А имат ли мъжете ви ............ ?

  • 3 281
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Подтикната от темата " имате ли ........? " реших да попитам : А имат ли мъжете ви надуваеми кукли ей тъй за въображението ? И използват ли те разни там продукти за задържане на ерекцията и тем подобни   Flutter

Да задържа ерекцията ли? Че на него му трябва по-скоро дивайс, да му го държи долу, че той е в перманентна ерекция като е около мен  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 550


Да задържа ерекцията ли? Че на него му трябва по-скоро дивайс, да му го държи долу, че той е в перманентна ерекция като е около мен  Rolling Eyes

ти пък си мноо скромна Simple Smile)

# 17
  • Мнения: 5 622


Да задържа ерекцията ли? Че на него му трябва по-скоро дивайс, да му го държи долу, че той е в перманентна ерекция като е около мен  Rolling Eyes

ти пък си мноо скромна Simple Smile)

Щооу? Да не съм аз с ерекцията?  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 601
Моя си няма и май трябва да му купя  newsm78  Поне една изкуствена вагина,че като съм в цикъл е нещастен клетника   Mr. Green
това "клетника" просто ме затри вече  Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 2 407
Не, аз съм му достатъчна.

# 20
  • Мнения: 462
Не...или поне не знам  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 468
Да даде толкова пари за надуваема кукла? Няма да стане!
Ако толкова иска с кукла - е да си поиграе на дъщеря си с куклите, след като тя заспи Crazy.

# 22
  • Мнения: 4 733
Не съм заподозирала, че може да има ама знам ли newsm78

# 23
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И за чий му е кукла newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 24
  • Мнения: 2 657
Не.Няма си кукла Grinning
Ама и за к'во му е,като мен може да си ме врътка както си иска Mr. Green

Ами няма си. Аз исках да му купя за Рождения ден надуваема овца, ама нещо скъпичко ми се видя и се отказах. Това е положението или аз, или Деси.
А що па то4но офца беше решила newsm78

# 25
  • Мнения: 6 155
Не, няма надуваеми кукли, но съм му отпуснала две любовници. Отвреме-навреме и аз ги ползвам  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 546
тц, не. още е млад за такива работи
а куклата - ами че аз винаги съм си мислила, че само комплексарите и смотаняците си купуват  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 35 958
не, има си дъска - така всеки път е с девственица!

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 816
Да даде толкова пари за надуваема кукла? Няма да стане!
Ако толкова иска с кукла - е да си поиграе на дъщеря си с куклите, след като тя заспи Crazy.
Ню, тва гадно, бееее! Бляк, представих си го визуално и ми се отщя капучиното. Мръсница...
По темата - няма. Мисля, че ще се потресе от идеята.

# 29
  • Мнения: 5 647
Не, няма.
Ню, кефиш.

Общи условия

Активация на акаунт