Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Виена/Пловдив

Здравейте сладуранки
Искам да ви попитам, дали при вас таткото се промени в половителна насока след раждането на бебока?При мен стои проблема че на6ият татко обича да патува по света и скоро ми заяви, че и тази зима няма да пропусне  #Crazy Да ама на мен термина ми е 11.12 той обикнвено изчезва февруари. Приятелките ме успокояват, че след като види бебето си няма да иска да се разделя от него, а дали е така  newsm78
Цитирай

възможно е точно така да стане, но също толкова възможно е и да не стане...

различните мъже, реагират различно

преди моето раждане бих ти отговорила по -скоро скептично
сега по - скоро оптимистично Smile
Цитирай

Едва ли Ще остане съЩият егоист и след като се роди малката дуШичка, но zнае ли човек?... Аz не вярвам, че Ще хукне да обикаля света и да те остави сама с дете на 2 месеца. Щом е реШил да има семейство, трябва да се съобраzява и с вас, нали? Wink
Цитирай

Наистина зависи от мъжа, въпрос на време е да разбереш.Някои мъже просто не променят навиците си дори и за сметка на новопоявил се член в семейството.
Цитирай

Варна

Най-вероятно ще се промени.
Ние също много обичаме да пътуваме, но заради малкия човек миналото лято пропуснахме почивката (бях бременна в 8-я месец), а зимата вместо ски отидохме на почивка на по-ниска надморска височина. Дребо си го водихме с нас, но той беше вече на 4 месеца. Сега вече е навъртял доста километри и също му харесва да пътува. Човек трябва да прави компромиси, особено когато има дете!
Цитирай

възможно е точно така да стане, но също толкова възможно е и да не стане...

различните мъже, реагират различно

202uu
Цитирай

София

Най-вероятно като види бебчо ще промени плановете си,но времето ще покаже.
Цитирай

Бургас Славейков

Стискам палци като види бебока да размисли, все пак е част от него, нали? newsm78
Цитирай
  car003  car003  car003

Искрено се надявам да промени решението си за пътуването, но нали знаеш някой хора си остават същите цял живот независимо от всики и всичко. Но дано при вас нещата да се развият в положителна посока. УСПЕХ СКЪПА
Цитирай

София

Нашият татко започна промяната в положителна насока още като разбра, че ще ставаме родители. Според мен мъжете страхотно се омекотяват при вида на малкото вързопче Very Happy Very Happy Very Happy
Цитирай

акаунта е семеен

Нашият татко започна промяната в положителна насока още като разбра, че ще ставаме родители. Според мен мъжете страхотно се омекотяват при вида на малкото вързопче Very Happy Very Happy Very Happy
Даже понякога са по-грижовни и притеснени от самите нас - но то си е до мъжа
Успех и от мен!
Цитирай

Пловдив

Нашият татко също много пътуваше в чужбина по работа,но след като се роди малката хич не му се тръгваше и гледаше да се прибере по-бързо.
Цитирай

Стара Загора

Дано се промени таткото след като родиш и види бебчето си  Laughing . Но както са казали и другите мами всеки човек реагира по различен начин .
Цитирай

Нямам идея дали ще си промени решението,индивидуално е.
Пожелавам ти да си остане при вас!
Цитирай

Добрич

Може да се промени , а може ида не се промени.
След като се роди сина ни , определено нашия татко много го влечеше да си стои у дома ,а преди това все си търсеше работа навън Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора