Добър ендокринолог в София

  • 691 083
  • 849
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 139
Здравейте. Трябват ми кординатите на д-р. Начев. Знам че има цяла такава тема, но тя е от миналата година и може нещата да се променили. Интересува ме също и къде другаде освен в клиниката на Владимиров приема. Благодаря ви много.

Здравей!
Изпращам ти телефона му на лични.
Преди време приемаше в Ендокринологията /зад Министерство на Земеделието/, но сега не знам. От доста време не съм ходила при него.
Най- добре му се обади на мобилния и попитай къде може да направиш консултация с него.
       
Здравейте! И на мен ми се налага да посетя д-р Начев! Може ли да ми изпратите и на мен телефон за връзка ! Предварително ви благодаря!

# 151
  • Мнения: 56
Здравейте! И на мен ми се налага да посетя д-р Начев! Може ли да ми изпратите и на мен телефон за връзка ! Предварително ви благодаря!

Готово!  Grinning

# 152
  • Мнения: 139
Здравейте! И на мен ми се налага да посетя д-р Начев! Може ли да ми изпратите и на мен телефон за връзка ! Предварително ви благодаря!

Готово!  Grinning

Благодаря много! Свързах се вече, но той не беше на работа  и ми каза ,че ще ме прегледа в Майчин дом! Не ми даде др. телефон за предвалително записване , явно няма такова!!Каза просто да му се обадя и ще ме прегледа!

# 153
  • Мнения: 73
Здравейте, може ли и на мен координатите на д-р Начев? Имам завишен пролактин, този доктор дали е подходящ за това? Ако не е, може ли някой да ми препоръча ендокринолог в София. Живея близо до ВМА и там видях, че има няколко, но не знам доволни ли са хората от тях.
Благодаря предварително.

# 154
  • София
  • Мнения: 95
Здравейте, може ли някой да ми изпрати и на мен телефона на д-р Емил Начев?
Предварително благодаря

# 155
  • Мнения: 4 358
Бях питала за д-р Демирчев
Ходи ли при д-р Демирчев от Токуда?Какви са ти впечатленията?

# 156
  • София
  • Мнения: 95
Здравейте, може ли някой да ми изпрати и на мен телефона на д-р Емил Начев?
Предварително благодаря
Никой ли го няма?

# 157
  • Мнения: 184
Здравейте, може ли някой да ми изпрати и на мен телефона на д-р Емил Начев?
Предварително благодаря
Никой ли го няма?

По назад из темата мисля,че му мернах телефона

А да питам той работи ли със ЗК?

# 158
  • Мнения: 1 650
Д-р Демирчев вече не бил в Токуда. Записах час на мъжа ми при някакъв непознат за мен д-р Хаджи Лазов, ако знаете нещо за него, моля, споделете!

# 159
  • софия
  • Мнения: 1 745
телефона на д-р начев е 0888896843

# 160
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Здравейте.

Може ли някой да ми каже дали д-р Лазарова, ендокринолог в Седма поликлиника и д-р Мариета Лазарова от Института по ендокринология са една и съща?

# 161
  • Мнения: 2
Здравеите! Искам да ви споделя, че аз ходя в Майчин дом, най много съм доволна. И най вече от доктор Шигерминова и Начев. Страхотни са !

# 162
  • София
  • Мнения: 2 051
Здравейте, интересува ме д-р Начев приема ли с направление от ЗК и за да отида на преглед при него трябва ли да имам предварително запазен час и съответно ако да - на посочения по-горе мобилен телефон ли трябва да го направя.

Благодаря!

# 163
  • Мнения: 56
Здравейте, интересува ме д-р Начев приема ли с направление от ЗК и за да отида на преглед при него трябва ли да имам предварително запазен час и съответно ако да - на посочения по-горе мобилен телефон ли трябва да го направя.

Благодаря!
здравей!
Да, д-р Начев работи със здравна каса.
Обади се на горепосочения телефон за ден и час и попитай къде приема с направление, защото дава часове и в клиники където не работят със ЗК.

успех! Simple Smile

# 164
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
С риск да ме замерите с камъни, но аз не съм доволна от софийските светила д-р Галева, д-р Тодорова и д-р Начев. Убедена съм, че са помогнали на много пациенти, но вероятно се е касаело за случаи, в които диагнозата е била очеизвадна. Отделно, че 1/2 от "имиджа" им се дължи именно на хвалбите по форумите и на тълпите пред кабинетите. И явно това кара лекарите да си повярват, че са уникални и да гледат на пациента като на касичка прасенце и хайде всички на конвейра.

Ако някой проявява интерес мога да разкажа какви са причините да напиша горното. Лично на мен, за моите проблеми, ми помогнаха гинеколог и една не чак толкова известна ендокриноложка, за която нищо не пише по форумите.

Общи условия

Активация на акаунт