Avon IX

  • 13 524
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 828
Момичета, да попитам нещо...
Може ли поръчката да се плати през Е-пей с вносна бележка?????

може, само така плащам Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 028
Цитат
Аз от нетната си поръчах Литъл блак дрес-комплекта-видя ми се доста изгодно-какво ще кажете
Отначало и аз така си помислих,ама в каталога е на 22.50 - 25 %=16.87,пък душ-гела и 5.50 го имаше-25%= 4.12лв,бе няма да се оставят те да са на загуба,все около 20 лв са.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 309

А зелената маска за очи е една от най-използваните вещи в къщи! Много добре се отразява на синини и цицини!  Grinning  bouquet
Лелеееее.. Стики, супер си, не се бях сетила за това приложение  Mr. Green

# 33
  • Варна
  • Мнения: 289
Здравейте момичета Laughing Имам няколко въпроса относно нетната оферта:
1.Кремообразното червило на 1 стр? Струва ли си? Има ли цвят или е по-скоро гланц?
2.Лосиона за тяло с отмиване? Ползвали ли сте го и какво ви е мнението?
3. И най-ве4е, свекърва ми скоро има рожден ден и искам да и подаря колието Enchante с перлата. Та, пише че верижката е позлатена, къпете ли се с него? Хубаво ли е наистина? А за комплекта Heartstring какво мислите?
Благодаря ви, чакам отговорите ви!  bouquet

Дайте още мнения за тези бижута, моля ви, свекърва ми много иска това колие......дали наистина оцветява?

# 34
  • Мнения: 3 835

А зелената маска за очи е една от най-използваните вещи в къщи! Много добре се отразява на синини и цицини!  Grinning  bouquet
Лелеееее.. Стики, супер си, не се бях сетила за това приложение  Mr. Green

Една мама - медицинска сестра ме научи!  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 3 159
А до мен въпросната нетна оферта така и не стигна......

# 36
  • София
  • Мнения: 10 309
А до мен въпросната нетна оферта така и не стигна......
Виж на първа страница, де  Wink

# 37
  • Мнения: 260
За бижутата-"позлатените" на мен не ми харесват, малко като тенеке ми стоят, имам гривна Wisteria подарък към нещо, не помня вече какво, и изглежда ужасно...срам ме е даже да я подаря на някого.

# 38
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Момичета, ползвали ли сте слънцезащитните продукти за деца. Моето е на 1г. и осем мес. Дали са подходящи за тази възраст или да му купя друга марка?

# 39
# 40
  • Варна
  • Мнения: 315
Златна си nad_tab  bouquet
Във Варна едва вторник пускам поръчка и виждам каталога чак другата неделя. Confused
Добре, че си ти. Hug

# 41
  • Мнения: 282
Момичета, ползвали ли сте слънцезащитните продукти за деца. Моето е на 1г. и осем мес. Дали са подходящи за тази възраст или да му купя друга марка?
Аз взех за бебка крем с 30-ти фактор като преди това го пробвах. И съм много доволна! Една приятелка си маже бебчето с Чико и е доста почерняло, а на мойто нищо му няма - а сме постоянно заедно с приятелката ми по разходки.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравейте момичета,
решила съм да си поръчам следните неща:
1. Ретроактивен дневен крем
2. Ретроактивен серум за очи
Почти на 27 г. съм със смесена кожа. Подходящи ли са тези продукти за мен и доволни ли сте от тях?Като подарък към тях ще получа Кремообразен гел за перфектна кожа. Той как се използва/т.е кога се нанася/?

Благодаря предварително  Simple Smile

# 43
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Здравейте момичета,
решила съм да си поръчам следните неща:
1. Ретроактивен дневен крем
2. Ретроактивен серум за очи
Почти на 27 г. съм със смесена кожа. Подходящи ли са тези продукти за мен и доволни ли сте от тях?Като подарък към тях ще получа Кремообразен гел за перфектна кожа. Той как се използва/т.е кога се нанася/?

Благодаря предварително  Simple Smile
аз съм със смесена кожа и дневния крем ми мазнее, но от серума за очи съм много доволна. От крема даже май имам, мога да ти дам да го пробваш ако живееш в близост до студ.град Wink или да си поискаш мостра от представителя ти.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Благодаря ти за предложението, но съм от Пловдив.
Има ли по-лек крем с фактор?

Общи условия

Активация на акаунт