Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте.Имате ли отзиви за препарата GENGIGEL Baby с хиалуронова кисилина?
Цитирай

София

Вчера в отчетната ни тема една мама го похвали. Бил доста добър, но не съм го ползвала.
Цитирай

София

Цитат
... има нов гел на пазара, който действа на различен принцип от тези, които до сега мажем. Калгела е с моментно обезболяващо действие (като упойка) и краткотрайно. Този гел, който сега мажа, действа на самия венец и облекчава възпалението, причинето от пробутващия се зъб. Спомага по-лесното прорязване на венеца, трябва обаче да се маже няколко дена докато се натрупа и облекчи. Така поне ми обясниха.
Ето мнението.
Цитирай

благодаря.В  седмичника 168 часа прочетох за него.Струва ок.17 лева.
Цитирай

София

Shocked
Цитирай

София

Да, изключително доволна съм от Gengigel Baby. С лечебно действие е, а не само обезболяващо като Калгел-а, Дентинокс-а и други подобни на тях. Сайта на производителя е http://www.ricerfarma.com/
Цитирай

London, Sofia

Засега Калгел-а ни върши добра работа и не виждам смисъл да го сменям, но ако се издъни - ще пробвам и този продукт Peace
Цитирай

София

Ще използвам да повдигна тази тема, за да не пускам нова - има ли други мами доволни от този гел за зъбки? Наистина ли действа "дългосрочно" и помага ли за прорязването? В момента на сина ми му избиват наведнъж почти всички горни зъби и милото доста го боли. Досега хомеопатичните гранулки помагаха, но вече май не Confused, та сега 20 лв. ще ги дам, много, малко, щом се налага.
Цитирай

Пловдив

Аз питах нашето педи ,но каза че няма смисъл не помага. Thinking
Цитирай

София

Купих го, вече май седмица го ползваме, мисля, че има ефект.  Very Happy
Цитирай
Това педи от Пловдив убедено ли е, че Gengigel не действа или просто не го знае? Имам чувството, че има хора, вкл. и педита, киоито упорито твърдят, че "просто трябва да се мине и през този период". А в края на краищата, не случайно се предлагат тези препарати и са помогнали на много бебчовци и майки.
Цитирай

на запад

Аз го ползвам от доста време и съм на мнение, че действа. Вярно е, че т.к. не е с лидокаин като Калгела и Дентинокса(който също ползваме) действа по-бавничко, но за сметка на това е с по-дълготраен ефект от гореспоменатите.
Тук от аптеката до нас го купувам за 16,10 лв. Да разликата в цената с Дентинокса е 4 пъти, но и ефекта е доста по-голям.
Не агитирам никого да си го купува, не го и рекламирам, но на моето дете помага!  bouquet
Цитирай

Според вас може ли да се използва с друг гел,например с калгел, едновременно?
Цитирай
Може, защо не! Действат по различен начин и биха могли да се допълват. Т.е. едното да действа бързо в същия момент/ упойката/, а другото за по-трайно и дългосрочно действие. Но ако все пак трябва да избера - твърдо съм за Gengigel.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.