Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

столицата на Родопите

Моля ви, някой може ли да ми каже или покаже инфо, което да изясни въпроса, какви храни включва т.нар. "бяла диета"
Благодаря ви предварително!   bouquet
Цитирай

London, Sofia

Моля ви, някой може ли да ми каже или покаже инфо, което да изясни въпроса, какви храни включва т.нар. "бяла диета"
Благодаря ви предварително!   bouquet
Предполага се - бели храни newsm78 Но кои са - освен за тестени и млечни неща не се сещам , а и не мисля, че разсъждавам правилно. За пръв път го чувам newsm78
Цитирай

Бял ориз,сирене,картофи и друго не знам. Laughing
Цитирай

тук-там

Бял ориз,сирене,картофи и друго не знам. Laughing
Да допълня-солети,бисквити,юфка.Целта е да няма...как да кажа...нищо цветно в храната,защото мисля,че след това се следят изхожданията,които трябва да са светли.Информацията ми е от наблюдения върху едно детенце в болницата и от неговата майка.
Цитирай

София

Основно ориз и картофи.Да няма месо,яйца... въобще алергени.Ние поне бяхме на бяла диета след обрив,вследствие хранителна алергия
Цитирай

гр. София

На менми казаха да съм на "бяла диета" 3 дни във връзка с профилактичните прегледи тази година. Виж във форума темата: "Задължителни профилактични прегледи".
Казаха ми, че мога да ям само ориз, картофи, млечни произведения - сирене, кашкавал.

Незнам дали твоята "бяла диета" е същата.
Цитирай

Русе

ами яде се неоцветени храни. Ориз-бял, картофи, макарони, юфка, мляко, сирене и ...това. Целта  / при нас/ беше да се изследват изпражнинеята за Окултни /скрити/ кръвоизливи!
Цитирай

столицата на Родопите

Да, момичета благодаря ви - точно затова става въпрос   bouquet Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.