетеното тук май ще се отправя към Ендокринологията направо /тази на Даме Груев,нали  Embarassed  ....
Интересува ме и дали случайно има и друга дама с проблем с окосмяването,какви изследвания са й назначавали?  Къде е била на преглед? ooooh!

# 94
  • Мнения: 19 473
Здравейте Simple Smile Прочетох цялат темичка,а и не само тази..доста се въртях из сайтовете по въпроса за ендокринолог Simple Smile
Вие сте по-навътре в нещата,а на мен ще ми е за първи/втори път да ходя на подобно нещо.
Искам да ви попитам малко смешни неща,за което се извинявам предварително..просто ми писна да ме доят като крава  Embarassed Личната ми каза да отида във Военно-медиц. академия,но от прочетеното тук май ще се отправя към Ендокринологията направо /тази на Даме Груев,нали  Embarassed  ....
Интересува ме и дали случайно има и друга дама с проблем с окосмяването,какви изследвания са й назначавали?  Къде е била на преглед? ooooh!
Мисля обаче че Ендокринологията е преместена от Даме Груев в Майчин дом - дано тук някой се включи с актуално инфо и телефони....

# 95
  • Мнения: 1 527
Преместена е в Майчин Дом.

# 96
  • Мнения: 510
Здравейте момичета,някой знае ли координати и телефони на д-р Катя Тодорова ендокринолог които се занимава с гестационен диабет.Дали работи със здравна каса или ако не колко е консултация (преглед) при нея?

# 97
Аз съм ходила само в частния кабинет на К.Тодорова ,където не работи със здравната каса.Прегледа струва 30лв.тел. е 9173309, 0888408203

# 98
  • София-
  • Мнения: 1
Здравейте!!Моля препоръчайте ми добър специалист -ЕНДОКРИНОЛОГ

# 99
  • Мнения: 8
Здравейте, и на мен ми трябват телефоните на ендокринологията, тази която я преместиха в Майчин дом .

# 100
Много пъти съм си разказвала историята във форума. След всички светила в ендокринологията, намерих правилния лекар, въпреки, че няма титли пред името си - д- р Галева от поликлиника Младост. Благодарение на адекватното лечение, което ми проведе, от 6 мес. съм без лекарства. Пратила съм доста хора при нея, никой не се е оплакал.
Здравейте! Simple Smile! Може ли да ми дадеш координати на твоята лекарка - д-р Галева. Моята майка има проблеми със щитовидната жлеза и остеопороза и търся добър лекар за нея. Ходили сме при д-р Кънев от Ендокринологията и при д-р Каменов, но така и не и предписаха адекватно лечение. Благодяря предварително!:)

# 101
  • Мнения: 19 473
Може и на мен на лични координатите на д-р Галева. От написаното тук разбрах само че е в някаква поликлиника в Младост, но нищо повече.

# 102
  • София
  • Мнения: 4 575
Пиша ги тук, дано ви свърши работа: Д-р Галева 0888476472. Поликлиника "Младост", до бл 37Б.

# 103
  • в белята
  • Мнения: 536
Имате ли някакви координати на д-р Емил Начев?Искам частен прием ,че не ми се чака по ЗК.

# 104
  • Мнения: 19 473
Провери в МЦ Панацея - преди време приемаше и там д-р Начев. Точния телефон сега не си спомням на центъра, но имат сайт в интернет.

Общи условия

Активация на акаунт