Добър ендокринолог в София

  • 690 455
  • 849
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 063
Вчера бях при специалист УНГ, който ми препоръча консултация с ендокринолог. Моля препоръчайте такъв.

# 1
  • Мнения: 1 063
А отзиви за д-р Здравко Каменов МЦ "Лора"? Четох няколко добри неща за него тук във форума.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Проф.Лозанов от Ендокринологията (но къде се намира това, няма идея). Майка ми е много доволна от него.

# 3
  • Мнения: 1 063
Благодаря ти, Миленика ! Май нещо ми е познато името му?!

# 4
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Д-р Чавръкова в една клиника на Позитано, не помня как се  казва!!!
Невероятен специалист е!!

# 5
  • Мнения: 1 063
Sbruny, мерси! Да не е МЦ "Лора"?

# 6
  • Мнения: 7 109
Бодимед е на Позитано 24 и там основно с ендокринологични проблеми се занимават.
Работят със Здравната каса, но на 1-во число вече им се е изчерпал лимита. Така казват поне. Също на Позитано (след Хр. Ботев в посока към моста на Опълченска) има болница за ендокринологични заболявания.

# 7
  • Мнения: 1 063
ронилдиня   bouquet!

# 8
  • Мнения: 109
Лозанов е водеща фигура в националния Център по Ендокринология (името май е друго), а сигурно ти звучи познат, защото редовно отговаря на здр. въпроси в петъчния "24 часа". Болницата  се намира зад Министерството на земеделието. Ако тръгваш от площад Македония към Възраждане - вдясно, след М-вото. И другите им специалисти са добри, но тъй като е национален център, е малко трудничко да попаднеш там, дори и на свободен прием. Доста се чака ред, с предварително записване и т.н. По-добре наистина отиди в Бодимед на "Позитано" , а можеш и в кварталната поликлиника. В самото начало не ти трябва велик специалист, а изследване на хормоните и ехография на щитовидната жлеза. Пък ако има проблеми, тогава вече ще мислиш къде и при кого.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Благодаря ти, Миленика ! Май нещо ми е познато името му?!

Само да уточня : В болницата работят - баща и син. Аз говоря за бащата.

В самото начало не ти трябва велик специалист, а изследване на хормоните и ехография на щитовидната жлеза. Пък ако има проблеми, тогава вече ще мислиш къде и при кого.

Валентина е права.

# 10
  • Мнения: 1 063
Момичета чудесни сте! Записах си вече час!

# 11
Миленика,прочетох твой пост от миналата година.Става въпрос за проф.д-р Боян Лозанов-ендокринолог.На майка ми и препоръчаха консултация с него , но не намирам никакви връзки за конакти с него в София.Можеш ли да ми помогнеш?
Благодаря !

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Миленика,прочетох твой пост от миналата година.Става въпрос за проф.д-р Боян Лозанов-ендокринолог.На майка ми и препоръчаха консултация с него , но не намирам никакви връзки за конакти с него в София.Можеш ли да ми помогнеш?
Благодаря !


Виж това:
http://www.saintsofia.com/index.php?lang=bg&menuid=4&submenuid=188


Майка ми в момента е в болница и няма как да ми даде координати, ако не ти е спешно ще ти пиша другата седмица.

# 13
Благодаря ти,Миленика.

# 14
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
АЗ СЪЩО ТЪРСЯ ТЕЛЕФОН НА ПРОФ. ЛОЗАНОВ ЗА ЧАСТЕН ПРИЕМ, ДАЛИ НЯКОй МОЖЕ ДА МЕ ИНФОРМИРА?

Общи условия

Активация на акаунт