Добър ендокринолог в София

  • 691 044
  • 849
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 897
Първо ще напиша от кои не съм доволна,Герзилова,злобна,трябва да и вадиш думите с ченгел,а и аз разбирах повече от нея.След нея отидох при Проф.Анна Борисова,направи си лоша реклама,но е страхотна като лекар и профисионалист,помогна ми да се нормализирам и да износя бебето си.Е,тя когато напусна бях в 4м.и понеже трябваше да ходя всеки месец,нямах време да търся,а всички даваха час за повече от месец,та продължих да ходя в Бодимед при доц.Андреева,втората от която съм недоволна за малко да ми обърка хормоните по време на бременност,може някога да е била добра,но сега сигурно е към 80-те.След като родих след 40 дена бях на контрол и хормоните ми бяха супер,каза ми да продължавам със същата доза.На мен ми се видя много,все пак тази доза я пиех като бременна и отивам след 6м. ТСХ 0,01 Shocked Shocked Shocked,стана ми лошо и незнам за какво взема по 40 лв.за 5м. и айде чао.и пак я смених.Сега от 1м.ходя при Д-р.Темелкова от Александровска б-ца,много съм доволна.първия ми преглед с ехо беше 35лв.,следващия 10лв.,даже може и по телефона.Но не това е проблема пита за неща за които другите въобще не са споменавали и затова ще продължавам,защото е млада ,готина и си знае работата.Страхотна е!

# 181
  • Мнения: 902
мама на хриси, може ли да кажеш по-подробно нещо повече за Д-р.Темелкова от Александровска б-ца? За какво по-различно те разпитва?

# 182
  • Мнения: 1 897
мама на хриси, може ли да кажеш по-подробно нещо повече за Д-р.Темелкова от Александровска б-ца? За какво по-различно те разпитва?
Ами например:имаш ли сърцебиене,как е теглото,от кога започна да отслабваш/в случая,че досега напълнявах/,треперят ли ти ръцете,пила ли си селен,ами пила ли си еди кво си и т.н.Наистина не мога да изредя всичко за което ме е питала,но факт е ,че се интересува от самото положение,а не само от резултатите.

# 183
  • Мнения: 124
Търсих информация в нета за д-р Темелкова,но нищо не открих newsm78
Дайте по-подробни координати  bouquet

# 184
  • Мнения: 1 897
Тел.92-301,вътр.528

# 185
  • Мнения: 114
АЗ пък ходих при Д-р Цветанова от ВМА, бях много доволна от нея, но излезна в болничен за не определен срок и "преминах" към Доц. Нончев. Много внимателен ми се стори и ми задава също много въпроси от горе посочените. Но се притеснявам за друго нещо изписал ми е Еутирокс 25мг, но след привършването на опаковкате си го купих без рецептата и на въпроса от колко мг аз казах, че само си спомням, че беше със зелена опаковка. И чак днес, след изпит блистер и половина, виждам, че това което са ми дали е от 75 мг.  Embarassed От утре ще си започна с 25 мг, но как мислите, ще има ли някакъв проблем? Ще си пусна и изследвания.

ПП. Ето за това само с рецепта. Simple Smile

# 186
  • Мнения: 20
Здравейте, чували ли сте нещо за д-р Христо Динев???

# 187
  • София
  • Мнения: 4 575
АЗ пък ходих при Д-р Цветанова от ВМА, бях много доволна от нея, но излезна в болничен за не определен срок и "преминах" към Доц. Нончев. Много внимателен ми се стори и ми задава също много въпроси от горе посочените. Но се притеснявам за друго нещо изписал ми е Еутирокс 25мг, но след привършването на опаковкате си го купих без рецептата и на въпроса от колко мг аз казах, че само си спомням, че беше със зелена опаковка. И чак днес, след изпит блистер и половина, виждам, че това което са ми дали е от 75 мг.  Embarassed От утре ще си започна с 25 мг, но как мислите, ще има ли някакъв проблем? Ще си пусна и изследвания.

ПП. Ето за това само с рецепта. Simple Smile

А за какво ти изписаха дозата от 25 мг.? От няколко лекари, независими, чувам, че доза под 50 не може да се усвои или не е лечебна.... Вдва ли за 2 седмици си се предозирала....Говори си с лекаря.

# 188
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Утре ще се обадя да се запиша, благодаря за координатите   bouquet

# 189
  • Мнения: 0
Momi4eta, izvinqvaite za latineca ( nqmam kirilica tyk).
Imate li otzivi ot d-r Proti4? Bila sum edin put pri nego, vuzrasten e.

Pozdravi

# 190
  • Мнения: 8
Моята ендокриноложка я намерих в Пловдив, така че едва ли ще ви е от полза. За Начев не знам кои изследвания приема и кои не. Моите изследвания бяха от Бодимед
Здравей!
Може ли да ми дадеш кординати на твоята ендокриноложка от Пловдив.
Предварително ти  благодаря! newsm10

# 191
  • Мнения: 0
Здравейте,
Аз съм изключително доволна от моя ендокринолог. Страдах от туберкулоза и Адисонова болест. Имах огромният късмет да попадна на д-р Иван Кръстев от София. С негова помощ бях излекувана напълно! Изключително много съм му благодарна. Ако някой друг има подобен проблем - може да се свърже с него чрез сайта му: www.ikrestev.eu

# 192
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Аз съм много доволна от Д-р Герзилова от бившата "Тина Киркова",но дали е още там някой ако знае,че скоро не съм ходила,а имам нужда...

# 193
  • Мнения: 337
Здравейте,

Аз имам проблем с драстично напълняване и прекомерно окосмяване по лицето. ЛЛ ми дава направление за ендокринолог, но не зная дали не са "профилирани"  Embarassed

Ще съм благодарна, ако ме напъти някой. Unknown_lady , дали посети Д-р Темелкова? Отзиви?

# 194
  • Мнения: 20
Момичета, помагайте! С аденом на хипофизата съм и трябва и аз да си търся някои свестен ендокринолог.за съжаление в тези 13 страници, не виждам някой лекар, които да е 'над' останалите.(разбира се, напълно нормално, но аз все още не мога да се ориентирам)
онзи ден бях в ендокринологията(в сградата на майчин дом) да попитам за др начев и една груба овца на регистратурата ми каза, че той не работи със ЗК.

Общи условия

Активация на акаунт