Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

SGC Colorado Cheyenne Mountain

Имаше една тема за бързо сгъване на фланелка T-shirt,но не мога да я намеря Embarassed. Траябваше ми за да видя как се сгъваше фланелка за 2 секунди Shocked. Ако някой се сеща за линка или подобен  линк ще бъда благодарен Praynig да го напише тук Peace. Беше по мой спомен клипче и после картинки ред по ред какво се прави къде се хваща, какви движения се правеха. Очаквам включване  ooooh!
Цитирай

The road i'm on

Когато я сложиш върху такъв картон

Този начин ли ?
Цитирай

ride my bike...

http://www.albinoblacksheep.com/flash/fold.php
Това ли?
Цитирай

http://bgflash.com/details.php?image_id=186&sessionid=da0f53 … 001b57f83c0f3602f

За това ли става въпрос Very Happy
Цитирай

Crazy Изобщо не мога да го направя това
Цитирай

това е но ми трябва онова клипче дето един го прави страшно бързо ... това е показано за да е видимо за всеки как става. Благодаря за сега
Цитирай

София

Това е адски удобен начин.От както го видяхме синът ми така си сгъва тениските  Hug
Цитирай

При хората, които обичам

Не мога да го направя. Разгънах всички налични 17 броя фирмени тениски. Сега трябва да ги сгъна по нормалния начин. Направо нямам акъл ooooh!
Цитирай

София

Не мога да го направя. Разгънах всички налични 17 броя фирмени тениски. Сега трябва да ги сгъна по нормалния начин. Направо нямам акъл ooooh!

Тъкмо щях да питам за какъв дявол ти трябва толкова бързо да сгъваш..ама май става дума за магазин ? Ако правилно съм разбрала,де  Laughing
Цитирай

да не те напипа шефа да те пита ти в нета ли стоиш или в магазина работиш  Laughing
Цитирай

Czech Republic

Ето малко по-различно показано:

http://www.youtube.com/watch?v=1RUBP5e0_js&search=japan%20it … ato%20skin%20peel

Много е лесно!
Цитирай

Това е адски удобен начин.От както го видяхме синът ми така си сгъва тениските  Hug
Ама със картон ли си ги сгъва  newsm78
Цитирай

The road i'm on

Ама със картон ли си ги сгъва  newsm78
Не, не. Това с картона е друго.
Цитирай

При хората, които обичам

да не те напипа шефа да те пита ти в нета ли стоиш или в магазина работиш  Laughing

Хихихи. Едно от удобствата да си шеф е, че си имаш кабинет. И, ако искам, мога и да ги шия, не само да ги сгъвам 35
Цитирай

Успяяяях newsm44 Разбрах къде ми е грешката, обаче пък като го направих най-сетне не ми хареса как е сгънато 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора