"Парадайз бийч" - имате ли впечатления?

  • 10 128
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 180
Е, вече ме хвърлихте в джаза! И сега какво да реша  newsm78? Хотелите в "С. Елиас" пък нямат плаж - от един се слиза по 1000 стъпала /не ме устройва с малкия/, плажа - с насипан пясък, скачаш от един бетон и се гмуркаш 3-4 метра дълбоко - не, мерси! Харесах си "Сириус бийч", две запитвания им изпратих, дори не благоволиха да ми отговорят! На края ще си отида пак в "Албена", колкото и да не ми се иска! Айде, дайте свежа идея, че ще полудея! И мисля, че повече от 250 лв. на ден за цялото семейство е максимум /поне за нас/, иначе на "Дюни" май е най-добре!

# 16
  • Мнения: 1 937
На Св. Илия му е само зеленото. Има го в изобилие. Иначе лудницата е пълна! Това ако е затворен комплекс - здраве му кажи! Бяхме там миналата година - хотел Долфин, мезонет...Не бихме отишли повече. Всички съображения за казаното по-горе, вече съм ги дала във форума!

# 17
  • София
  • Мнения: 4 866

Не знам дали има достатъчно затворен комплекс - винаги някой изверг може да си запази или открадне гривничка или друг индентификационен знак, каква ти е гаранцията, че няма някой от гостите на хотела да е откачалка, пресъпник или психопад, и да примами децата, да нападне жена или нещо друго. За себе си си мисля, че ще пусна детето само, когато горе долу се е научило да се пази, може би след 14 годишна възраст.


наблюденията ми са, че охраната на хотела е достатъчно много и достатъчно наблюдателна. отделно, комплексът е изграден така, че всичко е на показ - няма скиршни кътчета, всичко се вижда отдалеч. досега не съм имала повод да се притеснявам за сигурността - моята и на децата.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
За Парадайз бийч на Свети Влас ли става дума? Тъкмо от там се връщам Simple Smile Ох, ми супер е, и ако има места то е защото мястото е огромно. Честно, почти не видях кусури. Малко паркинга им е малък, ама то може би има още паркинги де. На плажа се слиза с асансьори в една кула, може и по стълбите (ама 5 етажа, много изкачване). На плажа има и басейн с малко басейнче за деца, ама не знам с каква вода е, не опрях до басейна, на пясъка си киснех.

# 19
  • Мнения: 1 937
Хайде Янтра, само толкова ли? Разказвай още!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Ми кво, то е в началото на сезона за тях. Беше почти празно, нямаше много хора (ние бяхме за три нощувки само). Почти няма българи. Анимация има на бг, на немски и на руски, повтарят. Имаше една група деца се движеха насам-натам, не знам кой им организира анимацията, но бяха не много малки, поне от 7-8год. нагоре. Малко персонала не е наясно какво прави, но се стараят и не са били груби, просто са леееко необучени. Но беше хубаво. Плажа много ми хареса. Плитко е и става и за деца, т.е. като влизаш не се хвърляш в дълбокото, ами има няколко метра където на мен ми е до коленете, постепенно става дълбоко, не изведнъж. Има си шезлонги и чадъри (защото в Бургас няма плаж с чадъри, ние бяхме в началото там). Самия пясък е много чист (ура!). Стаята беше двойка, нормална големина, другите стаи не знам как е.
Питайте, ще кажа какво знам.
Цената не я знам, майка ми плати за двете и скри колко.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Забравих - не ходете на плаж в Слънчев бряг, ние направихме тази глупост. Много хора, ужасна скъпотия, за 2 шезлонга и чадър в три!!!! следобед ни поискаха 18лв Shocked .

# 22
  • Мнения: 1 180
Забравих - не ходете на плаж в Слънчев бряг, ние направихме тази глупост. Много хора, ужасна скъпотия, за 2 шезлонга и чадър в три!!!! следобед ни поискаха 18лв Shocked .
Аааа, аз си мислех, че тая година ще ги вдигнат още! Сърцето ми се късаше да плащаме всеки ден по 18 лв. миналото лято, дори и двата дъждовни дни! Това е...

# 23
  • Мнения: 1 180
Аз малко се притеснявам, че няма сенки, където да се скрием с малкия /поне от ваште думи останах с такова впечатление - вода, пЕсък и бетон, бетон, бетон....без ни едно дрЪвце!/. Така ли е? Има ли лекар, аптека, някакво магазинче...

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Аз малко се притеснявам, че няма сенки, където да се скрием с малкия /поне от ваште думи останах с такова впечатление - вода, пЕсък и бетон, бетон, бетон....без ни едно дрЪвце!/. Така ли е? Има ли лекар, аптека, някакво магазинче...
Лекар има във хотела, аптеката е във Влас на 2км, магазинчетата - пак там. Сянка си има, то на плажа никъде не растат дървета, има чадъри, дърветата са около дървените стълби от басейна до хотела (защото другия начин да се приберете нагоре е през кулата).

# 25
  • София
  • Мнения: 4 866
магазинче има на етажа под ресторанта - продават пакетирани храни, напитки и козметика, дреболийки разни...
сянката е основно под чадърите и на терасите на заведенията. аз не съм и търсила друго де: първият път габа беше на 4 месеца като я заведохме и си стоеше под чадъра до нас, после - на 1 г. и 4 месеца стоеше все на мокрия пясък, на 2 г. и 4 месеца беше все във водата... за тази година не ми се мисли Wink
лекар има на разположение 24 часа. наложи ни се да го търсим два пъти в една и съща нощ и веднага реагира адекватно и имаше нужните лекарства. аптека не съм търсила специално, но аз на почивка винаги нося нещо за сваляне на температура, нещо противоалергично и нещо против разстройство.
янтра, да те питам нещо, което силно ни вълнува: как е решен тази година въпросът със сладоледа?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Ааааа, вярно, че имаше магазин. Ама аз като не съм влизала в него не си го спомням ясно. Имаше и надуваеми неща.
За сладоледа - фризер на Делта долу в кръчмето на плажа, това вляво като излезеш от кулата, не бара вдясно.
Забрайф - водното колело е 10кинта на час, няма по половин час, плаща се на кръгъл час. Джета е 35лв за 10мин Shocked (тук леееко ме смути цената). Има едно корабче, което тръгва сутрин към 10 от кея на Парадайза и ходи до Стария Несебър, по обед се връща. Има и следобеден курс ако има хора. Цена в едната посока май 15 лв, в двете 20лв (на него не съм се возила).

# 27
  • София
  • Мнения: 4 866
не се смущавай за джета. миналата година в кранево беше подобна цената. ние от албена прецапвахме през нудисткия плаж до кранево, че имахме познат който държеше джетовете там и карахме...ама не ни взимаше пари момчето.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 23 618
Ама колко струва самия джет, щото и аз искам Mr. Green

# 29
Подновявам темата от миналанта година тъй кто живо ме
интересува дали някой има пресни впечатления от там.
Направихме си резервация за след 10 дни но нещо съм
притеснена тъй като се сблъсквам с противоречиви мнения

Общи условия

Активация на акаунт