Немски гимназиaсти оргазмуват в България

  • 1 247
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Срещу 485 евро (ол инклyзив) купонясват у нас немски класове на прага на зрелостта.
Това гледах таман по ProSieben в предаването TAFF. Страшно им хареса хотелът
(Родопи, Слънчев бряг), папането (страшно важен пункт за един немски турист), това,
че нощем никoй не се оплаква, колкото и да се дерат необръгналите на пиене гърла.

България определено биеше по точки срещу Испания в пряко сравнение.

Но. На плажа има проблеми с, цитирам, плажната мафия. Май нещо на изнудване
ми мирише. Утре ще гледам продължението. Гледайте и вие.


# 1
  • Мнения: 3 376
Ами дръж ни в течение Mr. Green

Аз не разбирам немски  #Cussing out

# 2
  • Мнения: 7 640
аз пък нямам тоя канаал
Какво става по-нататък Sunglasses

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нямам нито един немски канал  #2gunfire

Ама Лиске, това като + или като - за Бг да се разбира?!  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 822
Мдаааа...Още преди десетилетие и малко отгоре България беше любима дестинация за немски младежи в закъснял пуберитет.Имахме обмен с една немска гимназия,та когато немските ни приятели дойдоха в България,особено момчетата наистина се държаха като изтървани.Най-големият хит беше,да се оригват звучно в задната част на автобуса.Да ходят по дискотеки до 2 през нощта и да се наливат главно с бира.Имаше и други екстри,ама там не съм била пряк свидетел(тоест не съм им "светила",но се подразбираше,какво става в съседната стая... Mr. Green).И им харесваше на децата и пак искаха.Завесата се вдига,задръжките падат... Peace

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Хехе, сещам се за познат на майка ми от немската гимназия, който живее в Аспарухово. Там е един култов техникум по текстил "Мара Тасева". тоз техникум прави обмяна на опит с подобен техникум за тъкачки в бившето ГДР. И изсипват на родния черноморски бряг една сюрия русокоси бъдещи тъкачки. Възпитаниците на техникума викат този свой другар да им превежда, защото не успяват да се разберат.  Joy
А то какво било: те знаят само един израз на немски език-Цузамен шлафен, Киндер махен, но той не среща необходимата въодушевена реакция от страна на германските дами. Едната дръпнала тоз другар, разбиращ немски да помоли и да обясни, че няма нищо против да "Цузамен шлафен", ама не иска да правят деца.  Mr. Green
БГ си е като Тайланд за Европа, винаги е било евтино и достъпно, това е положението. Сещам се и за други истории, ама става дълго и тъпо.

# 6
  • Мнения: 742
Ама може ли такова заглавие, моля ви се, мръсното ми подсъзнание веднага роди оргийни масовки  Twisted Evil Пък то какво било, най-невинно и стандартно оливане на тълпа пъпчовци, изтървани извън полезрението на родата.

# 7
  • Мнения: 1 462
няма нищо против да "Цузамен шлафен", ама не иска да правят деца.
Муахахахахахахахахахха.....   Joy

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, да - БГ е добра секс- дестинация напоследък, както се разбира. Хем ефтинко, хем убаво.

# 9
  • Мнения: 35 896
Ама може ли такова заглавие, моля ви се, мръсното ми подсъзнание веднага роди оргийни масовки  Twisted Evil Пък то какво било, най-невинно и стандартно оливане на тълпа пъпчовци, изтървани извън полезрението на родата.

що? ако не са им увехнали наденичките от прекалената консумация на бира, сигурно ще разправят на внуците как са получили първия си оргазъм евър на наша почва!

Общи условия

Активация на акаунт