Количка ZAPP - Quinny

  • 619
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
Искам да попитам някоя мама дето я ползва - има ли позиции на гръбчето и може ли да се спи в нея. Изчетох доста неща по въпроса, но това не намерих никъде....

# 1
  • София
  • Мнения: 293
Не, няма позиции на гръбчето. Сигурна съм, макар да нямам такава количка.   Stop
Една позната облягаше назад количката на стол/пейка (така предните колелета висяха във въздуха), за да може да не е изправено детето докато спи.  Sick
Иначе е хубава количка. Това е единствения и кусур, макар и не малък.  Naughty

# 2
  • Мнения: 2 214
Тази количка се води за разходка и по тази причина Куини решиха че количката няма нужда от такива екстри Thinking

# 3
  • Мнения: 346
много лошо  #2gunfire

# 4
  • Мнения: 30
[Аз имам такава, но синът ми вече не спи в количка, определено не е за спане, няма позиции нито да се опънат крачетата нито за легнало и гръбчето е меко, освен това не може да я товариш много защото губи равновесие и пада назад,/ нещо с ц-ра на тежестта не е предвидено да се окачват товари на дръжките/, иначе е мноооого лека и компактна но не е за деца под 1г даже 1 1/2л МАКСИ КОЗИ ТАКСИ Е ПЕРФЕКТНАТА като седалка ,лекота ,маневреност и компактност.

# 5
  • Мнения: 3 880
Аз миналата година й бях хвърлила око заради малките размери в сгънато състояние, но тъй като количката по него време я ползвахме повечето за спане когато сме повече часове навън в крайна сметка се отказах и взех такава, в която наистина да може да се спи.

# 6
  • Мнения: 346
Аз миналата година й бях хвърлила око заради малките размери в сгънато състояние, но тъй като количката по него време я ползвахме повечето за спане когато сме повече часове навън в крайна сметка се отказах и взех такава, в която наистина да може да се спи.
може ли да полюбопитствам каква Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 880
Аз миналата година й бях хвърлила око заради малките размери в сгънато състояние, но тъй като количката по него време я ползвахме повечето за спане когато сме повече часове навън в крайна сметка се отказах и взех такава, в която наистина да може да се спи.
може ли да полюбопитствам каква Simple Smile
Moже да Wink
Knorr Crosser
Съвсем обикновена като модел, но ни вършеше (и още върши ако се наложи) добра работа.
Облегалката се сваля на няколко степени, това под крачетата се вдига, лека е и не заема много място в сгънато състояние, има и "багажник"...а, и на полувина по-евтина от ZAPP - Quinny  Mr. Green




Общи условия

Активация на акаунт