Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Велико Търново/Бургас

Ползвате ли такива и каква марка,а къде се слага?
Цитирай

Душата ми е там, сърцето ми тук!

В Метро съм виждала обаче за съдомиялна, иначе и за хладилник съм виждала ама в BG не съм. Мисля, че се закачат на някое от рафтчетата newsm78
Цитирай

Sofia

И аз не бях чувала...,но ще следя темата с интерес
Цитирай

София

Не съм чувала, но в големите супермаркети продават абсорбиращи кутийки за хладилник. Идеята е да се поглъщат миризмите в хладилника. На външен вид са като мини хладилничета и се закачат където намериш Wink
Цитирай

София

И аз не знаех,че има...ще потърся да си купя,защото иначе се справям  с бабини рецепти!
Слагам или чаша с прясно смляно кафе (съвсем малко на дъното да има,не да е пълна чашата) или чаша с оцет и малко хляб вътре!
Но чашата с оцет върши по-добра работа от кафето!
Цитирай

на сянката Земя

Аз си купих еин обезмирисител- една квадратна кутийка, от едно магазинче за домашни потреби, и честно казано не виждам особен ефект.Самото то започва да мирише гадничко(а хладилника не мирише особено, защото има една екстра за проветряване) и бързо се изхвърля.
А иначе съм чувала сода за хляб да се слага.
Цитирай

Сливен

Виждала съм в Била, но никога не съм ползвала.
Цитирай

София

И аз не бях чувала...,но ще следя темата с интерес
newsm10
Цитирай

London, Sofia

големите супермаркети продават абсорбиращи кутийки за хладилник. Идеята е да се поглъщат миризмите в хладилника. На външен вид са като мини хладилничета и се закачат където намериш Wink
Peace
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Ами веднъж видях в супермаркета,но не му обърнах внимание,а сега не мога да ги намеря
Цитирай

на сянката Земя

Птърси и в магазините за препарати за дома- моя от там съм го купила.
Цитирай

Пловдив

И аз миналия ден видях нещо такова,но не му обърнах внимание.Дали действа newsm78 Другия път ще го поогледам по обстойно.
Цитирай
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.