Добър ендокринолог в София

  • 690 954
  • 849
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 358

Вчера ми откриха TSH = 0.01 и след кратка справка из форумите, май и аз ще звънна на д-р Еленкова да си запиша час....а щом е МЦ, би трябвало да има и лаборатория при тях, че сигурно ще се наложи пак да ме боцкат....и може би не само един път.... Sad
Не се притеснявай за резултата и аз тръгнах със същата стойност преди 4 години и сега съм в норма.
Не съм сигурна за лаборатория, че има. Аз лично предпочитам да ходя в лабораторията на Ендокринологията.
Имат лаборатория но не съм сигурна дали правят хормони. Обади се и питай трябва да имат сайт с координати  newsm78

# 61
  • Мнения: 902
Моля, кажете ми този д-р Начев, добър ли е наистина? Притеснявам се, трябва да отида спешно на ендокринолог-гинеколог, а не знам къде???  Rolling Eyes
И аз търся ендокринолог-гинеколог newsm78 Ти успя ли да намериш?

# 62
  • Мнения: 444
Моля, кажете ми този д-р Начев, добър ли е наистина? Притеснявам се, трябва да отида спешно на ендокринолог-гинеколог, а не знам къде???  Rolling Eyes
И аз търся ендокринолог-гинеколог newsm78 Ти успя ли да намериш?
Честно казано не...  Rolling Eyes Ходих при Начев 1 път, той каза че за сега нямам основание за притеснение, първо трябва да докажа дали имам ову и ако нямам тогава ще ме приемат за изследвания  Tired Иначе знам че той е много добър  Peace

# 63
  • Мнения: 1 529
Начев само ендокринолог ли е?

# 64
  • София
  • Мнения: 934
Начев само ендокринолог ли е?

Само ендокринолог е! За сега 2-3 пъти съм била при него,а и не мога да го сравня,защото не съм ходила при други.Аз съм доволна най-вече заради загрижеността която проявява. И не е за пари,защото първият път взе към 30лв,а вторият 10лв. Първият път ми написа на един лист подробни обяснения какво да правя при различен развой на нещата.

# 65
  • Мнения: 902
Начев само ендокринолог ли е?

Само ендокринолог е! За сега 2-3 пъти съм била при него,а и не мога да го сравня,защото не съм ходила при други.Аз съм доволна най-вече заради загрижеността която проявява. И не е за пари,защото първият път взе към 30лв,а вторият 10лв. Първият път ми написа на един лист подробни обяснения какво да правя при различен развой на нещата.
А преглежда ли на ехограф?

# 66
  • София
  • Мнения: 934
[
[/quote]
А преглежда ли на ехограф?
[/quote]

Да,преглежда!

# 67
Прочети 1 сайт от който поне ще добиеш повече информация и да не те заблуждават разли ендокринни величия - www.thyroid-bg.com

От този сайт "добих" и следната информация за болестите, които претендират, че лекуват: " 12. Неврологични заболявания - неврози, депресии, исхемичен инсулт (лека форма), паркинсон."

Само че:
1. Неврозите и депресиите не са неврологични, а психиатрични заболявания.
2. Има и други "абсолютно безвредни" методи за лекуване на всичко - викат им "плацебо" и не лекуват всичко, а само хистерия (и то само временно).  Laughing
3. Можеха да си наемат някой да им оправи правописните грешки на сайта.  Laughing Laughing

За тебе може и да са психиатрични, защото така ти изнася. Но щом се лекуват с методите на неврологията ти просто оставаш безработна. Подозирам че точно това те глозга. Аман от тази медицина като не може да се справи с някакво заболяване и айде при психиатър. В сума ти сайтове прочетох че депресията се дължи на проблеми със щитовидната жлеза - най-вече при недостиг на хормони. Каква психиатрия какви 5 лева. Важното е да се атакува причината, а не с алибализмите на психиатрията  да караш болни да преливат от пусто в празно. Затова недей да плачеш над чужди гробища, а се информирай малко повече.

# 68
  • София
  • Мнения: 56
Кое се лекува с методите на неврологията?

# 69
  • Мнения: 198
Аз съм изключително доволна от доц. Здравко Каменов - работи в Александровска, приема и в МЦ Лора в сряда и петък следобед(и по ЗК). Ходих няколко пъти по време на бременността ми, винаги съм получавала внимание.Аз имам синдром на Хашимото, още от ученичка, досега съм ходила при доста лекари, но с него уцелих десетката.

# 70
  • Мнения: 19 475
Аз съм изключително доволна от доц. Здравко Каменов - работи в Александровска, приема и в МЦ Лора в сряда и петък следобед(и по ЗК). Ходих няколко пъти по време на бременността ми, винаги съм получавала внимание.Аз имам синдром на Хашимото, още от ученичка, досега съм ходила при доста лекари, но с него уцелих десетката.
Д-р Каменов може и да е добър специалист, но се отнася с голямо пренебрежение към пациентите си. Имах смелостта да му задам един единствен въпрос /на профилактичен преглед/, но понеже той ме беше извикал повторно , естествено за допълнителен преглед и изследвания, не ми каза абсолютно нищо и по-специално най-нагло ме отряза. Няма да ходя повече при него, достатъчни са ми проблемите които имам за да търпя  и грубо отношение.

# 71
  • Мнения: 902
и аз май съм се насочила към Начев. Чела съм и мнения, че много бързо говори и нищо не му се разбира Crazy знам ли. искам да ме погледнат на ехограф, че последната ендокриноложка д-р Галева
след ехографа ми каза, че имам Хашимото newsm78и че няма(!) нужда да изследвам антителата. Но аз реших да ги изследвами се оказа, че са в норма(няма хашимото) и сега съм в шах. Имам със сигурност хипофункция. Преди това д-р Тодорова ми каза, че имам 2 възелчета, които Галева категорично отрече. На кого да вярвам newsm78

# 72
Моля ви, може ли някой да даде координати за д-р  Красимир Атанасов-ендокринолог, прилагащ импулсна терапия за лечение на щитовидната жлеза?

В сайта www.thyroid-bg.com има дадени телефони. Влез в сайта и ги вземи от там.

Относно т.нар. "д-р Красимир Атанасов-еднокринолог":
1. този човек не е ендокринолог, работи с брат си, който е биоинженер
2. за извършване на подобна дейност се изисква лиценз и документ за правоспособност.
3. методите му не са приети официално и не е доказана ползата от тях.
4. описание на неговия метод на лечение, разказано от мои потърпевши пациентки: дране на небцето със скалпел без упойка, като срещу краката на пациента е поставена дървена дъска, защото докато приритва по време на "манипулацията" от болки да не се повреди стената.
5. цена за кървавият еднократен гореописан сеанс - 100 лв.
6. ако се съмнявате в мнението ми, може да се консултирате с водещите еднокринолози в България, например: проф. Ана-Мария Борисова - председател на Българското дружество по ендокринология и доц. Ковачева, работещи в Клиниката по ендокринология в УСБАЛЕ (зад Министерство на земеделието) и доц. Владимир Христов, доц. Боянов и доц. Каменов - в Клиниката по ендокринология в Александровска болница - гр. София.

# 73
  • Мнения: 1 529
Само като им прочетеш методите и ти става ясно- аз от причиненият стрес ще си доувредя още повече жлезата. Няма ли  полиция за тези лица?

# 74
 препоръчаха ми д-р цветанова от вма, някой може ли да ми каже нещо за нея

Общи условия

Активация на акаунт