Питане за МЦ Фемина и болница Вита

  • 1 034
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 249
Здаревйте! Имам питане за МЦ Фемина. Има ли момичета, които там са си проследявали бременността и доволни ли са? Предпочитания за лекар? Много ще съм благодарна да ме ориентирате и в цените, може и на бележка, защото макар и второстепенно, все пак трябва да знам предварително.
Във Вита съм ходила - харесвам и обстановката и апаратурата. Но цените ми се струват малко над (или на границата на) нашите възможности. За това ви моля за съвет и впечатления.

Проблемът е, че до момента съм ходила на ЖК, но след като днес отказаха да ме гледат с ехограф и ме измериха със сантиметър само (а ме водят проблемна бременност!!!) ми се налага спешно да потърся лекар, на когото да се доверя. Най-вече такъв, който да отговори на всичките ми въпроси, колкото и глупави да са те.

Ще очаквам мненията ви с нетърпение! Благодаря предварително!

ПП - вече прегледах темите от архива за МЦ Фемина и лекарите. Има доста, но касаят само феталната морфология. На мен още ми е рано за такава, аз искам мнението на майчета, които си проследяват бременността там като на ЖК или като второ мнение.

# 1
  • Мнения: 278
Аз не съм доволна от Димитров и Димитрова във Фемина, не знам останалите доктори как са, но днес се връщам точно от там и този Димитров ми се видя пълен темерут, ходила съм и при Мазнейкова на 3Д и трябва да ти кажа, че нейният апарат е 100 пъти по-хубав от неговия (може би и затова взима 70 лв). Но той днес не искаше да ми пусне 3Д, аз си изпросих, а той ми вика: Какво мислите, че ще видите толкова на тва 3Д? А на Димитрова съм попадала в МД по спешност, държа се с мен като с последен парцал. Може би защото там не взима парите директно в джоба си, както е във Фемина... Не знам, това са моите впечатления

# 2
  • Мнения: 7 109
Аз не съм доволна от Димитров и Димитрова във Фемина, не знам останалите доктори как са, но днес се връщам точно от там и този Димитров ми се видя пълен темерут, ходила съм и при Мазнейкова на 3Д и трябва да ти кажа, че нейният апарат е 100 пъти по-хубав от неговия (може би и затова взима 70 лв). Но той днес не искаше да ми пусне 3Д, аз си изпросих, а той ми вика: Какво мислите, че ще видите толкова на тва 3Д? А на Димитрова съм попадала в МД по спешност, държа се с мен като с последен парцал. Може би защото там не взима парите директно в джоба си, както е във Фемина... Не знам, това са моите впечатления
веничка , заради някаква суета да видиш дребето на 3Д раздаваш невероятни квалификации.  Морфологията се прави на 2Д. Чест й прави на Димитрова, че не крънка пари от пациентките в МД. А във Фемина се плаща на каса.

Ним, във Фемина цените не са по-ниски от тези във Вита.

# 3
  • Мнения: 3 116
За МЦ Фемина, ходих при д-р Марков на фетална морфология и имам прекрасни впечатления от него  Hug Доколкото знам той работи и в Майчин Дом  Peace

За болница Вита, водихме малката да и правят манту и мога да кажа само че отношението на персонала е прекрасно, чистичко е и педиатрите там са много добри  Hug

Това са мойте впечатления макар и не във връзка със следене на бременност  Hug

Леко бременеене  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 9 990
Нимче, как си пиле? Party
Аз си следих бремеността във Вита и съм много доволна.Ако ми е писано да имам втора бременност-пак там...Не ми излезна много по-скъпо преди 3-4 години от официалната тогава ЖК в Шейново.Не съм раждала обаче там, че още не водеха раждания.
Успех и идвай да докладваш как сте от време на време Hug

# 5
  • Мнения: 278

веничка , заради някаква суета да видиш дребето на 3Д раздаваш невероятни квалификации.  Морфологията се прави на 2Д. Чест й прави на Димитрова, че не крънка пари от пациентките в МД. А във Фемина се плаща на каса.

[/quote]

Каква чест й прави точно, като прегледът се плаща на касата на болницата?! Това, че не си слага парите в джоба, за мен не го прави безплатен и не й дава право да се държи с пациентите като с нищожества! Не стига, че отивам при нея притеснена, с лоши резултати, а тя почва да ме пита "Вие знаете ли коя съм?". Отвратена съм от държането й.

А при Димитров не съм ходила за фетална, че да ме гледа на 2Д, а да си начеша крастата, така че точно заради 3Д-то бях отишла и си го плащам и смятам, че тъпо да ме апострофираш при положение, че всеки споделя личния си опит!

Общи условия

Активация на акаунт