Доспат или Батак

  • 8 020
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 390
Момичета, кажете някое хубаво място за почивка на яз.Доспат или яз. Батак. Sunglasses
Никога не сме ходили там. По принцип не сме големи любители на почивката на
планина, но тази година решихме , заради малкия.
Искам да е хем близо до язовира, за да лови тати риба, хем да има удобства за малкия.

# 1
  • на път
  • Мнения: 2 804
Май на Доспат е по-красиво. Има бунгала /много хубави/ и хотел точно на влизане с изглед към язовира. Оттам се ходи до Ягодинска пещера както и до Триградсото ждрело. И на Батак не е лошо има доста големи хотели ... но не много добри /остаряли са/. Там пък има коне за яздене, водни колела .... Велинград е близо и се ходи на минерален басейн.

# 2
  • Мнения: 390
Благодаря за отговора Simple Smile
Май по-добрия вариант е на бунгало, като се има предвид, че ще готвя
на малкия. Ако сме на хотел трябва да поръчвам от ресторант, а не съм убедена
за хигиената.
Но пък в бунгалото трябва да има топла вода, котлон,....абе изобщо сложна работа ще бъде почивката с  детето ooooh!

# 3
  • Мнения: 5 622

 АКо сте в Доспат, може да отскочите и до Девин, макар да не е много близо, но ако ще ходите до пещерите, те са на 20тина км от Девин.

Ние сега бяхме в Родопите и видсдяхме колко много хора ловят риба край язовирите Батак и Доспат  Grinning

Около Батак язовира сега е строителна площадка. Строят се някакви имоти, хотели.....така, че по-добре да не сте там  Peace

# 4
  • Мнения: 2 922
Доспат е едно от най-красивите места, на които съм била  Peace

# 5
  • на път
  • Мнения: 2 804
Доколкото си спомням там имаше бокс в бунгалото, но ресторантът към хотела е много добър и беше с добри цени преди 3 години. Има и басейн с гледка към язовира ...

# 6
Хотел Тихия кът - Доспат - на брега на язовира - таткото може от терасата да хвърля въдици. Wink Ние вече 6 години ходим там  - малкия беше на 6 м. като го заведохме за пръв път. Тази година - 1,5 г. пак е с нас. В ресторанта няма да ти откажат помощ за храненето на бебето. От миналата година ходим в Сърница - също е на аз.Доспат в Пансион Панайотови, но е ангажиран вече за целия сезон.
 Влез в ГУГЪЛа  - напиши Доспат и ще видиш всичко което те интересува.

# 7
  • Мнения: 5 622
Жалко тогава, че не отделихме нужното време за Доспат. Видяхме го само пътьом  Rolling Eyes

# 8
Ми  то не е късно - там истинското лято е края на август - Както казват тамошните - трае три дни и ако се напиеш може да го пропуснеш Laughing

# 9
  • Мнения: 4 668
Ние от години ходим на Доспат . Аз лично не обичам планината , но мъжът ми ме запали  Hug.
Наистина е много красиво и е по - спокойно от Батак . Ние винаги спим в хотел " Панорама " - не си го давам за нищо , двойна стая е 30 лв. хотелът е нов и много приятен , ресторанта е хубав , терасата на ресторанта и всички стаи са с невероятна панорама към язовира .  Grinning
Аз най обичам там сутрин да си хапвам за закуска пържени филийки с домашно сладко от ягоди , имат и домашно кисело мляко ... абе въобще е много хубаво . Дори и с малкият си почиваме !

# 10
Ами за тулумбички и баклавички да не говорим ppp

# 11
  • София
  • Мнения: 688
На Доспат е много красиво, и аз съм била в х-л Тихият кът и много го харесвам, но има и бунгала. А от хотела като погледнеш и виждаш даже рибките как плуват, толкова е близо. Иначе може да се пребивава в Доспат и да се отскача до Триград, Ягодина, Девин и после да си се връщаш. Най-накрая решихме да се върнем през Гоце Делчев и се отбихме и Мелник да видим, та направихме голяма обиколка.
За съжаление това, което съм запомнила като гадно е постоянния звук на дърворезачките.
В Батак не съм била, само съм минавала, но и там е красиво.

# 12
  • Мнения: 919
Доспат  Peace Peace Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 6 783
И аз гласувам за Доспат с 2 ръце  Peace  Peace  Там е невероятно...
Батак също е приятно местенце,може да отседнете в някой хотел на Цигов чарк,но като природа няма нищо общо с Доспат  Grinning

# 14
  • Мнения: 1 163
 newsm41Ние от години сме само на Доспат на палатка на 1км от бунгалата на сомат,язовира е страхотен залезите са върха

Общи условия

Активация на акаунт