Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sofia

Сине ми е решил,че иска да изкара някой лев и ме попита дали можа да разнася флаери.......

Та,знаете ли как стои въпроса.На почти 13 год. Има ли фирми предлагащи подобно нещо и как е законово......
Също и къде да му търся такива фирми
Цитирай

в гората

Роси, на колко е години той? 12-13?
Не е законно, но това не значи, че не може да си намери такава работа. Wink Рекламните агенции да търси.
Цитирай

Sf

http://jobs.bg/f143609

Това намерих в jobs.bg Можете да питате някой, който работи в агенция за подбор на персонал, може би някой да чете и пише тук и да се включи с предложение Smile Smile
Успех от мен Smile
Цитирай

София

Аз се занимавах преди с набиране на деца за такива неща. Плащахме по 10 лв на ден. На мен ми се струва много малко, но не знам, децата някак се навиваха.
Цитирай

sofia

http://jobs.bg/f143609

Това намерих в jobs.bg Можете да питате някой, който работи в агенция за подбор на персонал, може би някой да чете и пише тук и да се включи с предложение Smile Smile
Успех от мен Smile

Мерси!!!

Каринче,можеш ли да питаш в бившата ти работа дали и сега набират, а аз ще си проверя условията.Ако е удобно,разбира се

Линде,на 12 и половина е.........
Цитирай

София- павлово

звъннах на тази обява но вече приключват и търсят деца от 16г. защото им се дава квартал да обикалят и се притесняват да пращат толкова малки деца, аз исках на сина да немеря нещо преди да си ходи на село
Цитирай

sofia

звъннах на тази обява но вече приключват и търсят деца от 16г. защото им се дава квартал да обикалят и се притесняват да пращат толкова малки деца, аз исках на сина да немеря нещо преди да си ходи на село

Ясно,значи ще чакат да пораснат милите.

Аз се каня цял ден да звънна,но сега няма да звъня....
Мерси
Цитирай

Варна

На моя приятелка щерка и започна такава работа - на 15 г. е и раздава флаери покрай дискотеките край морето. Прибират ги вечер в 10.30/11.00ч. с таксита. Не знам обаче колко им плащат.
Цитирай

София- павлово

Ясно,значи ще чакат да пораснат милите.

Аз се каня цял ден да звънна,но сега няма да звъня....
Мерси
[/quote]

сина е на 14г. и си обикаля София без проблеми, ама като казаха че не става и това е, той искаше нещо за малко че след като се запише в новото училище си отива на село, сега събира липа и я предава 1,50 на кг. я изкупуват
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.