руса ли да си остана.. или кестенява да стана...

  • 2 934
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 596
Аз съм за такова като на снимката в подписа ти, то пак е русо, де, но много, много ти отива.  А какъв е естестения цвят на косата ти?

# 46
  • Мнения: 377
Според мен си най- добре на снимките на аватара и подписа, светло русото те прави много бледа, докато по- тъмното подчертава лицето ти. Може би трябва да е нещо тъмно русо с преливащо кестеняво или кичури, но светло русо- не.
Успех!  bouquet

Подкрепям с две ръце, на първите две снимки изглеждаш много бледа и чертите на лицето се сливат с косата, а определено има какво да се подчертае.   bouquet

# 47
  • Мнения: 236
черна коса ти отива най. Grinning

# 48
  • Мнения: 2 897
Момичета,страшно ви благодаря за мненията и коментарите  bouquet
Ето какво реших:
за лятото избрах русия цвят(не можах да издържа на изкушението,особено в съчетание с един хубав загар),а на есен пак ще ''потъмнявам'' Wink

# 49
  • Мнения: 4 473
Момичета,страшно ви благодаря за мненията и коментарите  bouquet
Ето какво реших:
за лятото избрах русия цвят(не можах да издържа на изкушението,особено в съчетание с един хубав загар),а на есен пак ще ''потъмнявам'' Wink

Чакаме снимки Peace

# 50
с това сладко чипо носле и руса коса изглеждаш много сладникаво Simple Smile
според мен тъмната коса би ти придала по изтънчен и нежен вид. макар че виждам, че вече е късно за мнение Simple Smile а и с тези лешникови очи, шоколадовата коса и ще станеш едно малко изкушение. но, нищо, наесен:)

# 51
  • Мнения: 1 336
пушен лешник  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 897
с това сладко чипо носле и руса коса изглеждаш много сладникаво Simple Smile
според мен тъмната коса би ти придала по изтънчен и нежен вид. макар че виждам, че вече е късно за мнение Simple Smile а и с тези лешникови очи, шоколадовата коса и ще станеш едно малко изкушение. но, нищо, наесен:)

 newsm62 на есен,на есен,до тогава ще съм си ''сладурана''
thanks anyway smile3503

Общи условия

Активация на акаунт