Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

Мами, кажете ми кога пробихте ушите на бебенцата си?
Цитирай

Ние още не сме и пробили ушите.Тя другия месец става на годинка,но все още се чудя дали да ги пробия,защото е лято и ме посъветваха да изчакам и да не го правя в големите жеги.
Цитирай

София

Аз лично бих изчакала детето ми да порасне и само да реши кога и дали... Нещо не ми изглеждат добре бебета с обици... Crossing Arms
Цитирай

Аз лично бих изчакала детето ми да порасне и само да реши кога и дали... Нещо не ми изглеждат добре бебета с обици... Crossing Arms
И аз няма да пробивам ушите на дъщеря ми . Поне докато не е достатъчно голяма , за да си го реши тя .  Peace
Цитирай

София

Още не съм, май няма и да е скоро.

И аз не харесвам бебета с обеци. Rolling Eyes
Цитирай

London, Sofia

И аз няма да пробивам ушите на дъщеря ми . Поне докато не е достатъчно голяма , за да си го реши тяPeace

newsm10 smile3521
Цитирай

Няма да й пробивам ушите. Ще порастне и самичка ще реши  Peace
Цитирай

Малко преди годинката.
Цитирай

И аз няма да пробивам ушите на дъщеря ми . Поне докато не е достатъчно голяма , за да си го реши тя .  Peace

Подкрепям тези 2 изказвания...
Цитирай

Правец

Аз пък ще я заведа още тази година, но не съм решила още кога ...  Peace
Цитирай

София

Все още не съм. Смятам да го направиме есента Laughing
Цитирай

гр.София

thumbsup И аз така мисля. Но ако си решила, по-добре изчакай да стане поне на 1,6 - 2 години, за да осъзнава какво е това и да не ги дърпа, да не стане някоя беля.  Peace
Цитирай

София

На 1 юни! Тя сама си влезе при козметичката и докато разбере какво става беше с обици. Laughing Иначе всички казваха че е момченце. Мисля че е нормално едно момиченце да има обички.
Цитирай

София

На 1 юни! Тя сама си влезе при козметичката и докато разбере какво става беше с обици. Laughing Иначе всички казваха че е момченце. Мисля че е нормално едно момиченце да има обички.
Що бе, има и момченца с обички... с кръстче и опашле отзад на косичката... smile3532
Цитирай

Варна

Сега е на 10 месеца. Другата седмица ще ги пробием.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора