ПОКАНА ЗА 24-ЧАСОВО ПАРТИ ЗА СПАСЯВАНЕТО НА ИРАКЛИ

  • 2 118
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 492
Получих тази покана по кюто. Ако искате да се ораганизираме, ще стане хем благотворително, хем пак срещичка. Какво ще кажете? Ето линк към поканата която получих.
На 24-ти и 25-ти юни - 24 часов маратон в Борисовата градина


http://photo-forum.net/forum/read.php?f=4&i=56955&t=5366 … mp;phorum_uriauth

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 10:15 от камелия

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Дано има ефект... макар че силно се съмнявам - мисля, че за пореден път ще се унищожи нещо хубаво.

# 2
  • Мнения: 5 622

 И аз се съмнявам, но нищо не пречи да се организирате  Peace

# 3
  • Мнения: 1 492
Бубе, и аз се съмнявам, че някой ще ни обърне вниманиено , но все пак да опитаме, не ни пречи пък и нова среща и купон Simple Smile

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 09:00 от камелия

# 4
  • Мнения: 5 622
Бубе, и аз се съмнявам, че някой ще ни обърне вниманиено , идеята е срещата и купона Simple Smile

И все пак, ако те имат резултата, ще е най-добре  Wink

# 5
# 6
  • Мнения: 467
Нещо не им вервам Confused Имам особено мнение относно мястото на мероприятието... Подозирам, че е само и единствено с рекламна цел!!! Twisted Evil

# 7
  • виртуално
  • Мнения: 2 858
Щом има  beer и музика - там съм. Ако има и някаква полза - още по-добре

# 8
  • Мнения: 1 492
Щом има  beer и музика - там съм. Ако има и някаква полза - още по-добре
Те така мисля и аз beer

# 9
  • Мнения: 260
Там съм....във факултета вече ми дадоха апел и съм се подписала. Надявам се да не съсипят едно от последните хубави места за летуване, писна ми от гадни хотелски хомплекси и тумби народ. А купона ще е як!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 842
и аз мисля да намина...

# 11
# 12
  • Мнения: 6 320
Нещо не им вервам Confused Имам особено мнение относно мястото на мероприятието... Подозирам, че е само и единствено с рекламна цел!!! Twisted Evil

Не разбрах.  newsm78

На кого не вярваш и каква рекламна цел?

Изкарала съм живота си на Иракли, ревах с глас и сълзи, когато го видях разрушено, чувствам се като бездомник... Може да звучи пресилено, но чувствам като огромна загуба унищожението му.
Факт е, че не съм само аз, а и хората, които стоят зад "Да спасим Иракли".

Няма фирма, организация, сдружение или асоциация, която да се рекламира - това е огромна група хора, които всяка година мечтаехме за онзи месец през лятото, когато ще отидем там, в райското кътче, където всичко е различно, където всички проблеми и грижи остават зад гърба ти, където забравяш цивилизация, шум, автомобили, мобилни телефони, компютри, мръсотия, изнервени физиономии и се наслаждаваш на природа, красота, спокойствие и прекрасни вечери, смущавани единствено от плясъка на вълните, щурците и песни, изпяти край някой огън...

Надявам се, опитвам се да вярвам, че този път може би хората, които обожават дивите кътчета на България, ще се обединят и че някой ще ги чуе.
Курорти, бетон, хотели, заведения има много - на всяка крачка са и са достатъчни за любителите на такива.
Могат да оставят поне едно диво кътче незастроено.
Да не говорим за факта, че местността е резерват, пълен с изчезващи растителни видове, които се срещат само и единствено там.

Все още има надежда... дори само заради факта, че в момента (доколкото разбрах) е отказано издаването на разрешително за строеж поради силния обществен натиск.

# 13
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз ще съм там Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 newsm10 Супер идея, дано успеете!!
 Весел купонь!

Общи условия

Активация на акаунт