Продуктите "Sun-In" за изсветляване на косата?

  • 4 991
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Някой ползвал ли го е? Поръчах си три опаковки и нямам търпение да го започна. Действа като боя за изрусяване, но цвета на косата изглежда естествен и не изтощава косата, понеже всичките съставки на продукта са билкови. Ще докладвам за резултатите.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 544
ООООО ,мого интересно звучи.. От къде се поръчва??? На коя фирма е? Имат ли сайт? Дай повече инфо.

# 2
  • Мнения: 208
http://www.chattem.com/products/sun.asp

Ето го линка. Майка ми го прати от Италия, след като тя го пробва. Тя е много доволна от резултатите. Косата и е по принцип много тъмно кафява, почти черна, а сега косата и е светло кестинява, с много приятни и  естествени светли кичури. И аз се надявам да постигна същите резултати.

# 3
  • Мнения: 10 982
Страхотни са! Има ли ги в България  Heart Eyes
А друга фирма предлага ли подобни продукти?  Embarassed

# 4
  • Мнения: 3 447
Като ученичка постигах подобен ефект с концентрирана отвара от лайка. Косата изсветлява с 1-3 тона и придобива хубави златисти отблясъци Peace

# 5
  • Мнения: 10 982
За лайката съм чувала, че е само за руси и светли коси. На кестенява или светлокафява дали ще изсветли 1-2 тона?  Embarassed

# 6
  • Мнения: 3 447
За лайката съм чувала, че е само за руси и светли коси. На кестенява или светлокафява дали ще изсветли 1-2 тона?  Embarassed
Ами ако е светлокестенява, може и да изсветли newsm78 Мойта е тъмно пепелива по принцип. Нищо не ти пречи да пробваш - намазваш и стоиш на слънце.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
То хубаво, и аз искам, ама явно само в Италията го има туй... Или?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз иска-а-ам  smile3514!

Страхотни са! Има ли ги в България  Heart Eyes
А друга фирма предлага ли подобни продукти?  Embarassed

А, де?!

# 9
  • Мнения: 208
Като ученичка постигах подобен ефект с концентрирана отвара от лайка. Косата изсветлява с 1-3 тона и придобива хубави златисти отблясъци Peace

Главната съставка на продукта е лайка. Днес го пробвах и виждам разлика в цвета, но не голяма. След две седмици съм сигурна, 4е косата ми ще е много по-светла. Продукта май го продават само в Щатите и може да се поръ4а по интернета, но не съм сигурна. вИЖТЕ ТОЯ ЛИНК:

http://www.sun-in.com/main/matrix.asp

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 15:24 от Цветулка

# 10
Като ученичка постигах подобен ефект с концентрирана отвара от лайка. Косата изсветлява с 1-3 тона и придобива хубави златисти отблясъци Peace
dona, би ли ни казала точно как се приготвя тази отвара, как се маже, колко се стои на слънце, изобщо всичко, защото явно няма да намерим този продукт в БГ Sad

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Само естествена коса ли изсветляват тези продукти или може да се прилагат и в/у боядисана коса?

# 12
  • Мнения: 3 447
Като ученичка постигах подобен ефект с концентрирана отвара от лайка. Косата изсветлява с 1-3 тона и придобива хубави златисти отблясъци Peace
dona, би ли ни казала точно как се приготвя тази отвара, как се маже, колко се стои на слънце, изобщо всичко, защото явно няма да намерим този продукт в БГ Sad
Ох, ами не помня точни пропорции, доста отдавна беше Embarassed Сваряваш силна отвара - на око. Намокряш косата и я сушиш на слънце. Като изсъхне - повтаряш и потретваш. Но не очаквай някакъв бърз и драматичен ефект, трябва да има наслагване.

# 13
  • Мнения: 208
Днес пробвах продукта за втори път и резултатите са налице Flutter. Ето снимки:





# 14
От станицата им :

Q: My hair is color treated. Can I still use Sun-In on my roots?
We do not suggest using Sun-In on hair that has been color-treated.


Не се препоръчва употребата  върху боядисвани коси. Жалко Close

Общи условия

Активация на акаунт