Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

София

На майка ми някакъв смотаняк само и клипва по телефона и и досажда. Само клипва, а ако му дигнеш веднага затваря. Когато решиш да му се обадиш не ти дига. Пробвах да му се обадя от друг телефон и не дига, пробвах от Глобул, Мтел, БТК и не дига... Пращахме му СМС-и какво иска... Така около един месец после имаше един период в който забравихме за него, изобщо нямаше и помен, но наскоро пак започна... Пробвах да му се обадя от моя телефон и той взе, че ми дигна. Започнах да го заплашвам по телефона, той нещо ми измрънка и ми затвори. От тогава си кротува и не съм го чул... За сега престана. На вас случвало ли ви се е подобно нещо? И като му знам номера мога ли да го намеря по него?
Цитирай

Варна

Подайте оплакване в оператора, те ще ви посъветват нещо си. Например забрана за достъп на този номер или ще го уведомят, че върши незаконни работи като тормози техни клиенти.. Така си го представям. newsm78
Цитирай

Обаждаш се в Мтел или там който е оператора, казваш му номера и се оплакваш. Те няма да ти дадат негови координати, но ще се заемат и повече няма да те занимава.
Цитирай

Скопие/Асеновград

Леле идиоти бе!
Точно и аз щях да пиша да звъннете на оператора, ама ме изпреварилиSmile Надявам се да направят нещо, много е досадно.
Цитирай

Случвало ми се е Very Happy
тормоза беше неземен
имаше и заплахи с СМС
звънене по цяла нощ и ден без значение на часа .... опаретаро само ми се изхили, като се оплаках
намерих номера,на кой е с връзки-водеше се на някой си в другия край на БГ ....
просто смених моя номер .... накрая
Цитирай

Майка ти на ГлоБул ли е?Ако е аз ще ти кажа един трик и той няма повече да досажда. SmileДругият вариант е да подадете жалба в полицията за телефонен тормоз.
Цитирай

София

Майка ти на ГлоБул ли е?Ако е аз ще ти кажа един трик и той няма повече да досажда. SmileДругият вариант е да подадете жалба в полицията за телефонен тормоз.
Не, към Мтел сме всичките...
Цитирай

в гората

Така звъняха на моя позната..така и незнам какво стана..но май подадоха жалба Thinking

Това е много неприятно Confused
Цитирай

Кофти тогава...А този който я тормози на ГлоБул ли е че не видях Embarassed
Цитирай

Подавала съм жалба в полиция и прокуратура Peace
ЕФЕКТА Е НУЛЕВ
ипри мен беше на М-тел и другия номер и аз
Цитирай

София

Към Мтел е.
Цитирай

София

Ужас #Cussing out Това си е тормоз бе #Cussing out
Ако имаш някой познат в Мтел и въпросният господин не е с прима карта можеш да се сдобиеш с данните му.
Цитирай

Уффф, пак не мога да помогна Sad
Цитирай

Springfield, VA

А тоя луд ли е да не си скрие номера поне  ooooh!

На мен не ми се е случвало. Веднъж саамо имаше нещо подобно, но мъжът ми го прекъсна още в зародиш, като му се обади, или вдигна телефона още след първото позвъняване (не помня вече как стана точно) и му каза на оня да остави съпругата му на мира  Twisted Evil
Цитирай

Sofia

Имах подобно изживяване преди около 4-5 години. Звънеше и говореше простотии или затваряше. Пращаше ми и смс. Случвало се е и приятеля ми да вдигне - ми по-късно пак се обаждаше.
В крайна сметка открих всичките му данни (с връзки). Оказа се някакво малоумно пуберче. Накарах приятеля ми да звънне и разговора беше горе -долу : "Иванчо, как си бе момче? Още живееш на ... нали? Майка ти работи в ... , а бащати е ... С мен ли ще си поговориш или ще звъннеш пак на онзи номер?..." Явно се беше поболял от страх, защото после баща му се обаждаше да се извинява Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора