Болезнена подутина под мишницата

  • 30 319
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Може нещо хормонално да е - аз така миналата седмица се събудих с доста силна болка в едната гърда и при опипване усетих уплътнение и то баш на рождения ми ден. Скапа ми се настроението, обаче още на другата сутрин - беж на мамолог. Каза ми, че е хормонално /точно в тоя ден ми дойде.../и че ще мине и наистина за няколко дена отшумя всичко. До този момент никога гърди не бяха ме болели около цикъл.
Тъй че, за твое успокоение по-добре иди да те види лекар. Успех!!!

# 16
  • Мнения: 1 202
И аз мисля,че е запушена потна жлеза тъй като и на мен ми се случи веднъж.Аз си слагах лед в  марля и след това под мишницата да стои докато мога да изтърпя!Но ако видиш,че няма подобрение отивай на лекар!

# 17
Слънце погледни какво съм писала Re: Търся функционална храна-дайте инфо! - ако има6 съмнения, 4е е нещо подобно пиши ми. Дай Боже да не е това.

# 18
  • Мнения: 3 091
Герчо, имаш ли резултати? Ходи ли на лекар?

# 19
  • Мнения: 8 917
Герчо, имаш ли резултати? Ходи ли на лекар?
И аз това се питам newsm78 Вчера щеше да ходи...дано е нещо безобидно Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 1 352
Ох, не ми се карайте, знам че е безотговорно, но малкия нещо се подриска и от вчера се занимавам с него. Някакъв летен вирус явно.
Иначе ми се струва че днес има подобрение, подутината се е намалила и тайничко се надявам до утре да изчезне. Ако не е - отивам на лекар. Това което ме успокоява е, че преди месец ходих на мамолог и нямаше нищо обезпокоително.
Благодаря ви за загрижеността. Hug Heart Eyes

# 21
Трябва да отидеш на лекар.
Аз имах също такава подутина докато кърмех - три месеца след раждането. Наложи се да направят биопсия. За щастие се оказа нещо възпалително, а не рак. Не искам да те плаша, но просто върви на лекар. Може при теб да е просто обърнато косъмче, а не липом или нещо сериозно.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 352
Ходих вчера на лекар. Няма нищо сериозно слава богу - и лекарката каза, че вероятно е запушена потна жлеза. Червенината премина, остана едно съвсем малко топче под мишницата, което съвсем леко наболява. Посъветва ме да не ползвам дезодорант известно време, за да се успокои мястото. Ако до понеделник не е изчезнало и то ще трябва пак да отида и да преценим какво ще правим нататък. Надявам се да несе наложи.
Благодаря ви много момичета за съветите и загрижеността.

# 23
  • София
  • Мнения: 13 204
Задължително отиди на лекар! Но не се шашкай! Най-вероятно е нещо безобидно, я от коламаската, я от дезодоранта, може и комбинация от двете. Какъв дезодорант ползваш? Аз изхвърлих от употреба Rexona-та, особено тази, която е против изпотяване. Много е агресивен. Преди време имах и аз подобни проблеми, след като спрях да го използвам, спрях и да се оплаквам.
Точно такъв ползвам. И принципно съм доволна, защото не се потя от него. А какво му е агресивното, в смисъл защо си го спряла?

В дезодорантите против изпотяване има алуминиево съединение, не помня какво. Сматя се, че е канцерогенно.. наскоро го разбрах и спрях да позлвам дезодоранти и разновидностите им, в които то присъства
Ако мога ще намеря статията дето четох

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Герчо - браво  Twisted Evil

# 25
  • София
  • Мнения: 1 352
В дезодорантите против изпотяване има алуминиево съединение, не помня какво. Сматя се, че е канцерогенно.. наскоро го разбрах и спрях да позлвам дезодоранти и разновидностите им, в които то присъства
Ако мога ще намеря статията дето четох

Мерси Ваче, отказвам се този тип дезодоранти, въпреки че с доза неудоволствие, защото наистина имат добър обезмирисяващ ефект.
Шани newsm51

# 26
  • София
  • Мнения: 13 204
Съставката е aluminium Chorohydrate

Ето и тема по въпроса
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=16453.0;all

Статията не можах да я намеря  Confused

# 27
  • София
  • Мнения: 13 204
В дезодорантите против изпотяване има алуминиево съединение, не помня какво. Сматя се, че е канцерогенно.. наскоро го разбрах и спрях да позлвам дезодоранти и разновидностите им, в които то присъства
Ако мога ще намеря статията дето четох

Мерси Ваче, отказвам се този тип дезодоранти, въпреки че с доза неудоволствие, защото наистина имат добър обезмирисяващ ефект.
Шани newsm51

Радвам се, че при теб новините са добри.... Hug

# 28
  • Мнения: 109
Браво и от мен! Радвам се че всичко е наред Heart Eyes, а и че се оказахме толкова умни, компетентни...  Mr. Green
Занапред обаче внимавай с козметиката и след епилация под мишниците никога не използвай веднага дезозорант. Може да се изтърпи няколко часа!
Привет   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 1 352
Браво и от мен! Радвам се че всичко е наред Heart Eyes, а и че се оказахме толкова умни, компетентни...  Mr. Green
Занапред обаче внимавай с козметиката и след епилация под мишниците никога не използвай веднага дезозорант. Може да се изтърпи няколко часа!
Привет   bouquet
Хиляди благодарности. Hug

Общи условия

Активация на акаунт