руса ли да си остана.. или кестенява да стана...

  • 2 932
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 897
На 3тата снимка си много хубава!И цвета там,според мен,най ти отива..ама там май и ки4ури има6 или...?? newsm78

Да,имам - на кестенява коса по-светло кестеняви кичури,голяма играчка и трудно ги поддържах Sad

# 31
  • Мнения: 2 818
От тъмно русо до светло кестеняво!

И аз така мисля.

# 32
  • Мнения: 45
Светло кестенява с руси кичури или обратно.Ако си руса вкарай малко кестеняви кичури.Много красиво стои.Аз съм първия вариант!

# 33
  • Мнения: 1 455
На снимка #3 ми харесваш най-много!

# 34
  • София
  • Мнения: 39 757
Русичко Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 3 787
Руса положително.Много си сладка на снимките.Пу-пу

# 36
  • Мнения: 573
Моето мнение е че руса ти стои по добре Peace

# 37
  • Мнения: 7 186
Според мен си най- добре на снимките на аватара и подписа, светло русото те прави много бледа, докато по- тъмното подчертава лицето ти. Може би трябва да е нещо тъмно русо с преливащо кестеняво или кичури, но светло русо- не.
Успех!  bouquet

# 38
  • Мнения: 4 473
Тъмно русо Peace

# 39
  Според мен се нарпави КЕСТЕНЯВА.КЕСТЕНЯВОТО МНОГО ДОБРЕ ще отваря лицето   и чертите ти  и така те  ще изпъкват и като гледам чертите на лицето ти  са   много интересни  , а с русият цвят само се "размиват". Абе с две думи кестенявото те прави по екзотична .

# 40
  • София
  • Мнения: 8 280
вариант 3
според мен кестенявото придава по меки черто на лицено.
Навремето имах една колежка, която даваше мило и драго да стане синеока и руса, а кестенявата коса така и отиваше на тъмните очи Simple Smile

# 41
  • Мнения: 8 917
Направи се тъмнокестенява с много светли и тънки кичури - комплексно решение Peace
Тъмното подчертава лицето ти, а кичурите ще са лятна закачка за русо Peace

# 42
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 381
Моето мнение е, че цвета на косата ти е по-хубав на аватара, отколкото на другите снимки. А си мисля, че още по-тъмен цвят коса ще ти отива още повече. Както и да се направиш-важното е ти да се харесваш  Simple Smile

И аз така мисля - а, там сякаш си по-тъмна ... Thinking лицето много добре ти се отваря ...

# 43
  • Мнения: 8 505
Кестенява.

# 44
  • Мнения: 2 936
Този цвят,който се вижда на подписа ти-пепеляво русо ти стои най-добре.Може да се е получил от осветлението при правене на снимката,но  според мен средния вариант е най-добър.
newsm10И аз съм на същото мнение.
Peace но ако искаш малко разнообразие,може да направиш малко тъмни кичури

Общи условия

Активация на акаунт