Пушено сирене?

  • 2 080
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Да ви питам, някой срещал ли е някъде пушено сирене? Ама не топено пушено, а само пушено? Едно време имаше такова, беше като колбас, а обвивката му беше от кафява хартия, помните ли? Много ми липсва това сирене .... Има ли някакъв продукт, който да се доближава до вкуса на едновремешното обикновено пушено сиренце?

# 1
  • Мнения: 6 711
Пушено-топено или топено-пушено  newsm78 сирене Жоси - много е вкусно. Използвам го като готвя пиле.   chef  chef
Само за пушено не съм чувала...  Rolling Eyes

# 2
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Май съм виждала в Пикадили, но много рядко повечето е пушено-топено сирене, има един пушен кашкавал, на мен много ми харесва опитай от него  Wink

# 3
  • Мнения: 42
Да ви питам, някой срещал ли е някъде пушено сирене? Ама не топено пушено, а само пушено? Едно време имаше такова, беше като колбас, а обвивката му беше от кафява хартия, помните ли? Много ми липсва това сирене .... Има ли някакъв продукт, който да се доближава до вкуса на едновремешното обикновено пушено сиренце?


Във "Фантастико" има едно сиренце в кафява опаковка и съм го купувала вкусно е (имайки в предвид ,че съм доста претенциозна на тема сирене-в смисъл че ям точно определени).Само дето не съм обърнала внимание дали е само пушено или пушено-топено.

# 4
  • Мнения: 119
Аз си купувам от Калея пушено сиренце и вкусът му е почти като в доброто старо време  Wink

# 5
  • Мнения: 4 546
аз купувам на хелиос  - опаковано е акто салам. но нямам представа какъв е вкусът на едно-времешното пушено сирене  Thinking

# 6
  • Мнения: 1 182
Оо спомням си го онова с кафеникавата хартия.Много беше вкусно.Май няма такова никъде.Един от детските ми спомени е точно това сирене-не знам защо newsm78

# 7
  • Сливен
  • Мнения: 382
И на мен много ми липсва. Върху филийка, запечено на парти грила...
Текнаха ми лигите...
Не знам защо го няма? newsm12

# 8
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз откога търся такова, но за съжаление не откривам! Защо ли не се произвежда? newsm78

# 9
  • Мнения: 446
Има едно пушено сирене с гарга върху опаковката - донякъде прилича, но я няма тази коричка, която имаше едновремешното. Иначе повечето наистина нямат нищо общо - защото не ги пушат по традиционния способ, а ги топят в някакви ароматизиращи смеси и ги сушат после.

Общи условия

Активация на акаунт