От кои програми сте доволни?

  • 579
  • 6
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 618
Тъй като нямам много свободно време , за да ходя по залите да портувам, реших да си изтегля някоя аеробна програма и да си я правя вкъщи. Но не знам коя точно - има на Курникова, има на Кармен Електра, Тае-бо-то го имам. Може ли да ми препоръчате програма, която сте изпробвали, с аероба част и след това упражнения за стягане на отделните части на тялото.
Благодаря Ви!  bouquet

# 1
аз харесвам тези на The Firm. в момента съм на вълна Cardio Sclupt, но съм играла поне о6те 5 от тази серия. Наистина има резултат и то видим. Опитай  Peace

# 2
  • Мнения: 3 376
А откъде може да се изтегли такава програма? Flutter

# 3
  • София
  • Мнения: 2 164
Доволна съм от Тае-бо, но като стана горещо спрях да го играя. Става ми лошо, с ниско кръвно съм.
Иначе за стягане на отделните части на тялото съм доволна от добрата стара каланетика, която вече не е модерна  Laughing.

# 4
# 5
V momenta zapochnah procedurite na GUINOT s edin aparat.Kazva se TECHNI SPA.Neznam dali ,shte mi povqrvate,no sled 2-ta procedura namalih it obikolkite si s 0,5-1 sm.Ostavat mi oshte 10 proceduri.V momenta v salona imat nova oferta 550lv.e paketa i ti davat hranitelna dobavka,koqto priemash po vreme na programata.Tova se namira v NAIL BAR v Lozenec.Imat i mnogo drugi interesni proceduri za race,kraka,za lice.Ako vi interisuva telefona e868 88 89!

# 6
  • Мнения: 1 455
Доста усилена реклама се прави на салона - вчера и днес го гледам в разни предавания (Защо не и Огледала)  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт