Добър ендокринолог в София

  • 691 062
  • 849
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 184
Аз също не съм доволна от Д-р Галева,незнам за какво толкова е хвалена

# 166
  • София
  • Мнения: 100
С риск да ме замерите с камъни, но аз не съм доволна от софийските светила д-р Галева, д-р Тодорова и д-р Начев. Убедена съм, че са помогнали на много пациенти, но вероятно се е касаело за случаи, в които диагнозата е била очеизвадна. Отделно, че 1/2 от "имиджа" им се дължи именно на хвалбите по форумите и на тълпите пред кабинетите. И явно това кара лекарите да си повярват, че са уникални и да гледат на пациента като на касичка прасенце и хайде всички на конвейра.

Ако някой проявява интерес мога да разкажа какви са причините да напиша горното. Лично на мен, за моите проблеми, ми помогнаха гинеколог и една не чак толкова известна ендокриноложка, за която нищо не пише по форумите.

аз също съм обиколила гореспоменатите ендокринолози, и съм най-НЕдоволна от д-р Тодорова, която е прехвалена и няма часове за месеци наред. изписа ми един куп лекарства. в момента се следя при д-р Начев, който отхвърли всичко казано от Тодорова, и мисля, че обръща внимание.

# 167
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
До колкото съм чела д-р Начев недолюбва д-р Тодорова. Явно има някаква борба кой е по-по-най. При мен не пожела да погледне снимката от ехографията, която д-р Тодорова ми направи. А гледа снимките от д-р Галева.

Д-р Начев ми постави диагноза, която не е фатална, но не се лекувала. Да се чуди човек, как още след първия блистер противозачатъчни взех да се повлиявам Mr. Green Същият лекар не обърна внимание на факта, че в рода си имам болен от диабет. И постфактум се оказа, че инсулинът ми е над горната граница

# 168
  • София
  • Мнения: 2 051
Tanati би ли споделила при коя ендокриноложка ходиш и евентуално нейни координати.
И да попитам д-р Начев приема ли изследвания от Цибалаб, понеже предишната ендокриноложка искаше от Бодимед, но за съжаление те не работят в неделя, а на мен ми се налага да отида тогава.

Последна редакция: чт, 17 мар 2011, 13:12 от maka

# 169
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Моята ендокриноложка я намерих в Пловдив, така че едва ли ще ви е от полза. За Начев не знам кои изследвания приема и кои не. Моите изследвания бяха от Бодимед

# 170
  • Мнения: 4
Д-р ПАВЛОВ - медицински център Лозенец

# 171
  • Мнения: 0
Момичета, темата е стара, но аз все пак ще споделя моя опит.
Мисля, че няма ендокринолог в София, при който да не съм била, и то не от каприз, а просто много трябваше да препатя, докато срещна читав доктор. Има няколко имена, които си струва да се споменат.
Гледам, че хвалят тук Начев, но аз имах лош опит с този човек.
Ужасно съм разочарована и от Кънчев или Кънев, не му помня дори името - работеше в Бодимед. Освен че настояваше за операция, ми направи ехография на едно апаратче с размерите на калкулатор и дори не описа размерите на жлезата.
Другият кошмар беше Герзилова. Не ми даваше да си видя резултатите от страх да не отида при друг лекар. Накрая си ги поисках по-настоятелно и тя взе да ме плаши, че от това ще пострадам, а аз просто исках второ мнение.
Била съм и при д-р Ковачева, в Бодимед ме прегледа. Много мила жена, но не ви я препоръчвам като лекар. Пропусна важни неща в състоянието ми и нещата се влошиха, за съжаление...
Била съм и при други лекари, включително и извън България, но няма как да изброя всички, освен ако не отида в темата за черния списък.

Човекът, на когото ще съм вечно благодарна е Здравко Каменов! Гледам, че пишат за него, че не е много любезен - аз нямам такива впечатления. Малко е строг наистина на моменти, но в никакъв случай не и груб. За мен е важно какъв е като лекар, а той е изключителен - спести ми толкова много излишни неща, включително операция. От години съм при него и за нищо на света няма да отида при друг. Изключително точно ми е поставял диагнозите, а те при мен са повече от една... Страхотен човек!

# 172
  • Мнения: 240

Човекът, на когото ще съм вечно благодарна е Здравко Каменов! Гледам, че пишат за него, че не е много любезен - аз нямам такива впечатления. Малко е строг наистина на моменти, но в никакъв случай не и груб. За мен е важно какъв е като лекар, а той е изключителен - спести ми толкова много излишни неща, включително операция. От години съм при него и за нищо на света няма да отида при друг. Изключително точно ми е поставял диагнозите, а те при мен са повече от една... Страхотен човек!

Дай координати!

# 173
  • Мнения: 0
проф. д-р Здравко Каменов - Ендокринология и болести на обмяната   

Втора специалност: Вътрешни болести. 
Извършвани медицински дейности: Ехография с ТАБ на щитовидна жлеза, млечна жлези, тестиси, остеометрия, измерване на костна плътност.

МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР "ЛОРА"
Адрес: ул. "Позитано" 10
Телефон: 0700 17575, 980 80 65
E-mail: loramed@abv.bg

http://www.loramed.com/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%8 … ZazYJK-Qte3g1ebQ5

# 174
  • Мнения: 55
Здравейте, имам гинекологични проблеми, а също и с гърдите. Предполага се, че имам прекалено високи нива на естроген. Моля да ме насочите към добър ендокринолог, който да ми помогне в тази област. Благодаря!

# 175
  • Мнения: 240
Мерси Танита!  bouquet

# 176
  • Мнения: 0
проф. д-р Здравко Каменов - Ендокринология и болести на обмяната   

Втора специалност: Вътрешни болести. 
Извършвани медицински дейности: Ехография с ТАБ на щитовидна жлеза, млечна жлези, тестиси, остеометрия, измерване на костна плътност.

МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР "ЛОРА"
Адрес: ул. "Позитано" 10
Телефон: 0700 17575, 980 80 65
E-mail: loramed@abv.bg

http://www.loramed.com/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%8 … ZazYJK-Qte3g1ebQ5

И мобилен 088 77 266 83.

# 177
  • Мнения: 683
Здравейте, имам гинекологични проблеми, а също и с гърдите. Предполага се, че имам прекалено високи нива на естроген. Моля да ме насочите към добър ендокринолог, който да ми помогне в тази област. Благодаря!

Опитах да ти отговоря на въпроса на ЛС, но кутията ти е препълнена и не ми се изпраща отговорът!

# 178
  • Мнения: 55
Здравейте, имам гинекологични проблеми, а също и с гърдите. Предполага се, че имам прекалено високи нива на естроген. Моля да ме насочите към добър ендокринолог, който да ми помогне в тази област. Благодаря!

Опитах да ти отговоря на въпроса на ЛС, но кутията ти е препълнена и не ми се изпраща отговорът!

Сега съм я изпразнила, може да ми пишете тук или на лични. Благодаря!

# 179
  • Мнения: 171
Момичета, моля ако някой има впечатления от доктор Сабина Захариева- нац.консултант по ендокринология, да пише че нищо не намирам по форумите за нея!

Общи условия

Активация на акаунт