разнасяне на флаери от ученици

  • 8 340
  • 8
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Сине ми е решил,че иска да изкара някой лев и ме попита дали можа да разнася флаери.......

Та,знаете ли как стои въпроса.На почти 13 год. Има ли фирми предлагащи подобно нещо и как е законово......
Също и къде да му търся такива фирми

# 1
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Роси, на колко е години той? 12-13?
Не е законно, но това не значи, че не може да си намери такава работа. Wink Рекламните агенции да търси.

# 2
  • Sf
  • Мнения: 808
http://jobs.bg/f143609

Това намерих в jobs.bg Можете да питате някой, който работи в агенция за подбор на персонал, може би някой да чете и пише тук и да се включи с предложение Simple Smile Simple Smile
Успех от мен Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 555
Аз се занимавах преди с набиране на деца за такива неща. Плащахме по 10 лв на ден. На мен ми се струва много малко, но не знам, децата някак се навиваха.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
http://jobs.bg/f143609

Това намерих в jobs.bg Можете да питате някой, който работи в агенция за подбор на персонал, може би някой да чете и пише тук и да се включи с предложение Simple Smile Simple Smile
Успех от мен Simple Smile

Мерси!!!

Каринче,можеш ли да питаш в бившата ти работа дали и сега набират, а аз ще си проверя условията.Ако е удобно,разбира се

Линде,на 12 и половина е.........

# 5
  • Мнения: 2 584
звъннах на тази обява но вече приключват и търсят деца от 16г. защото им се дава квартал да обикалят и се притесняват да пращат толкова малки деца, аз исках на сина да немеря нещо преди да си ходи на село

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
звъннах на тази обява но вече приключват и търсят деца от 16г. защото им се дава квартал да обикалят и се притесняват да пращат толкова малки деца, аз исках на сина да немеря нещо преди да си ходи на село

Ясно,значи ще чакат да пораснат милите.

Аз се каня цял ден да звънна,но сега няма да звъня....
Мерси

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
На моя приятелка щерка и започна такава работа - на 15 г. е и раздава флаери покрай дискотеките край морето. Прибират ги вечер в 10.30/11.00ч. с таксита. Не знам обаче колко им плащат.

# 8
  • Мнения: 2 584


Ясно,значи ще чакат да пораснат милите.

Аз се каня цял ден да звънна,но сега няма да звъня....
Мерси
[/quote]

сина е на 14г. и си обикаля София без проблеми, ама като казаха че не става и това е, той искаше нещо за малко че след като се запише в новото училище си отива на село, сега събира липа и я предава 1,50 на кг. я изкупуват

Общи условия

Активация на акаунт