Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Майчета, възможно ли е да си стерилизирам пюренце от череши? Малкият ще го захранвам чак към септември, а тогава няма да има. Как бих могла да го направя и да го съхраня? Благодаря предварително.
Цитирай

РусЙе

Доста рових досега, но нищо не мога да намеря Confused Свекърва ми прави страхотни пюрета на Викториа, утре ще я питам и ще ти пиша пак.
Цитирай

Ямбол

В торбичка и във фризера. При стерилизирането се налага варене, а витамините бягат тогава.
Цитирай

Черешите се дават след годинката,така че ще улучиш пресните. Wink
Ако пък не ти се спазва това,по-добре избери качествени плодове,махни костилките и ги замрази.
Цитирай

София

Замразени във фризера на мен ми звучи най-добре Wink
Цитирай

London, Sofia

Майчета, възможно ли е да си стерилизирам пюренце от череши? Малкият ще го захранвам чак към септември, а тогава няма да има. Как бих могла да го направя и да го съхраня? Благодаря предварително.
Във фризера. Или пък направете компот от череши Peace
Цитирай

Бургас

Можеш да го замразиш в пласмасови чашки, обвити с домакинско фолио или във формички за лед, после поставяш кубчетата в торбичка.
Аз миналата година започнах първо в бурканчета, но на голяма част от тях капачките се надуха / били са некачествени/. Стерилизирах 15 мин.
Цитирай

между град и село

Аз напълних бурканчета от 400мл догоре с череши, малко вода и една непълна с.л. захар и после стерилизирах 15мин. Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.