Disneyland Paris - впечатления?

  • 6 706
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 937
Кой от вас е бил с децата си там? В кой хотел? Моля, споделете впечатления!

# 1
  • Мнения: 5 622

 Бях там 2001-ва. Нямах дете още. Не съм била в хотел, а само за един ден в самия Дисниленд. Беше повече от страхотно! Аз лично много се впечатлих  Hug

До колкото знам хотелите там са доста по-скъпи, от колкото подобни хотели в самия Париж (Дисниленд е доста отдалечен)

Струва си човек да отиде,(планираме да повторим ходенето, искрено се надявам да е скоро!) макар чакането за пред атракциите да е голямо, си струва! И още как...  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 6 390
Vili.P
ако искаш попитай и тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=20.0
защото и аз съм с голяма давност посещавала самия Дисниленд  Wink и не мога да бъда полезна  Rolling Eyes
Доста е далеч от самия Париж, за възрастни е супер ....а за деца  Joy супер супер Wink Mr. Green

# 3
  • Мнения: 959
Страхотно е,беден ми е речника да го опиша-невероятна красота и атмосфера.Не съм била с дете,за което съжалявам много.Тогава си мислех,колко са щастливи тамошните деца,че са им създали подобно забавление.Иначе спяхме в Париж мисля,че хотела беше от "формулата".

# 4
  • Мнения: 1 937
Благодаря ви, отзивчиви мами!
Ако ще е Дисни, ще е само там! На Париж му се "наситих"...май съм от малкото хора, които не попаднаха в плен на този град! Thinking
Планираме го за август, за рождения ден на голямото ми момиче! Което като се замисля, май не е добра идея - отпускарски сезон, навалици...

Благодаря ви отново!

# 5
  • Мнения: 7 605
Само на нас ли не ни хареса???  newsm78  Бяхме там преди една година и бяхме раzо4аровани. За малки деца със сигурност е супер но ние големите не бяхме много впе4атлени....

Ние бяхме в хотел Нюпорт Бей на Дисни, уж хубав но не беШе ниЩо особено. Стаите стари, тапети нарисувани  Mr. Green  и накъсани,......  Закуската на смени и малък иzбор, с атмосфера на zакусвалня на гарата.

Пред ресторантите около парка (Планет Холивууд, Рейнфорест Кафе и пр.) имаШе километри4ни опаШки ве4ерта а реzервации не правят  #Cussing out 4акахме с 4АСОВЕ. И пред атракциите в парка се 4ака мноооооого дълго, но ние бяхме там в по4ивни дни, та по добре идете преz седмицата иzвън ваканцията  Peace

# 6
  • Мнения: 5 622
Само на нас ли не ни хареса???  newsm78  Бяхме там преди една година и бяхме раzо4аровани. За малки деца със сигурност е супер но ние големите не бяхме много впе4атлени....

Ние бяхме в хотел Нюпорт Бей на Дисни, уж хубав но не беШе ниЩо особено. Стаите стари, тапети нарисувани  Mr. Green  и накъсани,......  Закуската на смени и малък иzбор, с атмосфера на zакусвалня на гарата.

Пред ресторантите около парка (Планет Холивууд, Рейнфорест Кафе и пр.) имаШе километри4ни опаШки ве4ерта а реzервации не правят  #Cussing out 4акахме с 4АСОВЕ. И пред атракциите в парка се 4ака мноооооого дълго, но ние бяхме там в по4ивни дни, та по добре идете преz седмицата иzвън ваканцията  Peace
Съгласна съм  Peace

Наистина чакането рпед атракциите е голямо.И дори да искаш да повториш дадена атракция, ти се отщява при виида на тълпата  Stop

В комплекса има едно страхотно кино, в което правят и представления. Това, на което аз попаднах беше някакво акробатично, направо ми спря дъха, толкова беше хубаво. Още го помня........

# 7
  • Мнения: 1 937
БУБА, ако е хубаво като семейството ти на снимките, на всеки би му спрял дъха!  Grinning

# 8
  • Мнения: 188
Аз също съм ходила. Беше преди доста години и не мога да ти кажа точно в кой хотел нощувахме, но си беше точно до Дисниленд. Страшно съм очарована от всичко, не бих могла да опиша възхищението си, чувствах се като в приказка. Хотела беше много луксозен, изобщо нямам спомен с нещо да ме е отблъснало

Вярно е ,чака се много пред атракциите, но атмосферата, музиката наоколо, всичко е толкова прекрасно, че не усещаш времето.
Така ми се иска да видя отново това прекрасно място, този път с детето и съпруга ми, но ми се струва неосъществима мечта.

Пожелавам ви приятно изкарване там, смятам че ще останете много доволни, а за деца сигурно е още по-вълнуващо

# 9
  • Мнения: 5 622
БУБА, ако е хубаво като семейството ти на снимките, на всеки би му спрял дъха!  Grinning

 Embarassed

Много ти благодаря   bouquet

# 10
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Много приятно съм изненадана от Дисниленд!
От всички забележителности в Париж, това определено е най-голямата! Направо ме върна в детството!   bouquet

# 11
  • Варна
  • Мнения: 737
Татяна, и ние бяхме разочаровани, тъй като очаквахме да има атракции за възрастни. Иначе парка е супер.
Оказа се, че "най-опасните" атракции са за деца над 11 години. Така че според мен идеалната възраст да се заведе там едно дете е 11-13 години и със сигурност това ще бъде невероятно изживяване за него.
Колкото до хотел, нямам идея. Ние бяхме в Париж и посветихме един ден на Дисниленд.
Ние ходихме делничен ден, имаше опашки, но не се чакаше чак с часове. Освен това бяхме там през август, и целия Париж беше направо пуст. Така, че не зная дали опашките зависят от деня през седмицата и от отпускарския сезон.

# 12
  • Мнения: 398
Според мен Дисней е едно от местата където човек трябва да види поне веднъж в живота си.

Бяхме там на 10-тия рожден ден на големия син,а на 10-тия рожден на малкия на Леголанд в Англия.И двете места са страхотни и незабравими.
По финансови причини в Дисней бяхме за един ден и успяхме да разгледаме само парка като мъжа ми в 14 часа вече беше пребит и отиде да спи в колата.Аз геройски издържах докрай  Simple Smile Ако ви е възможно идете за 2-3 дни (има такива билети) и се разходете спокойно.
Опашки има пред най предпочитаните атракции,но има и машинки от където можете да си вземете билетче и докато наближи реда ви да се забавлявате другаде.
Моето мнение е,че не е за малки деца,въпреки,че има атракции и за тях.Но ще им се приспи,ще се изморят бързо и едва ли ще усетят атмосферата такава каквато е.
Приятна и незабравима почивка!

# 13
  • Мнения: 884
Относно цените на хотелите в парка: знам ,че има много оферти плащаш2 нощувки стоиш 3 или 1 дете +1 безплатно и тн. ако се пуснат на търсачка оферти за там съм сигурна ,че ще изкара много добри цени.
Пък е пределно ясно ,че няма дете което да не му е харесало там  Wink , а родителите нали заради децата отиват...

Общи условия

Активация на акаунт